Profile cover photo
Profile photo
Agnė Belickaitė
929 followers
929 followers
About
Agnė's posts

Post is pinned.Post has attachment
Vincas - vienas iš Liberalų sąjūdžio lyderių Vilniuje, kandidatas į savivaldybės tarybą ir turbūt geriausias vyras pasaulyje :)

#politinereklama

Vienas Moldovos politikas sakė man: "žinote, mūsų šalies problema ta, kad nė vienas jos lyderis taip niekada ir nemylėjo Moldovos žmonių". Kuo daugiau apie tai galvoju, tuo labiau įsitikinu, kad tai - ir Lietuvos problema.

Jei galėčiau, prieš balsuodama, patikrinti vieną kandidatų savybę, rinkčiausi ne IQ, o nuoširdžios meilės žmonėms kiekį. Nes greičiausiai būtent jos, o ne proto trūkumas yra didžiausias trukdis priimti gerus sprendimus.

Skrendu šiandien į Moldovą vesti poros intensyvių politinės vadybos ir komunikacijos mokymų/konsultacijų.

Tikiuosi, ten bus kokių naujoviškų pokemonų.

Post has attachment
Didžioji mano profesinė aistra visada buvo komunikacija. Dar daugiau - visuomet norėjau, kad komunikacija bent šiek tiek keistų pasaulį, bent maža dalele prisidėtų prie geresnio rytojaus.

Todėl dabar noriu pasidalinti nauju projektu, kuriuo labai didžiuojuosi. Kai vieną dieną susėdome su talentų vertinimo profesionalais "Adduco" ir jie pasakė, kad taip, jie tikrai nori pasidalinti tuo, ką turi - profesionaliais asmenybės testais - geram tikslui, supratau, kad šis projektas bus nuostabus.

Susipažinkite su juo: http://www.delfi.lt/verslas/verslas/i-lietuva-atvykusiems-pabegeliams-siulys-atlikti-profesinius-testus.d?id=70501996

Post has attachment
Mano geras draugas išnuomoja tokį pat gerą butą, kupiną dar geresnių prisiminimų :) nepražiopsokit!

Post has attachment
+Skirmantas Tumelis apie Vincą (ir mane, jėjė :D). Rytoj prasideda išankstinis balsavimas, taigi čia - jau beveik last call balsuoti, palaikyti Vincą ir liberalus.
O čia mano politinė agitacija: jei po metų Vincui dirbant taryboje jūs jausitės tokie laimingi, kokia laiminga po beveik metų bendro gyvenimo su juo jaučiuosi aš, tai nežinau, ar būna geresnių politikų :)

#politinereklama  
Photo

- Tai jums latė (kaip "katė" - red. past.) ir salotų su chorizo (kaip "choras" - red. past.) dešra, taip?

Post has attachment
Graži būtų pora :)
Photo

Post has attachment
Skaičiau skaičiau enciklopediją ir staiga puft - nebe blondinė.
Photo

Post has attachment
Įlindom į Prezidentės Delfi fotosesiją netyčia.

Kaip rytas po rinkimų?
Photo
Wait while more posts are being loaded