Profile cover photo
Profile photo
Dr Hadi Hoseininasab
About
Posts

Post has attachment
جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی طبیعی : بسیاری از افراد که قصد جراحی زیبایی بینی دارند نمی خواهند مدل بینی شان فانتزی یا عروسکی باشد و خواهان مدل بینی طبیعی هستند و به همین منظور به دنبال بهترین جراح بینی طبیعی هستند تا نتیجه ایده آلی کسب کنند.

در جراحی طبیعی بینی اولین نکته ای که جراح بینی باید به آن توجه داشته باشد این است که فرم بینی با سایر اجزای بینی متناسب باشد و عملکرد بینی حفظ گردد.
Add a comment...

Post has attachment
جراح بینی تهران

آیا قصد انجام جراحی بینی را دارید و علاقه مند هستید این عمل بینی را در تهران تجربه کنید؟ به دنبال جراح بینی تهران می باشید ؟ با ما همراه باشید تا یکی از بهترین جراحان بینی تهران را به شما عزیزان معرفی کنیم.

یکی از جراحان گوش و حلق و بینی تهران که تجربه و مهارت بسیار دارد ، دکتر سید هادی حسینی نسب می باشد. شما عزیزان می توانید برای اطمینان بیشتر نمونه کار های دکتر حسینی نسب را که در گالری تصاویر سایت و اینستاگرام ایشان وجود دارند، مشاهده کنید. همچنین اگر قصد جراحی دارید، توسط شماره هایی که در سایت وجود دارند با مطب دکتر حسینی نسب تماس و هماهنگی های لازم برای یک جلسه مشاوره رایگاه را انجام دهید.
Add a comment...

Post has attachment
رینوپلاستی

یکی از روش ها یا تکنیک هایی که می توان با استفاده از آن عملکرد یا ظاهر بینی را بهبود بخشید، رینوپلاستی می باشد. این روش یکی از بهترین روش های جراحی بینی جهت تغییر در ساختار بینی می باشد.

رینوپلاستی به دو روش باز و بسته انجام می شود که در مقالات بعدی به صورت جامع درباره آن ها صحبت خواهیم کرد.
Add a comment...

Post has attachment
عمل زیبایی بینی

آیا شما عزیزان نیز جزو آن دسته از افرادی هستید که از ظاهر بینی خود ناراضی و قصد انجام عمل زیبایی بینی را دارید و به دنبال جراح بینی خوب می باشید؟


جراح بینی تهران

جراحی بینی این روز ها طرفداران بسیاری دارد به همین دلیل جراحان بینی بسیاری نیز وجود دارند، همین امر موجب شده است تا انتخاب یک جراح بینی خوب کاری بسیار دشوار باشد. نکات بسیاری وجود دارند که برای انتخاب یک جراح بینی خوب باید آن ها را رعایت کنید زیرا این انتخاب در نتیجه جراحی بینی شما عزیزان تاثیرات بسیاری دارد.

در ابتدا لازم است تا محدوده ای که قصد انجام جراحی را دارید، مشخص کنید.
سپس لیستی از جراحان آن منطقه تهیه کنید.
درمیان جراحان بینی لیست مورد نظر، از دوستان و آشنایان پرس و جو کنید.
به مطب یا کلینیک جراحان انتخابی مراجعه کرده و اطلاعاتی در زمینه تجربه و میزان تحصیلات را از پرسنل شان به دست آورید.
با بیماران جراحان بینی مورد نظر گفت و گو کنید و از جراحی و نتیجه جراحی که داشته اند سوال هایی بپرسید.
در انتها یکی از جراحان بینی را انتخاب کرده و برای یک جلسه مشاوره که کاملا نیز رایگان می باشد هماهنگی های لازم را انجام دهید.
خوب است تا در جلسه مشاوره از پزشک بخواهید تا نمونه کار های خود را در اختیار شما قرار دهد.
Add a comment...

Post has attachment
جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی یک نوع عمل جراحی جهت تغییر شکل بینی می باشد که می توان از آن برای بزرگ کردن بینی، کوچک کردن بینی، برداشتن قوز بینی، عمل بینی گوشتی و غیره استفاده می شود.

در طی این جراحی بینی ، جراح یک برش ایجاد می کند تا بتواند به استخوان و غضروف بینی دسترسی پیدا کند. این برش عموما در داخل بینی زده می شود، به همین دلیل پس از عمل جای برش مشاهده نمی شود. امکان دارد برای این جراحی به پیوند غضروف یا استخوان نیاز باشد که این امر به نیاز فرد بستگی دارد.
Add a comment...

Post has attachment
جراحی بینی

به عمل جراحی بینی ، رینوپلاستی نیز گفته می شود که هدف این جراحی تغییر شکل ظاهر بینی می باشد. کسانی که برای این جراحی اقدام می کنند باید دقت داشته باشند که جراح خوبی برای جراحی خود انتخاب کنند زیرا این جراحی برگشت ناپذیر است.
برای این که جراحی بینی موفقی داشته باشید باید در انتخاب جراح بینی دقت بسیار داشته باشید و مراقبت های قبل و بعد از جراحی را جدی بگیرید. این سه مورد، عوامل بسیار مهم در تاثیر گذاری بر روی نتیجه ی بینی می باشند که در مقالات بعدی درباره ی آن مفصل صحبت خواهیم کرد.
Add a comment...

Post has attachment
جراح بینی خوب

همانگونه که می دانید، جراحان و پزشکان بسیاری هستند که جراحی زیبایی بینی انجام می دهند اما انتخاب جراح بینی خوب در میان این همه جراح کاری بسیار دشوار است، اما نگران نباشید ما به شما کمک می کنیم تا بهترین جراح بینی را انتخاب کنید.
جراح بینی

عوامل بسیاری برای انتخاب صحیح جراح زیبایی بینی وجود دارند که در ذیل به آن ها می پردازیم.
ابتدا باید جراحانی را لیست کنید که به محل سکونت شما عزیزان نزدیک هستند.
سپس جهت تحقیق به مطب آن ها مراجعه کنید.
Add a comment...

Post has attachment
عمل بینی

آیا از ظاهر بینی خود ناراضی هستید؟ با قوز بینی خود مشکل دارید؟ علاقه به انجام عمل بینی دارید؟ به دنبال جراح بینی خوب هستید؟ با ما همراه باشید.

افراد علاوه بر زیبایی و اصلاح عملکرد بینی، برای افزایش اعتماد به نفس نیز دست به عمل بینی می زنند. این عمل به دلیل طرفداران بسیاری که دارد جزو محبوب ترین عمل های زیبایی به حساب می آید.

برخی افراد به دلیل اصلاح عملکرد بینی مراجعه می کنند و علاوه بر آن ، عمل زیبایی بینی نیز انجام می دهند که در اصطلاح می گویند با یک تیر دو نشان زدند. این امر هم در افزایش اعتماد به نفس شان موثر است و هم تاثیر بسیاری بر روی کار و زندگی آینده شان می گذارد.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded