Profile cover photo
Profile photo
Костянтин Єфименко
11 followers -
Офіційна сторінка Костянтина Єфименка. Підримується прес-службою
Офіційна сторінка Костянтина Єфименка. Підримується прес-службою

11 followers
About
Posts

Post has attachment
Сьогодні день народження Володимира Підвисоцького - видатного мікробіолога, ендокринолога, імунолога. Його ім’я носить вулиця в Печерському районі Києва, і не дарма, бо він любив це місто, тут здобув медичну освіту, навчав студентів, писав видатні наукові роботи, які потім отримували світове визнання і перекладались багатьма мовами світу.

Він був автором одного з перших оригінальних підручників із загальної та експериментальної патології, що витримав понад 20 перевидань і був перекладений 17-ма іноземними мовами.

А ще Володимир Підвисоцький завідував одним із холерних бараків під час епідемії холери 1891-го в Києві. Заснував клініку дитячих хвороб в Одесі, налагодив виготовлення дешевих лікарських сироваток для щеплень. Започаткував дослідження хіміотерапії злоякісних пухлин.

Шануємо наших вчених!
Photo
Add a comment...

Post has attachment

Tribo - світовий лідер з виробництва гальмівних колодок. Тільки за минулий рік було виготовлено більше 4,5 млн шт.! Незабаром викладу відео, де побачите повний цикл їх виробництва.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Найсучасніший в Україні центр крові, єдиний, що сертифікований за міжнародними стандартами, знаходиться у Сумах. Це стало можливим завдяки тому, що за програмою державно-приватного партнерства Biopharma інвестувала в нього понад $3,5 млн.
Add a comment...

Post has attachment
Дітям у нас на Biopharma подобається) Чергова екскурсія з білоцерківськими школярами
Photo
Add a comment...

Post has attachment
На сьогодні припало кілька свят: і Трійця, і День Києва, і День хіміка. Тож хочу привітати усіх працівників хімічної, біохімічної, мікробіологічної, хіміко-фармацевтичної галузі з їхнім професійним святом!

Хіміки знають море цікавого. Наприклад, те, що довжина 100 000 000 атомів водню дорівнює лише 1 сантиметр. І те, що залізо, нагріте до 5000 градусів Цельсія, стає газоподібним, а листок заліза товщиною 0,001 міліметра прозорий, як скло. І те, що в головному мозку людини за одну секунду відбувається 100 000 хімічних реакцій. І те, що в Еквадорі знайшли гриби, які харчуються поліуретаном - полімером, який не розкладається і вважається серйозною екологічною загрозою…

Хімія – повсюди навколо нас. Тож вітаю зі святом людей, які знають про нюанси нашого з вами буденного життя у мільйони разів більше, ніж ми:))
Photo
Commenting is disabled for this post.

Post has attachment
Сьогодні хочу згадати видатного вченого, академіка, лікаря і дослідника Олександра Богомольця, який народився в цей день 137 років тому. Він був засновником перших науково-дослідних закладів медичного профілю на території тогочасної України і Росії. А також став наймолодшим доктором медицини — на момент захисту дисертації йому було 28 років. Можна перелічувати багато його видатних досягнень, якими й досі послуговується увесь світ, але хочу згадати ті, що безпосередньо перетинаються з нашою компанією Biopharma.

Олександр Богомолець був серед засновників першого у світі (!) Інституту переливання крові. І там, під його керівництвом була розроблена унікальна методика консервації донорської крові, яку й досі застосовують практично без змін. Тоді його дослідження використовували для переливання крові при крововтратах поранених на фронті солдатів, тому його розробки врятували багато людських життів під час Другої світової війни. А відома «сироватка Богомольця» неодноразово на практиці підтверджувала свою високу ефективність і стала відомим у світі препаратом. Після війни, у 60-70 роки минулого століття, її закуповували багато країн Європи. Колись випускала її і попередниця сучасної компанії Biopharma…
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Представили на міжнародній виставці будівельних і оздоблювальних матеріалів WorldBuildKyiv базальтову сітку від Tribo - сучасну високотехнологічну альтернативу металевим аналогам. Хоч про контракти говорити ще рано, але в ході виставки досягли попередніх домовленостей не лише з українськими, а й зарубіжними клієнтами з Болгарії, Італії та Румунії. Зараз ведемо перемови щодо конкретизації потреб та можливих об'ємів поставки нашої продукції.
PhotoPhotoPhoto
23.05.18
3 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
З дня на день на наш завод в Білій Церкві з італійської Ломбардії прибуде нове обладнання для майбутнього заводу-фракціонатора. Дві лінії ємностей для виробництва препаратів альбуміну та фактору VIII коагуляції людини на минулому тижні були перевірені та протестовані спеціалістами Biopharma та Olsa (Італія). Ми вже готові перетворити Україну на біофармацевтичний центр Східної Європи!
PhotoPhotoPhotoPhoto
22.05.18
4 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Результати «Білого Барсу» в цьому сезоні просто фантастичні! Маємо 6 чемпіонів світу у складі молодіжної збірної України. Наша доросла команда стала бронзовим призером Чемпіонату України. Загалом ми завоювали дві золоті та три бронзові медалі в різних вікових категоріях. Жодна команда не залишилася без медалей! Не залишили без медалей і мене)
Вже будуємо плани на наступний рік. Буде ще більше роботи і ще більше перемог!)
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
21.05.18
5 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Не лише люди можуть створювати унікальні орнаменти вишиванки. Наші мікробіологи Biopharma навчили це робити бактерії! На фото – бактерії Proteus mirabilis, Staphylococcus aureus, Salmonella typhimurium, які за 48 годин створили ось такі от орнаменти :) Зі святом вишиванки!
PhotoPhotoPhoto
17.05.18
3 Photos - View album
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded