Profile cover photo
Profile photo
Gabriela P.
536 followers -
"Czyż nie tym właśnie jest kobieta: magicznym połączeniem różnic?"
"Czyż nie tym właśnie jest kobieta: magicznym połączeniem różnic?"

536 followers
About
Gabriela's posts

Post has attachment

Post has attachment
Mam wrażenie, że pisałam tę recenzję niemal tak długo, jak męczyłam się z samym czytaniem książki ;) No ale w końcu jest. Recenzja "Z mgły zrodzony" Brandona Sandersona już na blogu. Zapraszam!

Post has attachment
Mój komputer w ostatnim czasie szaleje w najlepsze, ale udało mi się coś dla Was napisać. Dawno, dawno temu zaczęłam mini serię "W kilku słowach" w której pisze o książkach bardzo krótko. To głównie anglojęzyczne tytuły. Tak więc zapraszam i życzę wszystkim udanego dnia!

Post has attachment
"Szóstka wron" Leigh Bardugo to jedna z najlepszych książek fantasy jakie w ostatnim czasie czytałam. Bohaterzy, akcja, kreacja świata, przepiękny styl pisania autorki... Nic tylko czytać!

Post has attachment
Grudzień był dla mnie w większości zabiegany, znowu odrobinę zniknęłam z blogosfery, ale tym razem tylko po to, by pomiędzy świętami mieć wolne, a co za tym idzie - więcej wolnego czasu dla bloga i książek! A więc skoro do pracy wracam dopiero 4 stycznia, spokojnie znajdę czas na nadrobienie wszelkich zaległości.

Natomiast dzisiaj zapraszam na krótką recenzję "Behawiorysty" Remigiusza Mroza :)

Post has attachment
Nie jestem najlepsza w składaniu życzeń, wiec będzie krótko ;)

Spokoju, radości i wszystkiego, co najlepsze. Mam nadzieję, że w Waszych domach panuje cudowna, rodzinna atmosfera, a pod choinkami znajdziecie masę książkowych prezentów.

Wesołych Świąt! 
Photo

Post has attachment
Tosca Lee to jedna z tych autorek, której książki miały na mnie ogromny wpływ. „Diabeł. Autobiografia” czy „Havah: The Story of Eve” to tytuły o jakich nigdy nie zapomnę, bo wstrząsnęły moim czytelniczym światem. I to nie tylko poprzez genialne historie zmuszające czytelnika do zajrzenia w głąb samego siebie i skonfrontowania się z rzeczami o jakich nie zawsze dużo się myśli, ale i specyficzny styl pisania autorki. Z tego względu „Potomkowie” byli dla mnie lekturą obowiązkową. Podchodziłam do niej ze spokojem i entuzjazmem, w końcu to Tosca Lee... Niestety nawet naszym ulubionym autorom zdarzają się potknięcia. Zapraszam na recenzję :)

Post has attachment
Wielokrotnie już wspominałam o swojej słabości do seriali. Mimo że Upolowane stronice to blog o książkach, postanowiłam wprowadzić małe urozmaicenie w postaci serialowej serii. A co! Będzie krótko, ale mam nadzieję, że Was zainteresuję.

Na pierwszy ogień idzie "Shooter" thriller konspiracyjny z Ryanem Phillippe w roli głównej. Zapraszam:)

Post has attachment
Kolejna odsłona akcji Czytaj PL!

Post has attachment
Czytaliście kiedyś książkę z trollami w rolach głównych? Nie? To teraz macie okazję! "Porwana pieśniarka" Danielle L. Jensen zaskoczyła mnie cudownie dopracowanym światem i genialnymi bohaterami. Zapraszam na recenzję :)

http://www.upolowanestronice.pl/2016/11/porwana-piesniarka-danielle-l-jensen.html
Wait while more posts are being loaded