Profile cover photo
Profile photo
Ukrainian Association of Medical Tourism
About
Posts

Post has attachment
Інноваційний спосіб лікування раку почне застосовуватися в Фінляндії в кінці 2018 року
Новини членів УАМТ

Лікарня HYKSIN і компанія NEUTRON THERAPEUTICS підписали угоду про співпрацю з питання бор-нейтронозахватної терапії (БНЗТ).
У 2018 році Онкологічний центр Університетської лікарні м. Гельсінкі отримає перше в світі обладнання бор-нейтронозахватної терапії (БНЗТ), яке призначене для використання в лікарнях. Нова технологія дала багатообіцяючі результати в лікуванні раку голови і шиї.

HYKSin (приватна лікарня) при Університетській лікарні м. Гельсінкі і компанія Neutron Therapeutics уклали угоду про можливість застосування цього новітнього виду лікування для іноземних пацієнтів.

Нова технологія дає можливість проводити лікування бор-нейтронозахватної терапією БНЗТ

Бор-нейтронозахватної терапія (БНЗТ) - це променева терапія, яка біологічно орієнтована на певну систему організму. В Університетській лікарні м Гельсінкі з 1999 по 2011 рік понад 200 пацієнтів отримали цей вид лікування.

Однак цей метод лікування довелося припинити, так як ядерний реактор закрили. Після цього, компанія Neutron Therapeutics розробила технологію бор-нейтронозахватної терапії, засновану на випромінюванні, яке працює не на основі реактора, а за принципом коллайдера. Перевага цього виду лікування полягає в тому, що лікувальна доза опромінення може бути надана одноразово, тоді як лікувальні сеанси звичайної променевої терапії робляться кілька разів в залежності від характеру захворювання і форми лікування. Крім того, цей метод променевої терапії впливає виключно на ракову пухлину і не вражає здорові тканини.

Читати далі: http://uamt.com.ua/UA/deyatelnost-uk/novini/321-hyksin-novini.html

Post has attachment
Попереджений - значить озброєний: які бувають ГРВІ?
Новини членів УАМТ

Настають холоди, а це означає, що не за горами черговий спалах вірусних захворювань. Всі ми хоча б раз хворіли ГРВІ. Але запальних захворювань органів дихальної системи, що провокуються вірусами, існує дуже багато. Щоб бути готовим боротися з різними ГРВІ, необхідно знати їх симптоми. Про них нам розповіла лікар-терапевт вищої категорії клініки Into-Sana Ірина Кот.

Найпоширеніші вірусні захворювання в нашому регіоні - грип, аденовірусні і риновірусні інфекції. Що у них і у всіх гострих респіраторних вірусних інфекцій спільного?

1. Хвороба викликає вірус, що вражає дихальні шляхи.
2. Хвороба послаблює імунітет, тому зростає ймовірність захворіти вдруге.
3. Шлях передачі (всі ГРВІ передаються або повітряно-крапельним, або контактно-побутовим, або фекально-оральним шляхом).

Розрізняються ГРВІ своїм протіканням...

Читати далі: http://uamt.com.ua/UA/deyatelnost-uk/novini/319-grvi.html

Post has attachment
Професор з Німеччини Петер Діль проводитиме прийом пацієнтів 3-5 жовтня 2017 в м.Києві!

Кількість консультацій обмежена!

Петер Діль - професор, доктор медичних наук, доцент, фахівець в області ортопедії і травматології, провідний фахівець в галузі хірургії плечового та колінного суглобів в університетській клініці Klinikum rechts der Isar в Мюнхені.

Консультації будуть проходити в рамках міжнародної виставки та конференції МТЕС.Київ.2017!

Детальніше: http://uamt.com.ua/UA/deyatelnost-uk/novini/317-prof-dil.html

Post has attachment
Уважаемые коллеги, регистрация открыта!

Международная Вusiness to Business программа (В2В Hosted Buyer Program) в сфере медицинского туризма состоится 4 октября в Киеве в рамках выставки MTEC.

Компании из Испании, Германии, Латвии, Турции, Индии, Израиля, Ирака, Пакистана, Бахрейна, Саудовской Аравии, Украины и других стран уже подтвердили свое участие!

Регистарция: http://uamt.com.ua/en/271-zayavka-na-uchast-u-mtek-kijiv.html

Детальнее про В2В программу: http://uamt.com.ua/images/b2bprogram2017.pdf
Photo

Post has attachment
Шановні колеги, до Вашої уваги - Прес-реліз Iнформаційного туру по медичним центрам Туреччини 8 -12 серпня!

8-12 серпня 2017 успішно відбувся тур для лікарів та операторів медичного туризму по найбільшим та курортним містам Туреччини – Стамбулу, Анталії та Ялові.

Організатори заходу – Міністерство економіки Турецької Республіки, Міністерство охорони здоров’я Турецької Республіки, за підтримки Української Асоціації Медичного Туризму.

Група з 35 українських фахівців 5 днів подорожувала Туреччиною з метою ознайомлення з лікувальним та оздоровчим потенціалом країни, обміну досвідом з представниками іноземної системи охорони здоров'я, відвідання медичних центрів з передовими технологіями та сучасним обладнанням, отримання інформації про можливість якісного та ефективного медичного обслуговування поза межами України.

Читати далі: http://uamt.com.ua/UA/deyatelnost-uk/novini/315-pres-reliz-turechchina-2017.html

Post has attachment
V Міжнародний Конгрес Медичного Туризму, 3 жовтня, Київ, МВЦ.

Тема доповіді: Онколітична віротерапія - новий підхід до лікування раку.

На сьогодні дуже актуальним питанням є онкологічні захворювання, зокрема меланома - рак шкіри.

Про сучасний метод лікування - віротерапію - розповість Д-р Яніс Добеліс з Global Virotherapy Cancer Clinic (Латвія).

Реєстрація на участь у Конгресі: http://uamt.com.ua/…/271-zayavka-na-uchast-u-mtek-kijiv.html
Photo

Post has attachment
Первичное медицинское обследование в Мюнхене за один день!
Новости компаний членов УАМТ

Первичное медицинское обследование является профилактическим обследованием, охватывающим все важные функции организма и его органов. В первую очередь мы уделяем достаточное количество времени тому, чтобы тщательно изучить состояние Вашего здоровья. При этом мы учитываем как Ваше состояние в настоящий момент, так и Ваш семейный анамнез, а также Ваше профессиональное и социальное окружение.
На основании результатов обследования Вы получаете от опытных врачей подробный отчет о состоянии Вашего здоровья на данный момент, а также рекомендации по всеобъемлющей программе профилактических мероприятий.

Каковы показания или рекомендации для проведения первичного медицинского обследования?

Первичное медицинское обследование можно проводить в любое время и в любом возрасте. С 35-летнего возраста мы рекомендуем всем проходить это комплексное обследование каждые два года, а начиная с 50 лет — ежегодно...

Читать далее: http://uamt.com.ua/RU/deyatelnost-ru/nashi-novosti-ru/313-check-up-basis.html

Post has attachment
Онкомпас — путівник у підборі вірної терапії раку

ONCOMPASS — це унікальний сервіс що проводиться в Угорщині, і який дозволяє на підставі молекулярного аналізу підібрати з усіх нині існуючих методик лікування раку саме ту терапію, яка принесе максимум ефективності, зберігши і час і здоров'я пацієнта.

ONCOMPASS ідентифікує гени мутантного раку в новоутворенні. Існує кілька генів раку, і в кожній пухлині знаходиться від 1 до 8 мутантних генів. Для того, щоб підібрати найбільш підходящу для пацієнта програму лікування, перш за все необхідно ідентифікувати мутантні гени пухлини. Для цього використовується той самий зразок пухлинної тканини, який раніше використовувався для діагностики раку. Діагностика з ONCOMPASS вилучає ДНК з цього зразка і аналізує до 60 найбільш важливих генів раку.

Читати далі: http://uamt.com.ua/UA/lechenie-uk/likuvannya-v-ugorshchini.html

Post has attachment
Радіохірургія Гамма ножем Icon в лікарні "Коч Університет"
Новини членів УАМТ

Вперше радіохірургію Гамма ножем застосував Ларс Лекселлом в 1968 році. З того часу дотепер близько одного мільйона хворих проліковано цим методом. В Туреччині з 1997 року по теперішній час цим методом скористалися десятки тисяч хворих.

Гамма ніж працює за виборчим принципом, під час застосування гамма-ножа радіоактивна енергія впливає на хворі тканини, при цьому нормальні тканини поряд знаходяться під захистом. Гамма ніж Icon - це гамма ніж 6-го покоління. Завдяки розвитку технологій протягом багатьох років для лікування хвороби стали застосовуватися багато інноваційних рішень. Гамма ніж Icon - це пік розвитку радіохірургії головного мозку.

Читати далі: http://uamt.com.ua/UA/deyatelnost-uk/novini/307-nejrokhirurgiya-v-koc-hospital.html

Post has attachment
Online консультации с зарубежными специалистами

MedTravelGroup - компания по медицинскому туризму в г. Харькове организовала кабинет телемедицины (получение медицинских услуг дистанционно), при поддержке ГУ"Национальный институт терапии имени Л.Т. Малой Национальной академии медицинских наук Украины".

Читать полностью: http://uamt.com.ua/RU/deyatelnost-ru/nashi-novosti-ru/300-medtravelgroup-novosti.html
Wait while more posts are being loaded