Profile cover photo
Profile photo
Janeczek Witold, prof. dr hab. Przychodnia weterynaryjna
1 follower
1 follower
About
Janeczek Witold, prof. dr hab. Przychodnia weterynaryjna's posts

Post has attachment
Prostowanie zgryzu u psów jest możliwe i na dodatek mniej kosztowne niż u ludzi. Na zabieg ten zasługuje zarówno kundelek, jak i rasowiec o błękitnej krwi. Bo w leczeniu ortodontycznym bardziej niż o piękny wygląd chodzi o zdrowie i komfort zwierzaka. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.wetjaneczek.pl/uslugi.html. 
Photo

Post has attachment
Większość chorób bernardynów związana jest z ich ogromną wagą i masą. Często szczenięta, zwłaszcza karmione suchą karmą i nadmiarem witamin rozwijają się zbyt szybko, wystrzelają w górę, a za wzrostem kończyn nie nadąża reszta organizmu. Nawet same kończyny, nadmiernie wydłużone, nierzadko są nieprawidłowo zbudowane i nieprzygotowane do przenoszenia ogromnej masy ciała. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: http://www.wetjaneczek.pl/uslugi.html.
Photo

Post has attachment
Nieprawidłowe rzęsy określane są terminem: dwurzędowość rzęs, rzęsy ektopowe , nieprawidłowe ułożenie rzęs. Wszystkie te rzęsy powodują drażnienie rogówki i zwykle prowadzą do jej uszkodzeń. Leczenie nieprawidłowości rzęs polega na ich usunięciu. Jednym ze skuteczniejszych sposobów ich usunięcia jest zabieg elektroepilacji. Polega on na niszczeniu torebki włosa na drodze elektrolizy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: http://www.wetjaneczek.pl/uslugi.html.
Photo

Post has attachment
Świerzbowiec jest to pasożyt dotykający psy w każdym wieku, niezależnie od rasy i płci. Przyczyną choroby jest świerzbowiec drążący żyjący w powierzchownej warstwie skóry. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.wetjaneczek.pl/wewnetrzne.html. 
Photo

Post has attachment
Jeszcze parę lat temu mało komu przyszło do głowy, by zajrzeć w pyszczek swojego zwierzaka. Dziś wizyta stomatologiczna staje się już coraz bardziej powszechna. Najczęstszą przyczyną wizyt jest : brzydki zapach z pyszczka, niechęć do jedzenia, widoczny kamień nazębny i krwawiące dziąsła. Dlatego sanacja jamy ustnej, płukanie jej i ultradźwiękowe rozbijanie kamienia nazębnego należą do najczęstszych zabiegów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.wetjaneczek.pl/.
Photo

Post has attachment
Wścieklizna jest chorobą zakaźną groźną dla człowieka i zwierząt wszystkich gatunków. Lyssawirus, czyli wirus wścieklizny, obecny jest w gruczołach ślinowych chorego zwierzęcia, które w czasie pokąsania może zakazić inne osobniki. Szczepienie przeciwko wściekliźnie zalecane jest u kotów, które wychodzą na zewnątrz lub mieszkają przy gospodarstwie domowym. Koty takie mogą mieć kontakt z chorymi bezpańskimi zwierzętami, zwierzętami dzikimi oraz nietoperzami. Zapraszamy do zapoznania się z stroną: www.wetjaneczek.pl.
Photo

Post has attachment
Antykoncepcja u zwierząt jest to profilaktyka, która ma na celu niedopuszczenie do zapłodnienia i rozwinięcia się ciąży u osobników rodzaju żeńskiego. W przypadku suczek i kotek antykoncepcję możemy podzielić na doraźną i radykalną. Z punktu zdrowotnego zwierząt, najbardziej polecaną formą antykoncepcji jest antykoncepcja radykalna. Zapraszamy do zapoznania się z stroną: www.wetjaneczek.pl.
Photo

Post has attachment
W naszych codziennych kontaktach z Państwem staramy się podkreślać istotną rolę profilaktyki. Większość właścicieli kojarzy to głównie z wykonaniem szczepień przeciwko chorobom zakaźnym, takim jak wścieklizna, nosówka czy parowiroza. Programy szczepień dobierane są zawsze indywidualnie w oparciu o wiek zwierzęcia, jego pochodzenie i tryb życia. Jest to istotny aspekt dbania o zdrowie naszych pupili, ponieważ choroby zakaźne, którymi zagrożone są nasze zwierzęta, cechuje się zwykle dużą śmiertelnością. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: www.wetjaneczek.pl.
Photo

Post has attachment
Piękny uśmiech Waszego pupila jest dla nas najlepszym dowodem jego dobrego samopoczucia, zależy jednak od stanu zdrowia jego jamy ustnej. Zachęcamy wszystkich właścicieli do regularnego szczotkowania zębów u swoich zwierzaków, jednak zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze jest to możliwe. Dlatego też choroby zębów i przyzębia nie omijają naszych małych przyjaciół. Zauważyłeś u swojego problemy? Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: www.wetjaneczek.pl.
Photo

Post has attachment
W sposób trwały i bezpieczny chipujemy zwierzaki podskórnym mikrotransponderami, a zbieg ten nie różni się od zwykłego zastrzyku podskórnego. Dzięki temu Wasz pupil zostanie oznakowany indywidualnym numerem, a umieszczenie tego numeru w bazie danych zwierząt oznakowanych zwiększa prawdopodobieństwo odnalezienia zwierzęcia w przypadku jego zaginięcia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: www.wetjaneczek.pl.
Photo
Wait while more posts are being loaded