Profile

Cover photo
saeid safa
Works at Orouei meat Products industrie
Lives in babolsar
73 followers|10,482 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

saeid safa

Shared publicly  - 
 
این روزها بازار شایعات در مورد اینترنت ملی داغ است و این شایعات تا قطع شدن اینترنت بین الملل تا دو هفته آینده! هم پیش رفته است اما چرا اینترنت بین الملل اقلاً به این زودی ها قطع نخواهد شد؟ برای این کار دلایلی زیادی وجود دارد که ۶ تا از مهمترین آنها به این شرح هستند: ١-نبود خدمات بر پایه اینترنت ملی:هنوز هیچ خدمات پایه ای برای اینترنت ملی وجود ندارد. با این حساب بستن اینترنت بین الملل یعنی توقف آی تی نصفه نیمه ایران. اساساً محتوایی متنوع روی اینتر...
3
Amir Ali Zangeneh's profile photo
 
سلام آقا از سجاد خبری داری؟!
 ·  Translate
Add a comment...

saeid safa

Shared publicly  - 
 
Can’t decide between a tablet such as iPad and a smartphone? Who doesn’t love big screen? At the time of writing, Samsung GALAXY Note N7000 has the largest screen at 5.3 inch, beating the Sony Xperia and HTC Desire HD by 1 inch. As for the quality of the camera, am somewhat disappointed with Samsung [...] Article by GeckoandFly. Source:Largest Smartphone Screen At 5.3 Inch – Samsung Galaxy Note N7000 Review Related posts:Best Google Android Phone...
1
Add a comment...

saeid safa

Shared publicly  - 
 
دریافت adsl روی خطوط pcm دریافت adsl روی خطوط pcm شبکه ترکیبی (هایبرید) شرکت مخابرات به منظور برطرف کردن مشکل ارائه adsl روی تلفن های خطوط pcm طراحی و راه اندازی شده است. این شبکه مشکل تلفن هایی را که روی خطوط pcm قرار دارند، برطرف و قابلیت ارائه سرویس اینترنت پرسرعت و استفاده از شبکه بی سیم راروی این بستر فراهم می کند. توسعه بستر موجود سیستم دسترسی، کاهش هزینه های توسعه و کاهش هزینه جریان الکتریکی مصرفی از مزایای این شبکه عنوان شده است.
1
Add a comment...

saeid safa

Shared publicly  - 
1
Add a comment...
Have him in circles
73 people
Hamid Noroozali's profile photo
‫شيماء سيد‬‎'s profile photo
shahin zarkeshian's profile photo
ali jalali's profile photo
Fatemeh mf's profile photo
sidi oul mbareck's profile photo
Mehdi Mosaddeghi's profile photo
Hadi AK's profile photo
s razavi's profile photo

saeid safa

Shared publicly  - 
 
Which is the fastest and lightest antivirus security solution for a Windows computer? If you’re into gaming or 3D rendering, you might want to give Viper Internet Security 2012 a try. According to them, it does not slow down your Windows PC, reason being that VIPRE was built from scratch with all-new technologies that optimize [...] Article by GeckoandFly. Source:Fastest And Lightest Antivirus – Viper Internet Security 2012 Related posts:Download...
1
Add a comment...

saeid safa

Shared publicly  - 
1
Add a comment...

saeid safa

Shared publicly  - 
 
خیلی عجیبه اگه این اتفاق بیفته
 ·  Translate
1
Add a comment...

saeid safa

Shared publicly  - 
 
:D
پزشکان از شناسایی بیماری جدیدی خبر می‌دهند که طی آن، افراد به هنگام خواب و بدون این که متوجه باشند، با تلفن همراه خود پیامک ارسال می‌کنند. گفته می‌شود میزان ابتلا به این اختلال روانی، در جوانان و نوجوانان رو به افزایش است. الیزابت هاموندز، یکی از افرادی که به این بیماری نادر و نوظهور مبتلاست می‌گوید: یکی از دوستانم به من گفت که برای وی پیامک ارسال کرده‌ام ولی من از این موضوع هیچ اطلاعی نداشتم. وی افزود: دوستم به من خبر داد که در ساعت ۳ بامداد یک ...
1
Add a comment...
People
Have him in circles
73 people
Hamid Noroozali's profile photo
‫شيماء سيد‬‎'s profile photo
shahin zarkeshian's profile photo
ali jalali's profile photo
Fatemeh mf's profile photo
sidi oul mbareck's profile photo
Mehdi Mosaddeghi's profile photo
Hadi AK's profile photo
s razavi's profile photo
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
babolsar
Previously
Shahrood - Shahrood Babolsar Semnan Kermanshah
Links
YouTube
Contributor to
Work
Occupation
Engineer
Employment
  • Orouei meat Products industrie
    Engineer, present
Basic Information
Gender
Male
Other names
sasa
Apps with Google+ Sign-in
  • 건쉽배틀