Profile cover photo
Profile photo
Asan doc
10 followers
10 followers
About
Posts

Post has attachment
عنوان پروپوزال: رابطه تفکر خلاق و حل مسأله با اضطراب اجتماعی دانش آموزان مقطع راهنمایی
قسمت هایی از #پروپوزال_آماده :
بیان مسأله:
دانش آموزان به عنوان آینده سازان جامعه نیازمند توجه بیشتر در حوزه های مختلف سلامت از جمله سلامت روان بویژه سلامت اجتماعی می باشند تا پیشرفت تحصیلی مورد انتظارشان برآورده شود. از طرفی دیگر اضطراب اجتماعی به عنوان یکی از شایع ترین اختلالات روان پزشکی در جمعیت دانش اموزی بویژه دانش آموزان دختر واقع در سنین نوجوانی شناخته می شود. مطالعات همه گیرشناسی نشان می دهد که این اختلال در ۱۲ درصد جمعیت عمومی شیوع دارد و بالاترین میزان بروز آن در دهه دوم عمر است (سادوک و سادوک، ۲۰۰۷؛ هنریش و هافمن، ۲۰۰۱). اضطراب اجتماعی با یک ترس بارز و مستمر از یک یا چند موقعیت اجتماعی مشخص می شود که در آن مبتلایان احساس می کنند که اعمال و رفتارهایشان مورد قضاوت قرار می گیرد و از موقعیت های اجتماعی و روابط بین فردی اجتناب می کنند. اضطراب اجتماعی با برخی ویژگی های فیزیولوژیکی (سرخ شدن گونه ها، تعریق، خشکی دهان و لرزش به هنگام رویارویی با موقعیت های اجتماعی نگران کننده)، ویژگی های روان شناختی (شرم، خجالت، ترس از اشتباه، ترس از ارزیابی منفی و ترس از انتقاد) و ویژگی های رفتاری (کناره گیری، اجتناب از تماس چشمی، ترس از صحبت در جمع یا مورد خطاب واقع شدن) مشخص می شود (هیرسینک، کوکوسکی، مک کینزی، دنومه و مک رودیمیتریس، ۲۰۱۵).
……
مرور منابع:
رنجدوست و عیوضی (۱۳۹۲) با بررسی رابطه هوش هیجانی با تفکر خلاق ۳۳۵ دانش آموز متوسطه به این نتیجه رسیدند که بین این دو متغیر رابطه مستقیم و قوی معناداری وجود دارد. با توجه به این که هوش هیجانی بالا، سبب مقابله مؤثر با موقعیت های اضطراب زا می شود، به نظر می رسد اضطراب پایین نیز با تفکر خلاق بالا رابطه معناداری داشته باشد.
………..
فرضيه‏هاي تحقیق:
بین تفکر خلاق با اضطراب اجتماعی دانش آموزان مقطع راهنمایی کرمان رابطه معناداری وجود دارد.
بین حل مسأله با اضطراب اجتماعی دانش آموزان مقطع راهنمایی کرمان رابطه معناداری وجود دارد.
………….
 http://asandoc.com/downloads/%D8%B1%D8%A7%D8%A8%D8%B7%D9%87-%D8%AA%D9%81%DA%A9%D8%B1-%D8%AE%D9%84%D8%A7%D9%82-%D9%88-%D8%AD%D9%84-%D9%85%D8%B3%D8%A3%D9%84%D9%87-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D8%B6%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%A8-%D8%A7%D8%AC%D8%AA/
Add a comment...

Post has attachment
عنوان #پروپوزال : رابطه تغذیه و بهداشت روان با وزوز گوش در جانبازان
قسمت هایی از پروپوزال :
بیان مسأله:
تغذیه صحیح یکی از عوامل مهم حیاتی در تأمین سلامت و بهداشت هر شخص، خانواده یا جامعه است. با استفاده از غذای لازم و کافی، جنبش و حیات، کارآیی و فعالیت، رضایت خاطر، نشاط زندگی و قدرت مبارزه با مشکلات در انسان تأمین می شود، به علاوه سلامت و بهداشت سنین بعدی نیز تضمین و افزون می گردد. گرچه ظرفیت تفکر و اندیشه صحیح و توانایی و قدرت عضلانی تا حدی امری توارثی است ولی نوع تغذیه بر روی سازندگی و حفظ و پرورش آنها تأثیر غیرقابل تردیدی دارد. نوع تغذیه هر ملتی ارزش و مفهوم وضع اقتصادی و سیاسی بین المللی افراد و اهالی آن جامعه را مشخص می سازد. در واقع، شخص سالم هیچوقت به طور دائم به قلب، معده، کبد، اعصاب و سایر دستگاه های بدن خود نمی اندیشد زیرا آنها هر یک کار خود را به نحو احسن انجام می دهند و مزاحمتی ایجاد نمی کنند. چنین فردی همیشه خوش بین بوده و قدرت کافی برای کار روزانه و مقابله در برابر ناملایمات خواهد داشت. به عبارت دیگر بین روح سالم و جسم سالم رابطه ای بسیار نزدیک وجود دارد که تغذیه صحیح در تأمین این منظور نقش عمده ای را عهده دار بوده و در رسیدن به این مهم، علاوه بر حفظ تعادل لازم در انتخاب نوع و ترکیبات مواد غذایی و تأمین انرژی کافی، رعایت برخی نکات بهداشتی سودمند خواهد بود (حاتمی، ۱۳۸۳).
بر این اساس و بر پایه ارتباط سلامت جسمی با سلامت و بهداشت روان یکی دیگر از مولفه های تداعی در ذهن که به نظر می رسد با سلامتی و رفتار آدمی ارتباط دارد، مفهوم بهداشت یا سلامت روانی می باشد. سلامت روانی یکی از مولفه های مهم بهداشت عمومی است و بهداشت روان، توانایی برقراری توازن در زندگی و مقاومت در برابر مشکلات است. مشکلات روانی، فشار قابل ملاحظه ای را بر افراد وارد می کند، به طوریکه پیش بینی می شود در سال ۲۰۲۰ افسردگی بعد از ناراحتی قلبی بالاترین میزان هزینه ها را در سیستم بهداشتی جوامع به خود اختصاص دهد (فتی و موتابی، ۱۳۸۷).
وزوز گوش ممکن است به علت اختلالات گوش خارجی، پرده صماخ، استخوانچه ها، حلزون و عصب هشتم مغزی، ساقه یا قشر مغز رخ دهد. برخی از انواع آن دارای منشأ عصبی یا عملکردی هستند که در این موارد با معاینه گوش و سیستم عصبی مرکزی هیچ علتی برای آن یافت نمی شود (بالدو[۱]، ۲۰۰۶).
اگر وزوز گوش حالت مداوم و بلند داشته باشد ممکن است در امر شنوایی تداخل کرده و به حدی آزار دهنده باشد که سبب به وجود آمدن مشکلات روانی شود. حتی در پاره ای اوقات مجموعه باورهای هیجانی منفی و مشقت های ناشی از وزوز گوش منجر به خودکشی در بعضی از بیماران می شود. و از سوی دیگر تنش های روانی می تواند وزوز گوش را تشدید کند که در این موارد شدت آن در انتهای روز شدیدتر از صبح است. بیمارانی که شکایت اصلی آنها وزوز گوش می باشد با مشکلات زیادی از جمله بی خوابی، اختلال در تمرکز، افزایش حساسیت به صدا و منفی انگاری مواجه هستند (زوگر[۲] و همکاران، ۲۰۰۶).
……
مرور منابع:
تقی ئی (۱۳۹۲) در پژوهش خود تحت عنوان بررسی وزوز گوش و عوامل موثر بر آن به این نتایج دست یافته است که عوامل بسیاری در ایجاد اختلال وزوز گوش در افراد دخیل است که در این بین کاهش غیر طبیعی ویتامین ها و مواد معدنی، افزایش چربی خون و کمبود ید می تواند یکی از چندین عامل اثرگذار در بروز این اختلال تلقی شود. بنابراین بین اختلال های تغذیه ای و وزوز گوش رابطه مستقیم وجود دارد. ………..
فرضيه‏هاي تحقیق:
فرضیه اصلی:
– بین تغذیه و بهداشت روانی با اختلال وزوز گوش در جانبازان رابطه مثبت و معنی داری وجود دارد.
فرضیه های فرعی:
۱- بین مصرف ناکافی ید و اختلال وزوز گوش در جانبازان رابطه مثبت و معنی داری وجود دارد.
۲- بین مصرف ناکافی ویتامین ها و اختلال وزوز گوش در جانبازان رابطه مثبت و معنی داری وجود دارد.
۳- بین مصرف بالای چربی و اختلال وزوز گوش در جانبازان رابطه مثبت و معنی داری وجود دارد.
۴- بین افسردگی و اختلال وزوز گوش در جانبازان رابطه مثبت و معنی داری وجود دارد.
۵- بین اضطراب و اختلال وزوز گوش در جانبازان رابطه مثبت و معنی داری وجود دارد.
۶- بین اختلال در خواب و اختلال وزوز گوش در جانبازان رابطه مثبت و معنی داری وجود دارد.
………….

http://asandoc.com/downloads/%D8%B1%D8%A7%D8%A8%D8%B7%D9%87-%D8%AA%D8%BA%D8%B0%DB%8C%D9%87-%D9%88-%D8%A8%D9%87%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA-%D8%B1%D9%88%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%A7-%D9%88%D8%B2%D9%88%D8%B2-%DA%AF%D9%88%D8%B4-%D8%AF/
Add a comment...

Post has attachment
عنوان پروپوزال : مقایسه­ی کیفیت زندگی و سلامت روان در بیماران دیابتی نوع ۱، ۲ و افراد غیر دیابتی
قسمت هایی از #پروپوزال :
بیان مسأله:
دیابت که از آن به عنوان اپیدمی خاموش  نام برده شده یک مشکل بهداشتی عمده و فراگیرمحسوب می شود که شیوع آن به ویژه در کشورهای در حال توسعه افزایش چشمگیری داشته است (گامبرت[۱]، ۲۰۰۲). ديابت اختلالی متابولیک است که مشخصه­ی آن افزایش مزمن قندخون و اختلال متابولیسم كربوهيدرات، پروتئين و چربی می باشد (شهرجردی، شوندی، گلپایگانی و شیخ حسینی، ۱۳۸۸). در حالت طبیعی­، غذا در معده تبدیل به گلوکز یا قند خون شده و قند از معده وارد جریان خون می شود. لوزالمعده هورمون انسولین ترشح می کند و این هورمون باعث می شود قند از جریان خون وارد سلول­های بدن شود، در نتیجه مقدار خون در حد نرمال و متعادل باقی می ماند. اما در بیماری دیابت، یا انسولین به میزان کافی در بدن وجود ندارد و یا انسولین موجود قادر نیست تا وظایف خود را بدرستی انجام دهد، در نتیجه به علت وجود مقاومت در برابر آن، قند خون نمی تواند به طور موثری وارد سلول های بدن شود و مقدار آن بالا می رود. انسولین هورمونی است که توسط سلول های بتا واقع در پانکراس ترشح می شود و وظیفه­ی اصلی آن کاهش قند خون است. پانکراس نیز یکی از غدد دستگاه گوارش است، که در پشت معده قرار دارد (هگلسون[۲]، اسنایدر[۳]، اسکوبار[۴]، سمینریو[۵] و بکر[۶]، ۲۰۰۷، به نقل از نوروزی،۱۳۹۰).
……
مرور منابع:
کاکلس[۷] و همکاران (۲۰۰۹)، در پژوهشی مروری نشان دادند که شیوع اختلالات روانپزشکی در افراد دیابتی نوع ۱ بالا می باشد و این بیماری اثری منفی روی کیفیت زندگی زندگی این بیماران دارد.
………..
فرضيه‏هاي تحقیق:
بین کیفیت زندگی و سلامت روان بیماران دیابتی نوع ۱، بیماران دیابتی نوع ۲ و افراد غیر دیابتی تفاوت وجود دارد.
بین کیفیت زندگی بیماران دیابتی نوع ۱، بیماران دیابتی نوع ۲ و افراد غیر دیابتی تفاوت وجود دارد.
بین سلامت روان بیماران دیابتی نوع ۱، بیماران دیابتی نوع ۲ و افراد غیر دیابتی تفاوت وجود دارد.
بین ابعاد کیفیت زندگی بیماران دیابتی نوع ۱، بیماران دیابتی نوع ۲ و افراد غیر دیابتی تفاوت وجود دارد.
بین سلامت جسمانی بیماران دیابتی نوع ۱، بیماران دیابتی نوع ۲ و افراد غیر دیابتی تفاوت وجود دارد.
بین سلامت روانشناختی بیماران دیابتی نوع ۱، بیماران دیابتی نوع ۲ و افراد غیر دیابتی تفاوت وجود دارد.
بین روابط اجتماعی بیماران دیابتی نوع ۱، بیماران دیابتی نوع ۲ و افراد غیر دیابتی تفاوت وجود دارد.
بین ابعاد سلامت روان بیماران دیابتی نوع ۱ ، بیماران دیابتی نوع ۲ و افراد غیر دیابتی تفاوت وجود دارد.
بین نشانه های جسمانی بیماران دیابتی نوع ۱، بیماران دیابتی نوع ۲ و افراد غیر دیابتی تفاوت وجود دارد.
بین اضطراب و بی خوابی بیماران دیابتی نوع ۱، بیماران دیابتی نوع ۲ و افراد غیر دیابتی تفاوت وجود دارد.
بین نارسا کنش وری اجتماعی بیماران دیابتی نوع ۱ ، بیماران دیابتی نوع ۲ و افراد غیر دیابتی تفاوت وجود دارد.
بین افسردگی بیماران دیابتی نوع ۱، بیماران دیابتی نوع ۲ و افراد غیر دیابتی تفاوت وجود دارد.
………….
http://asandoc.com/downloads/%D9%85%D9%82%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D9%87%C2%AC%DB%8C-%DA%A9%DB%8C%D9%81%DB%8C%D8%AA-%D8%B2%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D9%88-%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85%D8%AA-%D8%B1%D9%88%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%DB%8C/
Add a comment...

Post has attachment
عنوان #پروپوزال: مقایسه مولفه های شخصیت و سبک های مقابله ای در مراجعه کنندگان اقدام به خود سوزی و عادی
قسمت هایی از پروپوزال آماده :
بیان مسأله:
خودکشی یکی از مشکلات عمده بهداشتی است (ناک و باناجی، ۲۰۱۱). هر ساله یک میلیون نفر بر اثر خودکشی می­میرند (گرزیوا، کوکمین و کوکمین، ۲۰۰۹). طیف رفتار خودکشی دارای دامنه­ای از فکر خودکشی، تهدید به خودکشی و اقدام به خودکشی تا خودکشی کامل است (شافر و پفر، ۲۰۱۰). اکثر کسانی که گرایش به خودکشی دارند، در اصل نمی­خواهند بمیرند، آن­ها صرفا می­خواهند به درد و رنج­شان (واقعی یا خیالی) پایان دهند و به عبارتی آن­ها نیازمند به کمک هستند (آذر، نوحی و شفیعی کندانی، ۱۳۹۱).
در جوامع مختلف میزان خودسوزی از بین بستری­شدگان سوختگی از ۳۷ درصد تا ۴۰ درصد متغیر است. در ایران پژوهش­هایی که در بعضی از استان­ها از جمله ایلام، خوزستان و تهران صورت گرفته است از بین انواع روش­های خودکشی ۳/۳۵ درصد به خودسوزی مربوط بوده است (نخعی و طبیعی، ۱۳۸۹). بازبینی بررسی­های انجام شده در زمینه ویژگی­های شخصیتی و شیوه­های رویارویی افراد اقدام­کننده به خودسوزی نشان می­دهد که درصد بالایی از این افراد با مشکلات یا اختلال­های شخصیتی روبرو هستند (شاکری، پرویزی­فرد، صادقی و مرادی، ۱۳۸۴)…….
مرور منابع:
حمدزاده، عزتی، سعیدی و نصیری (۱۳۹۱) در پژوهش خود تحت عنوان سبک‌‌های ‌مقابله‌‌‌ای و رفتارهای خودمراقبتی در بیماران مبتلا به دیابت نشان دادند که: كاركنان مراكز بهداشتي درماني ديابت بخصوص پرستاران با تشويق بيماران به كاربرد سبك‌ها و روش‌هاي كارآمد مقابله با تنش در ارتقاي خود مراقبتي بيماران ديابتي و سازگاري با اين بيماري مزمن گام مناسبي بردارند.
………..
سوالات تحقیق:
۱- آیا بین مولفه­های پنج­گانه شخصیت (روان­رنجورخویی، برون­گرایی، پذیرش، توافق و وظیفه­شناسی) در مراجعه­کنندگان اقدام کننده به خودسوزی و عادی بستری شده در بیمارستان امام خمینی (ره) تفاوت معنی دار وجود دارد؟
۲- آیا بین سبک مقابله مسئله­مدار و هیجان مدار در مراجعه کنندگان اقدام کننده به خودسوزی و عادی بستری شده در بیمارستان امام خمینی (ره) تفاوت معنی دار وجود دارد؟
http://asandoc.com/downloads/%D9%85%D9%82%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D9%87-%D9%85%D9%88%D9%84%D9%81%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B4%D8%AE%D8%B5%DB%8C%D8%AA-%D9%88-%D8%B3%D8%A8%DA%A9-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D9%82%D8%A7%D8%A8%D9%84%D9%87/
Add a comment...

Post has attachment
عنوان پروپوزال آماده : نیمرخ روانی و سیر بالینی افرادی با تشخیص اقدام به خودکشی با ترامادول
قسمت هایی از پروپوزال :
بیان مسأله:
آمار وابستگی و سوء مصرف مواد در ایران از دو میلیون در سال ۱۳۷۶به سه‌ میلیون در سال ۱۳۸۰ افزایش یافته است و آمارهای غیر رسمی شش میلیون سوء مصرف کننده و معتاد را گزارش کرده اند. درحال حاضر چهار درصد جمعیت جهان به انواع مواد مخدر معتاد هستند. بروز هم زمان بیماری های روانی و اختلالات ناشی از مواد بسیار شایع است. داده های همه گیرشناسی نشان می دهد تقریباَ بیش از نیمی از افرادی که اختلالات ناشی از اعتیاد دارند هم زمان دچار اختلال روانی نیز می باشند .با توجه به موارد یاد شده و به ویژه شیوع همزمان اختلالات روانی و مصرف مواد در جوامع و نژادهای مختلف و ضرر و زیان ناشی از مصرف مواد برای فرد، خانواده و جامعه نقش مهمی که تشخیص مناسب و به موقع این اختلالات در پیش آگهی و درمان دارد آشکار می شود.
بیشترین اختلالات مشاهده شده در افراد معتاد افکار پارانوئیدی، افسردگی، اختلال وسواسی جبری، حساسیت در روابط متقابل و شکایات جسمانی بوده اند. حدود ۷۰ درصد موارد افراد معتاد همراه با اعتیاد، اختلالات روانی دیگر مانند افسردگی اساسی، اختلالات شخصیت ضد اجتماعی، فوبی، اختلال وسواسی جبری، مانیا و اسکیزوفرنیا دارند.(۵)
از اختلالات همراه نیز اضطراب در مصرف كنندگان كوكایین، اختلال حافظه و سایكوسوماتیك برای مصرف كنندگان تریاك، اختلال خواب برای مصرف كنندگان كراك، توهم برای مصرف كنندگان LSD و توهم زاها فراوانی بیشتری داشته اند.(۶) ارتباط بین افسردگی و مصرف مواد و الكل دربزرگسالان و نوجوانان در ادبیات تجربی تأیید شده است.(۷)
……
مرور منابع:
بیرامی، اقبالی و قلیزاده (۱۳۹۱) در پژوهشی به بررسی تعامل عامل­های شخصیتی با علایم افسردگی، ناامیدی و افکار خودکشی در بین دانشجویان پرداختند، نتایج پژوهش آنان نشان داد که ارتباط مثبت و معنی­داری بین عامل روان­رنجوری با افسردگی، افکار خودکشی و نا­امیدی وجود دارد. همچنین برون­گرایی و با وجدان بودن با نشانه­های افسردگی، ناامیدی، و افکار خودکشی رابطه منفی و معنی­داری وجود دارد. در این پژوهش عامل روان­رنجوری ۷۳ درصد از واریانس افسردگی، ۶۱ درصد از واریانس نا­امیدی و ۵۹ درصد از واریانس خودکشی را تبیین کرد (۲۱).
………..
اهداف تحقیق:
۱- تعیین ویژگیهای دموگرافیک افرادی که با ترامادول اقدام به خودکشی مینمایند.
۲- تعیین نیمرخ روانی افرادی که با ترامادول اقدام به خودکشی مینمایند.
۳- تعیین عوارض طبی ناشی از اقدام به خودکشی با ترامادول
۴- تعیین انواع درمانهای انجام گرفته جهت افرادی که با ترامادول اقدام به خودکشی مینمایند.
۵- تعیین سیر نهایی بالینی در افرادی که با ترامادول اقدام به خودکشی مینمایند.
http://asandoc.com/downloads/%D9%86%DB%8C%D9%85%D8%B1%D8%AE-%D8%B1%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%88-%D8%B3%DB%8C%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D9%84%DB%8C%D9%86%DB%8C-%D8%A7%D9%81%D8%B1%D8%A7%D8%AF%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D8%AA%D8%B4%D8%AE%DB%8C/
Add a comment...

Post has attachment
راهنمای پرداخت سایت #آسان_داک
برای خرید هر فایل دانشجویان و مدیران می توانند در ابتدا با کلیک بر روی دکمه مشاهده جزییات فایل از محتوای آن آگاهی کامل حاصل کنند . سپس برای اقدام به خرید می توانند دکمه خرید و سپس پرداخت را زده و در این مرحله ایمیل و نام خود را وارد کرده تا یک نسخه از فایل به ایمیل مربوطه ارسال شود. بعد از این مرحله به درگاه پرداخت آسان داک هدایت می شوند که با زدن مشخصات کارت خود فایل مربوطه قابل دانلود خواهد بود .
http://asandoc.com/%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA/
Add a comment...

Post has attachment
#ترجمه_آماده ( مقاله با ترجمه )
امروزه بدون بهره گرفتن دانشجویان از مقالات معتبر برای کارهای تحقیقاتی مانند پایان نامه نمی توانند موضوعی به روز و مناسب را مد نظر قرار بدهند. طبیعی است که در این مسیر ترجمه متون علمی خارجی از سایت های معتبر می تواند چالشی برای دانشجویان باشد. همچنین مقاله بیس که یکی از اولین مراحل برای انتخاب موضوع پایان نامه می باشد هم احتیاج به ترجمه خوب توسط کارشناسان همان رشته دارد.
کیفیت ترجمه برای رشته های مختلف بسیار مهم بوده و اگر دانشجو بخواهد مقاله بیس با ترجمه خوبی داشته باشد که بتواند از آن برای نوشتن پروپوزال و پایان نامه استفاده گند، حتما باید ترجمه با کیفیت تحویل بگیرد. در غیر این صورت ترجمه مورد نظر فاقد ارزش علمی می باشد.
سایت آسان داک به ارائه مقاله های بیس به روز و جدید از ژورنال های معتبر در همه رشته های دانشگاهی توانسته است به یکی از مراکز جامع در زمینه ترجمه مقالات، ترجمه آماده و ترجمه مقاله بیس پایان نامه تبدیل شود. بسیاری از دانشجویان در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری با مراجعه به این سایت ترجمه های مورد نظر خود را دریافت کرده و مدیریت مرکز نیز بازخوردهای بسیار خوبی در این زمینه از طرف دانشجویان در مورد کیفیت ترجمه ها دریافت کرده است.

http://asandoc.com/%D8%AA%D8%B1%D8%AC%D9%85%D9%87-%D8%A2%D9%85%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87-%D8%A8%D8%A7-%D8%AA%D8%B1%D8%AC%D9%85%D9%87/
Add a comment...

Post has attachment
#پروپوزال_آماده برای رشته های مدیریت،حسابداری،روانشناسی و …
دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری و همچنین کسانی که می خواهند پایان نامه خود را در رشته های مختلف تکمیل نمایند احتیاج دارند تا پروپوزال آماده در موضوع مورد نظر خود و یا نزدیک به آن را مطالعه کرده تا با بخش های مختلف آن آشنا شوند. در بسیاری از موارد برای درس هایی مثل اصول روش تحقیق هم پروپوزال آماده کاربرد دارد. در این رابطه بسیاری از دانشجویان در مقطع کارشناسی ارشد با بخش های پروپوزال آشنا نبوده و چگونگی نوشتن آن را نمی دانند. داشتن مقاله بیس برای پروپوزال هایی که برای پایان نامه مورد استفاده قرار می گیرد بسیار مطلوب است. مقاله بیس با تاریخ جدید و به روز و دارای مدل و حتی در برخی موارد پرسشنامه و کاربردی در کشورمان می تواند راه را برای نوشتن پروپوزال در رشته های مدیریت، روانشناسی، حسابداری و سایر رشته ها باز کند.
در برخی سایت ها مشاهده شده که پروپوزال هایی در دسترس دانشجویان قرار می گیرد که به هیچ عنوان با اصول روش تحقیق نمی باشد و هیچگونه بار علمی در پروپوزال آماده ای که برای فروش گذاشته شده مشاهده نمی شود و مشخص است که فقط کار کپی انجام شده که نمی تواند الگوی خوبی برای دانشجویان رشته های مختلف باشد.
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) با بهره گیری از اساتید روش تحقیق از دانشگاه های مختلف و دانشجویان دکتری از بهترین دانشگاه های کشور پروپوزال های آماده ای تهیه کردند که دانشجویان با مطالعه آنها می توانند با اصول نوشتن بخش های مختلف پروپوزال آشنا شوند. این پروپوزال های آماده در رشته های مختلف و با کمترین قیمت ممکن در اختیار دانشجویان در سایت قرار گرفته ودانشجویان می توانند آنها را دانلود و مطالعه کنند.
همچنین مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران در سایت www.Asandoc.com پرسشنامه های رشته های مدیریت ، روانشناسی و سایر رشته ها را به صورت کامل جمع آوری و همچنین تمامی متغیرهای فصل دوم پایان نامه را برای کلیه رشته ها جمع آوری کرده است. دانشجویانی که مقاله با ترجمه آماده می خواهند هم می توانند ترجمه های آماده خود را از این سایت دانلود کنند. مقاله بیس جدید در کلیه رشته ها نیز در این سایت قابل دسترسی می باشد.

http://asandoc.com/%D9%BE%D8%B1%D9%88%D9%BE%D9%88%D8%B2%D8%A7%D9%84-%D8%A2%D9%85%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%B1%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA%D8%8C%D8%AD/
Add a comment...

Post has attachment
اهمیت داشتن نمونه پروپوزال آماده برای دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری
تمامی دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری برای نوشتن پروپوزال خود برای کار پایان نامه احتیاج به نمونه پروپوزال هایی دارند که بتوانند با تکیه بر مطالب و مرور آن و خواندن بخش های مختلف پروپوزال ، به تجربه نسبی در این زمینه دست پیدا کرده و این اعتماد به نفس را به دست آورند که خود دانشجو می تواند پروپوزال و پایان نامه را تهیه کرده و یا حداقل شروع نسبتا خوبی داشته باشد . در این مورد مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) با ارائه به روزترین نسخه های #پروپوزال_آماده در رشته های مدیریت، حسابداری، روانشناسی، علوم تربیتی، فناوری اطلاعات و سایر رشته های دانشگاهی به مرکزی جامع در این زمینه تبدیل شده است که هر روز شاهد گسترش همکاری آن با دانشگاه های کشور بوده و دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری از بخش های مختلف این مرکز استفاده می کنند و با آن در تعامل هستند.
بدین گونه پروپوزال آماده در رشته های مختلف می تواند تا اندازه ای این اعتماد به نفس را به دانشجویان در سطوح مختلف بدهد که می توان پروپوزال خوبی تهیه کرد. در حقیقت پروپوزال های آماده الگویی را فراهم می کنند تا دانشجویان با توجه به آن مسیر پروپوزال نویسی را درک کرده و طبق آن جلو بروند. در برخی موارد پروپوزال آماده برای درس روش تحقیق می تواند کاربرد داشته باشد و دانشجویان در رشته های مختلف برای روش تحقیق خود نیز از پروپوزال های این مرکز استفاده می کنند.


http://asandoc.com/%D8%A7%D9%87%D9%85%DB%8C%D8%AA-%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D9%86-%D9%86%D9%85%D9%88%D9%86%D9%87-%D9%BE%D8%B1%D9%88%D9%BE%D9%88%D8%B2%D8%A7%D9%84-%D8%A2%D9%85%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C/
Add a comment...

Post has attachment
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران با هدف رفع نیازهای علمی دانشجویان در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری برای انجام تحقیقات علمی، پایان نامه ها و رساله ایجاد شده است. این مرکز با داشتن نیروهای علمی متخصص کشور در رشته های مختلف اقدام به کمک به دانشجویان تحصیلات تکمیلی نموده است.
برخی از خدمات این مرکز شامل:
#مقاله_بیس_پایان_نامه : ارائه مقاله بیس پایان نامه های رشته های مختلف مانند مدیریت، حسابداری، روانشناسی، علوم تربیتی و به طور کلی همه رشته ها می باشد. دانشجویان در همه رشته ها می توانند با مراجعه به سایت آسان داک مقالات بیس با موضوع های جدید و تاریخ کاملا به روز را که همگی از سایت های معتبر برای مقاله بیس استخراج شده و دارای ترجمه موضوع مقاله می باشد را دانلود کنند. دانشجویانی که به دنبال مقاله بیس با موضوع خاصی هستند می توانند با زدن ایمیل موضوع خود را مطرح کرده تا در اسرع وقت چند مقاله بیس خوب از موضوع مربوطه برای آنها در سایت قرار داده شود. همچنین در برخی موارد این مرکز اقدام به ترجمه کامل مقاله بیس نموده است که دانشجویان می توانند از منوی مقاله بیس با ترجمه آنها را دریافت کنند.
#پروپوزال_آماده : برای بسیاری از دانشجویان در مقاطع مختلف تحصیلات تکمیلی و در رشته های مختلف نوشتن پروپوزال در صورتی که قبل از آن هیچ آشنایی با پروپوزال نویسی ندارند بسیار مشکل می باشد. وجود چند پروپوزال آماده که دانشجو بتواند آنها را مطالعه کرده و با روش و اصول نوشتن بخش های مختلف پروپوزال مانند بیان مسأله، اهمیت و ضرورت تحقیق، اهداف، فرضیه و سوالات و روش تحقیق آشنا شود می تواند در این زمینه راهگشا و مفید واقع شود. برای مثال یک دانشجوی کارشناسی ارشد و یا دکتری مدیریت با داشتن چند نمونه پروپوزال در زمینه های مختلف رفتار سازمانی، منابع انسانی و یا پروپوزال مدیریت مالی می تواند با بخش های مختلف پروپوزال آشنا شده و پروپوزال پایان نامه خود را بنویسد. سایت آسان داک با ارائه پروپوزال های رشته های مختلف از جمله مدیریت، حسابداری، کارآفرینی، روانشناسی و علوم تربیتی و به طور کلی پروپوزال برای همه رشته ها توانسته دانشجویان را اندکی با نوشتن پروپوزال آشنا کند و در این زمینه بازخوردهای خوبی ارائه شده است.
#تحقیقات_آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه : تمامی پایان نامه ها در رشته های مختلف از متغیرهای گوناگون تشکیل شده اند. سایت آسان داک برای متغیرهای مختلف پایان نامه مطالبی دارای منبع معتبر آماده که برای دانشجویان در سطح کارشناسی ارشد و دکتری برای فصول دوم پایان نامه بسیار مفید بوده و دیگر نیازی به جستجو برای جنبه های مختلف متغیرها برای فصل دوم نمی باشد. تمامی تحقیقات در این زمینه با رفرنس های معتبر بوده و تمامی رفرنس ها به صورت کامل در انتهای تحقیق آمده است.
پرسشنامه : پرسشنامه ابزاری جدا نشدنی برای تحقیقات در رشته های مختلف می باشد. در برخی مطالعات پرسشنامه های استاندارد و دارای روایی و پایایی وجود داشته و دانشجویان با استفاده از آنها تحقیق خود را انجام می دهند. در برخی موارد دیگر دانشجویان باید بر اساس متغیرهای خود پرسشنامه ای محقق ساخته تهیه کرده و روایی و پایایی آن را بگیرند و هنجاریابی کنند. مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) با ارائه پرسشنامه های استاندارد و محقق ساخته برای متغیرهای مختلف در رشته های مدیریت، روانشناسی، حسابداری، علوم تربیتی و سایر رشته ها یکی از مراکز اصلی ارائه پرسشنامه های علمی می باشد.

http://asandoc.com/مرکز-پژوهش-های-دانشگاهی-ایران-www-asandoc-com/
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded