Profile cover photo
Profile photo
L-SERVICE. serwis samochodów ciężarowych, osobowych, mobilny serwis opon
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Bezpieczeństwo kierowców jest dla nas niezmiernie ważne. Z tego też powodu wykonujemy bardzo dokładne naprawy. Szczegółowo weryfikujemy stan wszystkich istotnych dla bezpieczeństwa podzespołów i wymieniamy je na nowe. Na naszym doświadczeniu można polegać. Zapraszamy do współpracy - http://l-service.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na odwiedzających nas Kierowców czekają miłe niespodzianki, takie jak gratisowa wymiana zakupionego u nas oleju czy filtra w samochodzie osobowym oraz darmowy montaż i wyważenie zakupionych w naszym Warsztacie opon: http://l-service.pl/#.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jak na nowoczesny warsztat samochodowy przystało, wszystkim naszym Klientom oferujemy kompleksowe usługi wulkanizacyjne. W trosce o Państwa cenny czas, poszerzyliśmy zakres działań o mobilny serwis opon, dzięki któremu napraw dokonujemy na miejscu wypadku lub awarii: http://l-service.pl/#.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Samochód osobowy to skomplikowana maszyna, dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, aby oferta naszego Warsztatu Samochodowego miała jak najbardziej kompleksowy charakter i odpowiadała na różnorodne potrzeby kierowców. Więcej o mechanice pojazdowej L – Service piszemy pod adresem: http://l-service.pl/mechanika/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Polecamy Państwu jeden z mocniejszych punktów naszej oferty, jakim jest diagnostyka komputerowa wszystkich aut, wyposażonych w komputer pokładowy. Elektronika znacznie przyspiesza cały proces, który dokładnie opisujemy na naszej stronie internetowej: http://l-service.pl/diagnostyka-komputerowa/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Naszym Klientom zapewniamy kompleksowe usługi serwisowe, na które składają się m. in. naprawa lub wymiana silnika, układu chłodzenia, wydechowego i hamulcowego, naprawa podzespołów układu kierowniczego, wymiana filtrów i płynów eksploatacyjnych samochodu i wiele innych: http://l-service.pl/mechanika/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasze podstawowe atuty, to profesjonalna obsługa, szybka realizacja zleconych zadań, fachowe doradztwo, oparte o niezbędną wiedzę i doświadczenie oraz konkurencyjne ceny. Profesjonalny serwis samochodów osobowych i ciężarowych L – service zaprasza Państwa do współpracy: http://l-service.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Profesjonalny warsztat samochodowy L – SERVICE zlokalizowany jest w Nowogardzie, przy ulicy Górnej 3. Naprawy samochodów osobowych i ciężarowych, komputerowa geometria kół, wymiana opon i innych części, to tylko niektóre z punktów naszej szerokiej oferty. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące naszej działalności, zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego na naszej stronie: http://l-service.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Aby jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby naszych Klientów, nasz serwis nieustannie inwestuje w rozwój. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, dzięki któremu wszystkie nasze usługi świadczymy precyzyjnie, rzetelnie i terminowo. Poszerzamy swoją wiedzę i umiejętności, dzięki czemu mają Państwo pewność usługi wykonanej na najwyższym poziomie. Zachęcamy do zapoznania się z naszym serwisem samochodowym L – SERVICE: http://l-service.pl/aktualnosci/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W trosce o nagłe potrzeby naszych Klientów, na terenie Nowogardu i okolic uruchomiliśmy mobilny serwis opon. W ramach tej usługi dojeżdżamy w miejsce awarii wszędzie tam, gdzie zawiodło ogumienie ciężkich maszyn budowlanych, ciężarowych czy rolniczych. Montażownica opon oraz wyważarka wraz z niezbędnym oprzyrządowaniem szybko wyeliminują problem. Zapraszamy: http://l-service.pl/mobilny-serwis-opon/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded