Profile cover photo
Profile photo
Kancelaria Notarialna dr Piotr Marquardt
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Wchodząc na stronę: http://notariusz-katowice.eu/sporzadzanie-innych-czynnosci-wynikajacych-z-odrebnych-przepisow/ będą Państwo mieli możliwość zapoznania się z listą dokumentów niezbędnych w momencie podjęcia określonych czynności notarialnych. Dokumenty te sporządzone są w postaci łatwych do pobrania plików w formacie PDF.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kancelaria Notarialna dr Piotra Marquardta poza czynnościami notarialnymi określonymi w Prawie o notariacie, wydaje zaświadczenia potwierdzające fakt przyjęcia do depozytu akcji na okaziciela, sprzedaż statku obciążonego hipoteką morską oraz zaprotokołuje oświadczenie o uznaniu ojcostwa. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na stronie: http://notariusz-katowice.eu/sporzadzanie-innych-czynnosci-wynikajacych-z-odrebnych-przepisow/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej Kancelarii sporządzimy dla Państwa wypisy aktów notarialnych oraz odpisy lub wyciągi z innych dokumentów notarialnych. Z uwagi na fakt, iż notariusz nie może wydać osobom zainteresowanym oryginałów aktu notarialnego, wydaje stronom czynności notarialnych ich wypisy, odpisy lub wyciągi, które mają moc prawną oryginału. Na stronie internetowej: http://notariusz-katowice.eu/sporzadzanie-wypisow-odpisow-i-wyciagow-dokumentow/ zapoznają się Państwo ze szczegółami oferty.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli otrzymali Państwo spadek i chcą sformalizować tę czynność, zachęcamy do skorzystania z usług Kancelarii Notarialnej P. Marquardta. Notariusz sporządzi dla Państwa dokument w postaci aktu poświadczenia dziedziczenia. Jeśli mają Państwo pytania związane z dokonaniem tej czynności prawnej, zachęcamy do kontaktu z naszą Kancelarią: http://notariusz-katowice.eu/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wchodząc na stronę http://notariusz-katowice.eu/sporzadzanie-projektow-aktow-oswiadczen-i-innych-dokumentow/ dowiedzą się Państwo, że notariusz sporządza projekty różnych dokumentów. Najczęściej są to projekty umów sprzedaży lub przedwstępnej umowy sprzedaży, pełnomocnictw lub oświadczeń o poddaniu się egzekucji, wykonywane na życzenie Klienta.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza Kancelaria poświadczy podpis Klienta w przypadku między innymi: umów zbycia przedsiębiorstwa, umów zbycia udziałów w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością, a także w sytuacji składania oświadczeń o charakterze majątkowym lub niemajątkowym oraz pełnomocnictw. Na stronie http://notariusz-katowice.eu/sporzadzanie-poswiadczen/ znajdą Państwo informacje dotyczące niezbędnych dokumentów do wykonania takich czynności.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zapewniamy, że do każdej zgłoszonej przez Państwa sprawy podejdziemy indywidualnie. Regularnie podnosimy nasze kwalifikacje i chętnie podejmujemy się nawet najtrudniejszych spraw. Służymy również bezpłatną oraz szczegółową poradą dotyczącą różnego rodzaju dokumentów. Dodatkowe informacje uzyskacie Państwo na stronie: http://notariusz-katowice.eu/.
Photo
Add a comment...

W naszej kancelarii możecie Państwo liczyć na profesjonalną pomoc dotyczącą sporządzenia protestów weksli. Jest to akt publiczny, którego przygotowania może podjąć się jedynie notariusz na podstawie art. 85 prawa wekslowego. Podstawowym celem tego typu czynności jest uruchomienie zwrotnego poszukiwania kolejnego dłużnika wekslowego. W celu uzyskania dodatkowych informacji zachęcamy do kontaktu: http://notariusz-katowice.eu/.
Add a comment...

Post has attachment
Nasza Kancelaria w pełni profesjonalnie i z poszanowaniem zasad etyki zawodowej, traktuje wykonanie każdej czynności notarialnej. Do wszystkich spraw podchodzimy indywidualnie i wsłuchujemy się w potrzeby Klienta. Serdecznie zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu: +48 32 733 03 06 lub +48 577 388 166 oraz mailowo pod adresem: kancelaria@notariusz-katowice.eu.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kancelaria Notarialna dr Piotr Marquardt ukierunkowana jest na dokonywanie czynności notarialnych z zakresu obrotu nieruchomościami oraz prawa handlowego. Jeśli są Państwo zainteresowani szczegółami naszej oferty, zapraszamy do odwiedzenia strony: http://notariusz-katowice.eu/kancelaria/
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded