Profile cover photo
Profile photo
VER-TOM Tomasz Pierzchała Sp. J.
About
Posts

Post has attachment
Od 1992 roku produkujemy rozdzielnice elektryczne niskiego napięcia. W naszej ofercie pojawiły się również szafy dystrybucyjne, serwerowe, złącza kablowe i zestawy przyłączeniowo-pomiarowe. Współpracujemy z największymi dostawcami energii w Polsce. http://www.vertom.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jedną z kategorii naszych produktów stanowią szafy i rozdzielnice internetowe. Zoptymalizowane konstrukcyjnie, dostępne są w szerokiej gamie rozmiarowej, adekwatnej do potrzeb rynku. Szczegółowy opis poszczególnych modeli z tej części oferty zamieściliśmy na stronie: http://www.vertom.pl/produkty/szafy-serwerowe-dystrybucyjne-i-rozdzielnice-internetowe/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Niezależnie, czy wybiorą Państwo szafę serwerową, rozdzielnicę w obudowie termoutwardzalnej czy zestaw złączowy – zapewniamy Państwu zgodność wszystkich naszych produktów z obowiązującymi normami, czego dowodem są posiadane certyfikaty, wydane przez Biuro Badawcze ds. Jakości Stowarzyszenia Elektryków Polskich w Warszawie: http://www.vertom.pl/certyfikaty/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Vertom – producent rozdzielnic – siedziba naszej firmy znajduje się w Skawinie, w Borku Szlacheckim 44. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące naszej oferty, zachęcamy do skontaktowania się z naszymi pracownikami. Chętnie udzielimy odpowiedzi lub doradzimy najlepsze dla Państwa rozwiązanie: http://www.vertom.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Mając na uwadze indywidualne potrzeby naszych Klientów, uzupełniliśmy ofertę o wykonawstwo rozdzielnic na zamówienie. Do Państwa wyboru pozostają takie wytyczne, jak wymiary, konstrukcja i wyposażenie rozdzielnic: http://www.vertom.pl/produkty/rozdzielnice-zamowienie-obudowach-metalowych-obudowach-termoutwardzalnych/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dzięki stronie internetowej Vertom, wszystkie nasze produkty w formie katalogu mogą mieć Państwo zawsze do wglądu. Wystarczy pobrać przygotowany przez nas plik PDF i cieszyć się szczegółami każdego urządzenia z naszej oferty. Szczegóły pod adresem: http://www.vertom.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Vertom – to trzydzieści lat obecności na rynku, w trakcie której zrealizowaliśmy niezliczoną liczbę zleceń. Wykonawcy inwestycji z całej Polski docenili nasze produkty, stanowiące nierzadko zaplecze dla zaawansowanych technicznie projektów. Wybrane realizacje prezentujemy Państwu pod adresem: http://www.vertom.pl/realizacje/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Aby zabezpieczyć router, modem lub switch, należy zastosować rozdzielnice internetowe dedykowane do tego typu urządzeń. W naszej ofercie posiadamy rozdzielnice SIT – 12, SIT – 24, SIT – 36 oraz SIT – 50. Rozmiary, specyfikacja oraz opis wyposażenia znajdują się w karcie katalogowej urządzenia: http://www.vertom.pl/produkty/szafy-serwerowe-dystrybucyjne-i-rozdzielnice-internetowe/rozdzielnice-internetowe/sit-12/#podmenu.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W wielorodzinnych budynkach mieszkalnych, w zespołach garaży oraz na terenie ogródków działkowych najczęściej stosowane są zestawy pomiarowe ZP. Poprzez bezpośrednie układy pomiarowe zasilają i rozliczają odbiorców energii elektrycznej. Montowane są na klatkach schodowych, zewnętrznych lub wewnętrznych ścianach garaży lub na granicach poszczególnych posesji ogródków działkowych. Szczegółowe informacje dostępne są pod adresem: http://www.vertom.pl/produkty/rozdzielnice-zamowienie-obudowach-metalowych-obudowach-termoutwardzalnych/zestawy-pomiarowe/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na naszej stronie internetowej zamieściliśmy katalogi produktów firmy Vertom. Rozdzielnice w obudowach metalowych i termoutwardzalnych, szafy serwerowe, dystrybucyjne i rozdzielnice internetowe, mieszkaniowe rozdzielnice multimedialne – opisy tych i wielu innych urządzeń znajdą Państwo pod adresem: http://www.vertom.pl/pobieranie/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded