Profile cover photo
Profile photo
Janette Bakajsova
45 followers -
Život znamená dozrievať, ustavične sa približovať k sebe samému.
Život znamená dozrievať, ustavične sa približovať k sebe samému.

45 followers
About
Posts

Post has attachment
Homeopatia pre deti / Základná homeopatická lekárnička pre Vaše dieťa

Deti sú naša budúcnosť. Niet pochýb, že všetci rodičia túžia mať svoje deti zdravé a šťastné a robia pre ne to najlepšie, čo je v ich silách a možnostiach. V mojom prípade to boli práve deti, ktoré nielen skrze svoje zdravotné problémy vo mne vzbudili myšlienku vybrať sa inou cestou. Homeopatia je pre nás už dlhé roky tou správnou voľbou a má hneď niekoľko výhod.

Post has attachment
Praktické a užitočné tipy, ako si pomôcť homeopaticky na cestách alebo počas letu s najčastejšími problémami.

Post has attachment
Slovenská komora homeopatov v rámci Svetového týždňa povedomia o homeopatii pripravila pre širokú verejnosť prednášky o homeopatii a jej možnostiach, ktoré sa budú konať v apríli vo viacerých mestách na Slovensku.

Čo sa na prednáške dozviete?

- ako homeopatická terapia prebieha v praxi
- v akých prípadoch sa dá aplikovať a kde sú jej hranice
- akým spôsobom pracuje homeopat a aké prostriedky pri svojej práci využíva
- praktické tipy, ako si pomôcť doma v náhlych situáciách – spoznáte 6 užitočných homeopatík
- a ďalšie zaujímavosti, ktoré ste o homeopatii možno nevedeli

Svetový týždeň povedomia o homeopatii je udalosť, ktorá sa koná každý rok pri príležitosti narodenia Samuela Hahnemanna 10.apríla. Počas tohto týždňa homeopati po celom svete informujú verejnosť o efektívnej, rýchlej a bezpečnej homeopatickej liečbe. Vo viacerých krajinách organizujú verejné podujatia, besedy a prednášky, ktoré sú vždy venované konkrétnej téme z oblasti homeopatie.
Photo

Post has shared content
Cesta veterinára k homeopatii....vypočujte si rozhovor s americkým homeopatom, o jeho motivácii k homeopatickej liečbe zvierat, o jeho prípadoch z praxe i o situácii homeopatov v USA.

Post has attachment
Blíži sa Svetový týždeň povedomia o homeopatii v dňoch 9.-15.apríla 2018.
Pri tejto príležitosti pripravuje Slovenská komora homeopatov sériu prednášok vo viacerých mestách na Slovensku. V rámci Košíc budem o homeopatii a jej možnostiach rozprávať 13.4. o 18.00 v Dobrej čajovni.
Zoznam miest, kde sa budú konať jednotlivé prednášky, nájdete na stránke komory homeopatov: https://www.komorahomeopatov.sk/prednasky-2018
Photo

Post has attachment
Homeopatia ponúka vo veľkej väčšine prípadov účinnú alternatívu. Každá z klinických foriem angíny má lokálne a celkové príznaky, ktoré pomôžu určiť správne homeopatikum.

https://www.homeopatia.sk/zvacsene-mandle-a-angina/

Post has attachment
Trápi Vás alebo Vaše dieťa kašeľ? Homeopatiká Vám môžu rýchlo a účinne pomôcť. Samozrejme, tak ako pri každom inom ochorení a probléme, aj pri kašli je potrebné vybrať čo najpresnejšie homeopatikum podľa Vašich prítomných príznakov. Preto je dôležité a potrebné všímať si všetko, čo kašeľ ovplyvní. Každý človek reaguje na ochorenie iným spôsobom. Môže to byť napríklad studená voda či čerstvý, chladnejší vzduch, ktorý zmierni dráždenie na kašeľ alebo ho naopak vyvolá. Pozorujte vplyvy počasia, teplotné zmeny, polohy počas spania, pohybové činnosti.
V zdieľanom článku sa ďalej dozviete, ktoré homeopatiká sú najčastejšie používané pri kašli.

http://www.ahomeopatia.sk/ako-na-kasel-homeopaticky/

Post has attachment

Post has attachment
Ak máte dieťa, môžete skutočne vidieť silné pôsobenie homeopatie.
https://www.akademiahomeopatie.sk/dcera-homeopatky/
Add a comment...

Post has attachment
"Môj prvý kontakt s homeopatkou bol pre mňa doslova šok. V dobrom slova zmysle. Pocit, že mám nádej. Pamätám sa, ako som od nej odchádzala a zrazu som si uvedomila, že svieti slnko. Doslova sa mi vyjasnilo v duši. Ten ťažký tmavý záves bol preč."
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded