Profile cover photo
Profile photo
Ticker.pl
7 followers -
Narzędzia dla inwestorów
Narzędzia dla inwestorów

7 followers
About
Posts

Post has attachment
Jeśli tak, to kontrakty terminowe są dla Ciebie. Szukasz notowań kontraktu grudniowego na PKOBP? Chciałbyś zarobić za akcjach PZU, których nie masz? Obserwuj za naszym pośrednictwem kontrakty terminowe na akcje największych spółek notowanych na polskiej giełdzie.

https://www.ticker.pl/2017/09/08/nowoczesne-wykresy-na-ticker-pl/
Add a comment...

Post has attachment
Dolar kanadyjski jest w ostatnim czasie jedną z ciekawszych walut. Już w ubiegłym tygodniu pojawiła się spora, pozytywna niespodzianka ze strony publikacji danych o dynamice PKB, co wyraźnie zwiększyło apetyt do kupowania dolara kanadyjskiego. Pewną konsekwencją tych danych była z kolei środowa podwyżka stóp procentowych.

https://www.ticker.pl/2017/09/08/kolejne-dobre-dane-kanady-relatywne-wykupienie-cad/
Add a comment...

Post has attachment
Obecnie warto zwrócić uwagę na to, jak potoczą się zmagania uczestników rynku na parze AUD/CHF. Na wykresie H4 od pewnego czasu kształtują się wahania o zawężającej strukturze zmienności. Oznacza to, że można się tu pokusić o wyznaczenie trójkąta.

https://www.ticker.pl/2017/09/08/audchf-przygotowany-wiekszego-ruchu/
Add a comment...

Post has attachment
Dość mocne waluty europejskie, silne waluty surowcowe, odbicie na rynku jena oraz kolejna fala słabości dolara, to krótki opis zachowania głównych walut z ostatnich kilkudziesięciu godzin. Ten mix spowodował dość wyraźne ruchy na głównych parach, w tym na EUR/USD, gdzie po pokonaniu ważnych oporów ustanowiliśmy nowe maksima.

https://www.ticker.pl/2017/09/08/raport-poranny-dolar-ustanawia-nowe-minima-wyrazne-spadki-usdjpy/
Add a comment...

Post has attachment
Kontrakty terminowe na WIG20 w czwartek wybroniły, choć z trudem, strefę 2490-500. Walkę o nią na następnej sesji sugerowaliśmy w poprzednim artykule.

https://www.ticker.pl/2017/09/08/kontrakty-terminowe-wig20-piatek-08-09-2017/
Add a comment...

Konferencja Mario Draghiego za nami. Nie padły na niej żadne konkretne deklaracje poza tym, że jesienią mają zostać podjęte decyzje o ewentualnych modyfikacjach w polityce monetarnej prowadzonej po 2017 roku.

https://www.ticker.pl/2017/09/07/eurodolar-testuje-maksima/
Add a comment...

Post has attachment
Poprzedni, czyli tygodniowy komentarz z parkietu DAX w odniesieniu do aspektów mezo i mikroekonomicznych (tzn. branża/spółka) koncentrował się praktycznie tylko na wymiarze automobilowym.

https://www.ticker.pl/2017/09/07/dax-dzialania-ebc-zdecyduja-o-losie-niemieckich-bankow/
Add a comment...

Post has attachment
Wahania w stosunkowo wąskim przedziale cenowym przy utrzymującej się przewadze popytu (kształt konsolidacji), to najkrótszy opis zachowania rynku EUR/USD z ostatnich kilkunastu godzin.

https://www.ticker.pl/2017/09/07/raport-poranny-dolar-slaby-irma-wplywa-rynki-eurusd-oraz-gbpusd-rosna-usdcad-dynamicznie-spada/
Add a comment...

Post has attachment
Od początku tygodnia na eurodolarze widoczna była mozolna wspinaczka i odrabianie strat z cofnięcia, jakie miało miejsce po piątkowym raporcie z rynku pracy w USA.

https://www.ticker.pl/2017/09/07/eurodolar-payrollsowym-szczycie-czeka-draghiego/
Add a comment...

Post has attachment
Już dawno sytuacja na rynku niemieckim nie była tak interesująca. Podaż zmarnowała w ostatnich dniach kilka szans sprowadzenia rynku do minimów całego trendu spadkowego, a rezultatem tego jest wyciągnięcie cen w obszar oporu, czyli kluczowej, horyzontalnej strefy 12290-12330 pkt., forsując już wcześniej górne ograniczenie spadkowego, 3-miesięcznego kanału. Na rosnące szanse takiego podejścia mogło już wskazywać zachowanie DAX’a w ostatnich dniach, gdy rynek wykazywał ewidentną, relatywną siłę względem chociażby CAC40, a zwłaszcza Wall Street.

https://www.ticker.pl/2017/09/07/dax-blisko-zakonczenia-3-miesiecznej-korekty/
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded