Profile cover photo
Profile photo
Jumar. Wywóz śmieci, gruzu, asenizacja, kruszywa, żwir
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Naszą ofertę wywozu nieczystości i odpadów oraz wynajmu kontenerów na gruz kierujemy nie tylko do mieszkańców Szczecina. Z naszych usług mogą także skorzystać osoby zamieszkujące okoliczne miejscowości. Dane kontaktowe do naszej firmy znajdą Państwo pod tym linkiem - http://jumar.info.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Firma Jumar jest znaną i szanowaną w branży firmą. Wszystkie nasze usługi wyróżnia nie tylko najwyższa jakość, lecz także i kompleksowość. Zajmujemy się wywozem odpadów oraz nieczystości, oferujemy także sprzedaż kruszyw. Zainteresowanych współpracą zapraszamy do kontaktu - http://jumar.info.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Odpady komunalne to odpady powstające nie tylko w gospodarstwach domowych, lecz także w przedsiębiorstwach handlowych i usługowych. Szacuje się, że przeciętny mieszkaniec Europy produkuje w ciągu roku aż 415 kilogramów odpadów komunalnych. Firma Jumar oferuje wywóz odpadów komunalnych - http://jumar.info.pl/oferta/odpady-komunalne/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Naszą firmę wyróżnia wykwalifikowana kadra pracownicza oraz nowoczesny sprzęt. Warto wspomnieć, że wszystkie nasze działania przeprowadzane są na podstawie decyzji otrzymanych od urzędu marszałkowskiego, starostw powiatowych, a także urzędów gmin, w których prowadzimy działalność. Zachęcamy do kontaktu - http://jumar.info.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Firma Jumar oferuje także sprzedaż kruszyw. Nasz asortyment obejmuje m.in. piasek (płukany i zasypowy), żwir (w tym również frakcyjny) oraz gruz (mieszany i betonowy). Zakupione kruszywa można odebrać w naszej siedzibie w Mierzynie. Za dodatkową opłatą oferujemy dowóz kruszyw do Klienta - http://jumar.info.pl/oferta/sprzedaz-kruszyw/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W zakres naszych usług wchodzi także odbiór azbestu. Szkodliwy azbest najczęściej znajduje się w pokryciach dachowych. Zawsze dbamy o zachowanie szczególnych procedur bezpieczeństwa podczas przyjmowania odpadów zawierających azbest. Zachęcamy do nawiązania współpracy - http://jumar.info.pl/oferta/odpady-pobudowlane-inne/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Interesuje Cię wynajem kontenerów na odpady? Nie zwlekaj i skontaktuj się z naszą firmą. Po ustaleniu szczegółów dostarczymy kontener pod wskazany adres i pobierzemy opłatę w momencie podstawienia. Warto wspomnieć, że płatności można wykonywać również przy użyciu karty. Zapraszamy - http://jumar.info.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy odbiór odpadów komunalnych, pobudowanych oraz odpadów przemysłowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań – do kontaktu. Działamy na terenie Szczecina i okolic. Czekamy na Państwa telefony i wiadomości mailowe. Wszystkie niezbędne informacje znajdą Państwo tutaj - http://jumar.info.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wynajmujemy kontenery na gruz i odpady budowlane. Dla wygody Klientów dostarczamy również worki na odpady. Nasi kierowcy dostarczają kontenery na odpady w wyznaczone przez Państwa miejsce budowy. Wszystkie szczegóły podaliśmy na naszej stronie internetowej: http://jumar.info.pl/oferta/odpady-pobudowlane-inne/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przypominamy wszystkim mieszkańcom, którzy podpisali z nami umowy współpracy, że w ramach umowy mogą Państwo dostarczać do siedziby naszej firmy odpady segregowane, odpady gabarytowe np. meble oraz zużyty sprzęt RTV i AGD. Szczegóły w linku: http://jumar.info.pl/gmina-dobra/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded