Profile cover photo
Profile photo
M-Geo. Usługi geodezyjne. Wójcik M.
About
Posts

Post has attachment
Aktualizacja mapy wykonywana jest przez uprawnionego do tej czynności geodetę. Jej celem jest doprowadzenie treści mapy do zgodności z sytuacją terenową. Aktualizację mapy wykonuje się zazwyczaj w celu sporządzenia mapy do celów projektowych. Wykonujemy aktualizacje map zasadniczych do celów projektowych w formie cyfrowej i analogowej - http://mgeo.com.pl/oferta/ogolnogeodezyjne/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zakres naszych usług obejmuje między innymi geodezję inżynieryjno-przemysłową. Oferujemy obsługę geodezyjną różnego typu inwestycji. Specjalizujemy się w budownictwie drogowym, kolejowym, jak również kubaturowym. Wykonujemy również profesjonalne pomiary inżynierskie - http://mgeo.com.pl/oferta/geodezja-inzynieryjno-przemyslowa/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza firma geodezyjna może się pochwalić wieloletnim doświadczeniem. Działamy już od ponad 10 lat. Jesteśmy wiodącym przedstawicielem w tej branży na terenie województwa śląskiego. Oferujemy usługi geodezyjne i kartograficzne na terenie całego kraju. Zachęcamy do współpracy - http://mgeo.com.pl/oferta/ogolnogeodezyjne/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pomożemy Państwu na każdym etapie inwestycji budowlanej. Przygotujemy opracowania planistyczne związane z tworzeniem miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego, a także studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania. Zajmiemy się również doborem korzystnych lokalizacji wraz z pośrednictwem kupna – sprzedaży. Zapraszamy - http://www.mgeo.com.pl/oferta.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Mapy numeryczne to mapy w formie cyfrowej, na których obiekty przedstawione są w formie obrazów wektorowych lub rastrowych. Nasza firma zajmuje się tworzeniem map numerycznych w środowisku Autocad oraz Microstation. Podejmujemy się również numerycznego projektowania obiektów liniowych i powierzchniowych - http://www.mgeo.com.pl/oferta.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pomiary sytuacyjno-wysokościowe wykonywane są w celu dostarczenia danych o położeniu szczegółów sytuacyjnych w przyjętym układzie współrzędnych płaskich i wysokościowych. Pomiary stosuje się przy zakładaniu lub aktualizacji mapy zasadniczej, map sytuacyjno-wysokościowych, w tym również map numerycznych. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług w tym zakresie - http://www.mgeo.com.pl/oferta.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Obsługa geodezyjna inwestycji umożliwia zachowanie przewidzianego w projekcie usytuowania wytyczanych obiektów względem sąsiednich obiektów istniejących i projektowanych, a także względem granic działek. Wykonane czynności geodezyjne zostają wpisane do dziennika budowy i podpisane przez uprawnionego geodetę. Polecamy nasze usługi - http://www.mgeo.com.pl/ofirmie.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Obsługa geodezyjna inwestycji przemysłowych to rozmaite czynności wykonywane przy realizacji różnego typu inwestycji. Obsługa obejmuje m.in. wytyczenie budowli na terenie budowy, kontrolę prawidłowości wykonanych prac w trakcie budowy oraz inwentaryzację powykonawczą. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług w tym zakresie - http://www.mgeo.com.pl/oferta.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiedzą Państwo, że procedura wznowienia granic możliwa jest tylko w przypadku, gdy uległy zniszczeniu uprzednio ustawione znaki graniczne? W zakres usług firmy M-Geo wchodzą także usługi zawiązane z regulacją stanów prawnych, w tym także wznowienia granic nieruchomości. Zapraszamy do kontaktu i podjęcia współpracy - http://www.mgeo.com.pl/oferta.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Mamy na koncie mnóstwo wykonanych zleceń. Opracowujemy mapy geodezyjne, tworzymy mapy numeryczne i wiele innych. Wykonujemy prace na terenie całego kraju i poza granicami. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. Pod poniższym linkiem znajdą Państwo wykaz wybranych realizacji naszej firmy - http://www.mgeo.com.pl/realizacje.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded