Profile cover photo
Profile photo
Centrum Precyzyjnego Cięcia
About
Posts

Post has attachment
Zastanawiają się Państwo na jakich materiałach możliwe jest wykonanie cięcia wodą? Już nadchodzimy z odpowiedzią! Jesteśmy w stanie wykonać cięcia na kamieniu naturalnym, drewnie, stali nierdzewnej i szlachetnej, gumiei tworzywach sztucznych, szkle, ceramice, terakocie, gresie i wielu innych. Zapraszamy! http://www.cpcwaterjet.pl/o-nas
Photo
Add a comment...

Post has attachment
CPC Nadarzyn to 10 lat obecności na rynku, innowacyjne zaplecze techniczne oraz wykwalifikowana kadra pracowników. Codziennie udowadniamy kolejnym Klientom, jak doskonałe efekty daje technologia Water Jet. Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta, prosimy o skorzystanie z zakładki „Kontakt”: http://www.cpcwaterjet.pl/kontakt.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dane techniczne, dotyczące technologii Water Jet działają na wyobraźnię, lecz nic tak nie przekonuje o jakości, jak dotychczasowe realizacje. W zakładce „Galeria”, znajdą Państwo materiał zdjęciowy, prezentujący wybrane obiekty wykonane metodą cięcia hydrodynamicznego: http://www.cpcwaterjet.pl/galeria.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kolejny materiał, na którym można pracować przy użyciu przecinarki wodnej, to guma i tworzywa sztuczne. Tego typu podłoże również doskonale nadaje się do osiągania wysokiej precyzji cięcia, z dokładnością nawet do 0,1 mm. Dodatkowym atutem są stosunkowo niskie koszty całej operacji: http://www.cpcwaterjet.pl/oferta-cpc/ciecie-woda-gumy-i-tworzyw-sztucznych.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jednym z wielu materiałów, które z powodzeniem można ciąć metodą hydrodynamiczną, jest stal szlachetna i nierdzewna. Dzięki zastosowaniu tej innowacyjnej i niezwykle skutecznej technologii możliwe jest wycinanie finezyjnych i skomplikowanych kształtów przy zachowaniu precyzji i wysokiej jakości cięcia: http://www.cpcwaterjet.pl/oferta-cpc/ciecie-stali-nierdzewnej-i-szlachetnej-woda.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Do zleconych nam zadań, jak przystało na profesjonalistów, podchodzimy kompleksowo. Nasi Usługobiorcy otrzymują gotowy projekt, na bazie którego dostarczamy produkt finalny. Więcej na ten temat piszemy pod adresem: http://www.cpcwaterjet.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Technologia cięcia strumieniem wodnym daje praktycznie nieograniczone możliwości, dlatego każdą usługę wyceniamy indywidualnie, w zależności od zakresu i stopnia skomplikowania prac. W trosce o pełne zadowolenie Klienta zapewniamy terminową realizację zamówienia: http://www.cpcwaterjet.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeżeli w przedstawionej na stronie internetowej CPC ofercie nie znaleźli Państwo odpowiedniej usługi – nic straconego. Nasze możliwości wykraczają daleko poza standardową listę ofertową. W celu omówienia nietypowego zamówienia, prosimy o skontaktowanie się z pracownikami firmy: http://www.cpcwaterjet.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Firma CPC jest obecna na rynku już prawie 10 lat. Naszą specjalnością pozostaje precyzyjne cięcie wodą różnorodnych materiałów. O doskonałych efektach, jakie uzyskuje się dzięki zastosowaniu wycinarek wodnych oraz samej metodzie piszemy pod adresem: http://www.cpcwaterjet.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wszystkich Państwa, zainteresowanych przedstawioną ofertą, zapraszamy do odwiedzenia siedziby Centrum Precyzyjnego Cięcia w Nadarzynie koło Warszawy, przy ul. Mszczonowskiej 73D. Do Państwa dyspozycji pozostajemy od poniedziałku do piątku, w godz. od 9:00 do 17:00: http://www.cpcwaterjet.pl/kontakt.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded