Profile cover photo
Profile photo
Scanwir s.c. Wojtkun Ł., Pankowski R.
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Nasza firma Scanwir ze Szczecina zajmuje się również zmianą lokalizacji taśmociągów i stołów transportowych na rzecz ich lepszej funkcjonalności. Dopasowujemy linie produkcyjne do preferencji Klienta. Zapraszamy do kontaktu http://www.scanwir.pl/montaz-linii-produkcyjnych/ każdego, kto potrzebuje wsparcia w montażu linii produkcyjnych.

Post has attachment
Kiedy nasi specjaliści wykonają diagnostykę drganiową urządzenia w Państwa przedsiębiorstwie (dodajmy, że wykonujemy ją bez koniczności demontażu elementów wirujących) sporządzą dla Państwa protokół z analizą pomiarów według PN-ISO. Dołączą też do niej zalecenia. Zachęcamy do współpracy http://www.scanwir.pl/pomiary-drgan-i-wibracji/.
Photo

Post has attachment
Jeśli macie Państwo wątpliwości, czy Wasza maszyna pracuje w odpowiedni sposób pod kątem stanu technicznego łożysk, skontaktujcie się z nami. Fachowcy z firmy Scanwir ze Szczecina posiadają przenośne urządzenie firmy SCHNECK do wyważania i sprawdzania drgań. Zapraszamy http://www.scanwir.pl/pomiary-drgan-i-wibracji/.
Photo

Post has attachment
Firma Scanwir ze Szczecina oferuje kompleksową diagnostykę i naprawę wielu maszyn przemysłowych. Najpierw szczegółowo sprawdzamy urządzenie, a następie zajmujemy się dalszymi pracami. Jesteśmy w stanie sprawdzić i doprowadzić do funkcjonalności wentylatory, taśmociągi, jak i przenośniki rolkowe oraz taśmowe. Zapraszamy http://www.scanwir.pl/remonty-wentylatorow-kompleksowe/.
Photo

Post has attachment
W czym może się Państwu przydać do naszej firmy Scanwir ze Szczecina? Na pewno wtedy, gdy w Waszej firmie dojdzie do awarii, czego Wam oczywiście nie życzymy! Jednak w razie potrzeby służymy naszym doświadczeniem i wiedzą zdobywaną przez wiele lat w zakresie gruntownych remontów urządzeń przemysłowych. Zachęcamy do kontaktu http://www.scanwir.pl/kontakt/.
Photo

Post has attachment
Scanwir posiada przenośny sprzęt do wyważania i diagnostyki drganiowej maszyn. Dzięki niemu mamy możliwość bezdemontażowej oceny stanu technicznego Państwa urządzenia w trakcie jego normalnej eksploatacji! Diagnozujemy dzięki naszemu sprzętowi stan techniczny łożysk bez konieczności zatrzymywania maszyny. Po więcej informacji o naszej działalności zapraszamy na http://www.scanwir.pl/wywazanie-elementow-maszyn/.
Photo

Post has attachment
Nasza firma Scanwir oferuje także pomiary okresowe drgań maszyn u Klientów indywidualnych i biznesowych. Dzięki regularnemu sprawdzaniu urządzeń wiele Państwo zyskujecie. Znacząco obniżacie koszty naprawy , zwiększacie czas międzynaprawczy i zmniejszacie zagrożenie drganiowe i hałasowe na terenie zakładu. Zapraszamy do współpracy http://www.scanwir.pl/oferta/ :)

Post has attachment
Planujecie Państwo otwarcie przedsiębiorstwa produkcyjnego, ale nie jesteście pewni, czy projekt Waszej maszyny przemysłowej jest odpowiedni? Zwróćcie się do nas o pomoc! Pomożemy Wam z projektem, ale i montażem urządzenia. Jesteśmy także otwarci na jego serwisowanie. Jeśli potrzebujecie Państwo wsparcia w tym zakresie, zachęcamy do współpracy i odwiedzenia nas na http://www.scanwir.pl/.
Photo

Post has attachment
Firma Scanwir posiada sprzęt przenośny do wyważania i diagnostyki drganiowej firmy Schenck. Dzięki niemu możemy bez demontażu ocenić stan techniczny maszyny podczas jej normalnej eksploatacji – sprawdzić stan łożysk bez ingerencji mechanicznej i wyważyć elementy wirujące bez zdejmowania. Zachęcamy do współpracy i po szczegóły na naszą stronę http://www.scanwir.pl/pomiary-drgan-i-wibracji/

Post has attachment
Niepokoi Państwa dźwięk wydobywający się z Waszej maszyny zakładowej? Lepiej dmuchać na zimne i zlecić jej sprawdzenie wykwalifikowanym specjalistom, np. naszym! Zajmujemy się bowiem bieżącymi naprawami maszyn przemysłowych wszelkiego rodzaju! Zapraszamy do współpracy i odwiedzenia naszej strony http://www.scanwir.pl/remonty-biezace-maszyn-przemyslowych/.
Photo
Wait while more posts are being loaded