Profile cover photo
Profile photo
Zakład Pogrzebowy "HADES"
1 follower
1 follower
About
Posts

Jeśli czeka was przygotowanie pogrzebu i nie wiecie od czego zacząć, zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy. Nasz zakład pogrzebowy jest otwarty całą dobę i w każdej chwili możecie zwrócić się do nas o pomoc. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://www.hades-ndm.pl/ . Zapraszamy.

Post has attachment
Śmierć jest zawsze nieoczekiwana. Nie można się do niej przygotować. Jeśli w tej nagłej sytuacji potrzebujecie pomocy, jesteśmy do waszej dyspozycji. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://www.hades-ndm.pl/ . Zapraszamy.

Post has attachment
Aby zapewnić rodzinie i znajomym zmarłego komfort i spokój w ostatnim pożegnaniu, oddajemy im do dyspozycji kaplicę. Jest ona przestronna i odpowiednio przystosowana. Więcej o naszej ofercie przeczytacie na stronie http://www.hades-ndm.pl/kaplica.html . Zapraszamy.
Photo

Kompleksowa oferta usług pogrzebowych oraz pełna dyspozycyjność sprawia, że mamy wielu klientów. Zależy nam, aby każdy kto zwróci się do nas o wparcie, otrzymał rzetelną pomoc. Więcej o naszej ofercie przeczytacie na stronie http://www.hades-ndm.pl . Zapraszamy.

Post has attachment
W ofercie naszego zakładu znajduje się także pracownia florystyczna. To w niej nasi specjaliści przygotują dla was wiązanki i wieńce. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://www.hades-ndm.pl/kwiaciarnia.html . Zapraszamy.
Photo

Post has attachment
Dobry zakład pogrzebowy posiada własną kaplicę, gdzie najbliżsi mogą pożegnać zmarłego. Nasza firma dysponuje dużą i przestronną kaplicą. Jeśli chcecie zarezerwować termin, zachęcamy do kontaktu http://www.hades-ndm.pl/zaklad-pogrzebowy.html . Zapraszamy.

Organizacja pogrzebu dla wielu osób jest bardzo kosztowana. Często bliskim brakuje pieniędzy opłaty. Wiemy o tym i staramy się każdemu pomóc. Jeśli potrzebujecie wsparcia, zachęcamy do kontaktu. Więcej o ofercie przeczytacie na stronie http://www.hades-ndm.pl/ .

Formalności związane z organizacją pogrzebu zajmują sporo czasu. Dlatego też, aby odciążyć pogrążonych w żałobie bliskich zmarłego, oferujemy im pomoc. Zajmujemy się nie tylko organizacją pogrzebu, ale także załatwieniem spraw w odpowiednich instytucjach. Więcej o ofercie zakładu przeczytacie na stronie http://www.hades-ndm.pl/zaklad-pogrzebowy.html . Zapraszamy.

Post has attachment
Z okazji Nowego Roku zespół zakładu http://www.hades-ndm.pl/ chciałby życzyć wszystkim Klientom wielu sił i pogody ducha. Wiemy, że wielu z was przeżywa żałobę i trudne chwile, ale wiara w lepsze jutro, niech wam towarzyszy każdego dnia.
Photo

Szybka pomoc w trudnej sytuacji jest dla naszych Klientów bardzo ważna. Zależy nam, aby każdy kto zwróci się o pomoc do naszego zakładu pogrzebowego, otrzyma ją. Więcej o naszej ofercie przeczytacie na stronie http://www.hades-ndm.pl/ . Zapraszamy.
Wait while more posts are being loaded