Profile cover photo
Profile photo
Agnieszka Wojciechowska
169 followers
169 followers
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment

Serdecznie zapraszam lubelskie środowiska animacyjne do zgłaszania propozycji stolików eksperckich i warsztatów!
Add a comment...

Post has attachment
Lauda czyli Błażej Król i jego żona Iwona pojawią się w Warsztatach Kultury w ramach Strefy Innych Brzmień już w czwartek 25 lutego! Warto!
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszam do udziału w kolejnej odsłonie projektu Patterns of Europe | Wzory Europy.

Przed rokiem, podczas pierwszej edycji projektu, skupiliśmy się przede wszystkim na lokalności w projektowaniu oraz szukaniu inspiracji w kulturze ludowej i wzornictwie tradycyjnym. Tegoroczną odsłonę planujemy jako cykl unikatowych pokazów filmowych, wykładów i warsztatów związanych już sensu stricto z aspektami produkcji przemysłowej i biznesowymi. Chcemy inspirować i dostarczać branżowej wiedzy tym, którzy pragną z pasji i talentów artystycznych uczynić swój zawód oraz prezentować doświadczenia osób, które tę trudną drogę już przeszły.

Podczas kolejnych spotkań można będzie zgłębiać tajniki wzornictwa przemysłowego jako dziedziny stojącej w permanentnym rozkroku pomiędzy naukami humanistycznymi, sztuką i wiedzą techniczną, spotkać wyjątkowych ludzi, którzy decydują o tym jak wygląda świat otaczających nas przedmiotów, zgłębić historie i drogę na szczyt najważniejszych światowych projektantów oraz poznawać ludzi z branży i uczestniczyć w wielu interesujących dyskusjach. Nie zabraknie też okazji do wspólnego projektowania i zdobywania zupełnie nowych doświadczeń pod okiem tych, których projekty szczęśliwie pokonały drogę od pomysłu, przez prototyp, aż do hali produkcyjnej.

KIEDY: 6-26 listopada 2015
GDZIE: Warsztaty Kultury, ul. Grodzka 5a
Add a comment...

Post has attachment

Wśród kolejnych artystów zaproszonych na tegoroczną edycję festiwalu Wschód Kultury – Inne Brzmienia usłyszymy m.in. ukraiński sekstet Atomic Simao, łączący jazz,  psychodelicznego rocka i funky; prawdziwy hit Internetu, czyli pochodzące z Gruzji Trio Mandili; żywą legendę rodzimej kontrkultury – zespół Variete, tym razem zasilony muzykami z Litwy; wybitnego wibrafonistę z Luksemburga –Pascala Schumachera oraz zjawiskowy amerykański duet Faun Fables.

Tegoroczna edycja Wschód Kultury - Inne Brzmienia Art’n’Music Festival obędzie się w dniach 8-12 lipca. Przez 5 dni festiwalu w Lublinie zaprezentuje się dwadzieścia zespołów i projektów muzycznych, pojawią się artyści z aż 13 krajów świata, a na jedynych koncertach w Polsce usłyszymy między innymi Einsturzende Neubauten i Tonego Allena.
Add a comment...

Post has attachment
Z całego serca zachęcam animatorów, artystów, menedżerów i innych przedstawicieli sektora kultury do zgłaszania się do tegorocznego Inkubatora Animacji Kultury. Gwarantuję, że będzie wesoło, inspirująco i twórczo!
Add a comment...

Post has attachment
MediaLab Lublin Battle startuje już od stycznia, a tymczasem mamy kolejną medialabową propozycję dla wszystkich tych, którym technologie nie są straszne. Wspólnie z Katowickim Medialabem w dnaich 12-14 grudnia spróbujemy zbadać Puls Starego Miasta. Rekrutacja trwa!
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszam z całego serca wszelkiej maści internetowych geeków, projektantów, socjologów, fotografów, filmowców, programistów i wszystkich tych, którzy chcą zmieniać świat i poszerzać czasoprzestrzeń! :)
Add a comment...

Post has attachment
Serdecznie zapraszam na warsztaty dla twórców ludowych oraz projektantów, artystów, studentów szkół artystycznych i uczniów liceów plastycznych. Warto też już teraz zarezerwować czas na konferencję „Wzory Europy – dziedzictwo kulturowe a współczesne projektowanie” jaka odbędzie się w dniach 6-7 listopada.
Add a comment...

Post has attachment

Startujemy już jutro! Widzimy się na Strym Mieście i Błoniach pod Zamkiem.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded