Profile cover photo
Profile photo
Ośrodek Stomatologii i Ortodoncji Weterynaryjnej Witold Janeczek
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Wyobraź sobie, że nerki Twojego kota są wydajnym filtrem oczyszczającym jego organizm. W momencie, gdy działanie tego filtra zostanie upośledzone – nerka nie jest w stanie w odpowiedni sposób oczyszczać krwi, a potem produkować moczu Twojego pupila. W wyniku niewydolności dochodzi do zatrucia organizmu szkodliwymi metabolitami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://wetjaneczek.pl/uslugi/dietetyka-weterynaryjna/.
Photo

Post has attachment
Cukrzyca jest jedną z najczęstszych chorób endokrynologicznych u psów. U tego gatunku występuje zwykle cukrzyca określana u ludzi jako typ I choroby. Objawy najczęściej pojawiają się dopiero u starszych zwierząt (średnio 8 lat). Podejrzewa się, że choroba rozwija się w wyniku przewlekłego niszczenia komórek beta trzustki na tle autoimmunologicznym. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://wetjaneczek.pl/uslugi/dietetyka-weterynaryjna/.
Photo

Post has attachment
Pasożyty w psim organizmie to duży problem zarówno dla czworonoga, jak i dla jego pana. Zwierzę staje się niespokojne, towarzyszą mu także różne inne dolegliwości, które czasami wcale nie zwiastują, że to wina robaków. Dlatego bardzo ważne jest zachowanie czujności i obserwowanie swojego pupila, aby w porę zareagować i uniknąć poważniejszych konsekwencji infekcji pasożytniczej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.wetjaneczek.pl/uslugi.html.
Photo

Post has attachment
Choroby serca są bardzo częstym problemem zdrowotnym u psów. Zaburzenia funkcjonowania układu krążenia mogą wystąpić u psów w każdym wieku, bez względu na płeć, rasę, wielkość. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.wetjaneczek.pl/uslugi.html.
Photo

Post has attachment
Wielu nowych właścicieli psiaków odpowiednio przygotowuje się na przyjęcie czworonożnego przyjaciela. Pojawienie się psa w naszym domu jest często podejmowane w sposób świadomy i odpowiedzialny. Decydując się na zakup czy adopcję bierzemy na siebie odpowiedzialność za jego zdrowie. Pamiętajmy o zabezpieczeniu go przed ewentualnymi chorobami zakaźnymi lub inwazyjnymi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.wetjaneczek.pl/profilaktyka.html.
Photo

Post has attachment
Wścieklizna jest to ostra choroba wirusowa, przebiegająca z objawami zapalenia mózgu i rdzenia, prowadząca nieuchronnie do śmierci. Choroba przenoszona jest na człowieka wraz ze śliną chorego na wściekliznę zwierzęcia. Kontakt z chorym zwierzęciem grozi zawsze poważnymi konsekwencjami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.wetjaneczek.pl/profilaktyka.html.
Photo

Post has attachment
Jeśli wybierasz się za granicę i postanowiłeś wziąć ze sobą swojego psa lub kota nie możesz zapomnieć o paszporcie dla niego oraz o odpowiednich szczepieniach. Nasi weterynarze delikatnie obchodzą się z zwierzakami i dbają o ich dobro. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.wetjaneczek.pl/uslugi.html.
Photo

Post has attachment
Prostowanie zgryzu u psów jest możliwe i na dodatek mniej kosztowne niż u ludzi. Na zabieg ten zasługuje zarówno kundelek, jak i rasowiec o błękitnej krwi. Bo w leczeniu ortodontycznym bardziej niż o piękny wygląd chodzi o zdrowie i komfort zwierzaka. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.wetjaneczek.pl/uslugi.html.
Photo

Post has attachment
Większość chorób bernardynów związana jest z ich ogromną wagą i masą. Często szczenięta, zwłaszcza karmione suchą karmą i nadmiarem witamin rozwijają się zbyt szybko, wystrzelają w górę, a za wzrostem kończyn nie nadąża reszta organizmu. Nawet same kończyny, nadmiernie wydłużone, nierzadko są nieprawidłowo zbudowane i nieprzygotowane do przenoszenia ogromnej masy ciała. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: http://www.wetjaneczek.pl/uslugi.html.
Photo

Post has attachment
Nieprawidłowe rzęsy określane są terminem: dwurzędowość rzęs, rzęsy ektopowe , nieprawidłowe ułożenie rzęs. Wszystkie te rzęsy powodują drażnienie rogówki i zwykle prowadzą do jej uszkodzeń. Leczenie nieprawidłowości rzęs polega na ich usunięciu. Jednym ze skuteczniejszych sposobów ich usunięcia jest zabieg elektroepilacji. Polega on na niszczeniu torebki włosa na drodze elektrolizy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: http://www.wetjaneczek.pl/uslugi.html.
Photo
Wait while more posts are being loaded