Profile cover photo
Profile photo
Dorogy N (Navizor)
193 followers
193 followers
About
Posts

Post has attachment
Всім привіт від команди Navizor Ukraine! 👋
Читайте про наші успіхи на Developers.Org.Ua
І бажаємо вам більше якісних зелених доріг на вашому маршруті! 🚗🇺🇦⬆
#navizor #дороги #навігатор #bvblogic
Add a comment...

Post has attachment
"Дніпро одним з перших запровадив проект Navizor.com, який не має аналогів навіть в Естонії. Navizor - сервіс електронної інвентаризації доріг. Всього в Дніпрі паспортизовані 3300 різних об'єктів, доріг і вулиць, зазначено їх стан. На карті з'єднали "Відкритий бюджет" і Navizor, видно, які об'єкти міської інфраструктури будуються і ремонтуються, показаний бюджет, виконавець. Зараз завершено перший етап. Попередній аналіз вже показав, що з 2977 км міських доріг 40% перебувають в поганому стані, 21% - скоріше в поганому, і тільки 8% - в дуже хорошому стані. Далі карта буде пов'язана з Prozorro і можна буде перевірити, як йшли торги, хто і які виставляв пропозиції."
#Navizor #Dnipro
http://delo.ua/ukraine/smart-start-dnepra-kak-gorod-razvivaet-umnuju-infrastrukturu-324342/
Add a comment...

Post has attachment
#Navizor підкорюватиме Північну Америку!
На початку цього тижня представник команди Navizor Ukraine - Andriy Khomyn прибув в Торонто для проходження інкубаційної програми в найбільшому інкубаторі Північної Америки - DMZ at Ryerson University. Протягом кількох місяців, Андрій працюватиме над вивченням цільових сегментів ринку Канади та США, тестуватиме напрацьовані бізнес-моделі, отримає консультації від відомих світових менторів, налагоджуватиме партнерство з північноамериканськими компаніями, урядовими організаціями та, перейматиме канадський досвід роботи з відкритими даними.
Нагадаємо, що команда Navizor Ukraine отримала таку унікальну можливість працювати над розвитком стартапу в #DMZ, завдяки участі та успішному відборі до фіналу в "Першому некомерційному інкубаторі відкритих та великих даних" 1991 Open Data Incubator. Ще раз висловлюємо подяку усій команді 1991 за неймовірно круту можливість отримати такий корисний досвід.
Denis Gursky, Katherina Degtyar, Viktor Gurskyi, Nina Kulchevich Alena Denga, Vasyl Grygorovych, Григорий Веприк, Лилия Евсюкова
Дякуємо усім менторам 1991. Ваші настанови та поради стають в пригоді! Евгений Саранцов, Olga Gorenko, George Giorgadze, Oksana Hoshva, Aksena Krykun, Ada Haszczyn, Лена Хлевная
Дякуємо також фонду Western NIS Enterprise Fund (Irene La Fleur) за підтримку та допомогу в організаційних питаннях.
A very special thank to the DMZ team for helping with visa process, arranging arriving in Toronto and a warm meet. Danielle Smith, Shane Flynn, Alysha D'Souza.
Також дякуємо усі хто вірить у нас та підтримує проект Navizor! Ми вас не підведемо!
#1991incubator #dmz #bvblogic #RyersonUniversity #Toronto
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
25.08.16
6 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Сьогодні в м. Дніпрі презентували приклад електронної паспортизації доріг комунальної власності за допомогою сервісу Navizor.com, розробленого компанією [bvblogic]. Уже внесено інформацію про більш ніж 400 вулиць міста. Дніпро рулить!
"Я дуже радий, що Дніпро - перше місто, яке почало через відкриту для всіх систему #Navizor паспортизацію доріг і вулиць і на міському рівні, через яку жителі можуть побачити реальний стан доріг і простежити за ремонтами. Це створення реальної прозорості », - прокоментував міністр інфраструктури Володимир Омелян Volodymyr Omelyan.
Команда Navizor Ukraine висловлює особливу подяку Jaanika Merilo за значну допомогу в налагодженні комунікації та початку процесу інтеграції рішення електронної паспортизації доріг Navizor в м. Дніпро. Все тільки починається!
http://www.unian.net/society/1458303-filatov-dnepr-pervyim-v-ukraine-zapuskaet-navizor-interaktivnuyu-kartu-analiza-sostoyaniya-dorog.html
Add a comment...

Post has attachment
Сьогодні, в офісі компанії [bvblogic] відбулася зустріч представників команди Navior з делегатами з Google Україна. Протягом зустрічі, Олексій Сивак та Олена Воробей розповіли про цікаві проекти та ініціативи, які Google планує реалізувати спільно з місцевою владою та регіональними бізнес-партнерами уже найближчим часом. Ми також ознайомили представників Google Україна з результатами роботи та можливостями Navizor, як сервісу для моніторингу стану дорожньої інфраструктури та ефективного інструменту для прийняття управлінських рішень органами місцевого самоврядування. Віримо в успішну співпрацю з Google!
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
15.07.16
7 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Від ідеї до результату: історія успіху команди Navizor
У Navizor ми зрозуміли, що кожна хороша ідея обов'язково досягне успіху, якщо буде розвиватись цілеспрямованою командою із креативними думками та прогресивними методами роботи.
Читайте коротку історію про те, як наша ідея перетворилась на щось справді круте!
http://blog.bvblogic.com/?p=1029
‪#‎Navizor‬ ‪#‎bvblogic‬ ‪#‎succsess‬ ‪#‎story‬
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Плануєте літню відпустку? Любите подорожувати власним автомобілем?
Обов'язково візьміть в дорогу ‪#‎Navizor‬ - завжди актуальні дані про якість доріг у вашому смартфоні!
Navizor для Android - https://goo.gl/FuUZEr
Navizor для iOS - https://goo.gl/KaJHii
‪#‎навізор‬ ‪#‎навігатор‬ ‪#‎bvblogic‬
Add a comment...

Post has attachment
‪#‎Navizor‬ разом Дніпропетровська обласна державна адміністрація впроваджує платформу для електронної паспортизації та моніторингу стану дорожньої інфраструктури в режимі реального часу. Уже паспортизовано понад 900 доріг області. На черзі комунальні дороги в усіх населених пунктах області.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded