Profile cover photo
Profile photo
FOÇA BELEDİYESİ
197 followers -
yaşamak ve tatil için FOÇA'yı seçin...
yaşamak ve tatil için FOÇA'yı seçin...

197 followers
About
Posts

Post has attachment
FOÇA BELEDİYE BAŞKANIMIZ GÖKHAN DEMİRAĞ’IN ‘MUHTARLAR GÜNÜ’ MESAJI

Muhtarlarımız, halkın sorunlarıyla yerel yönetimler arasında gerçek bir köprüdür. Vatandaşın devletle iletişim ağıdır.
Muhtarlar Günü’nü kutlar, tüm muhtarlarımıza özverili çalışmaları için teşekkür eder, başarılar dilerim.

Gökhan DEMİRAĞ
Foça Belediye Başkanı
Photo
Add a comment...

Post has attachment
“SAĞLIKLI YAŞAM İÇİN HAREKET”

Foça’da ‘Sağlıklı Yaşam İçin Hareket’ yürüyüşü gerçekleştirildi.
Foça Demokrasi Meydanı’ndan başlayan ‘Sağlıklı Yaşam İçin Hareket’ etkinliğine Foça Kaymakamı Ali Çetin, Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, eşi Derya Demirağ, Belediye Meclis Üyeleri, İlçe Sağlık Müdürü İlhan Gürbüz, İlçe Turizm Danışma Müdürü Samir Samir Büyükkaya, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
‘Sağlıklı Yaşam İçin Haraket’ etkinliği, Kronik hastalıklara zemin hazırlayarak bireylerin sağlığını olumsuz etkileyen obezitenin görülme sıklığının dünyada ve ülkemizde giderek arttığı, obezite ile mücadele etmek ve fiziksel aktivite alışkanlığı kazandırmak amacıyla, Türkiye Halk Sağlığı Kurumu’nun ‘‘Türkiye Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Hayat Programı’’ kapsamında Foça Kaymakamlığı, Foça Toplum Sağlığı Merkezi koordinasyonunda, Foça Belediyesi ve diğer kamu kurum ve kuruluşları işbirliği ile düzenlendi.
Foça Demokrasi Meydanı’nda toplanan kalabalık, buradan Yel Değirmenlerine kadar yürüdü. Yel Değirmenlerinde mola veren gruba, Foça Kazı Kurulu Başkanlığı’ndan Arkeolog Murat Öğren ile Serkan Ülbeyi ‘Foça Tarihi ve Arkeolojisi’ hakkında kısa bir bilgilendirme yaptı.
Grup daha sonra yürüyüşünü Foça Demokrasi Meydanına gelerek sonlandırdı.

PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
17.10.2018
10 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
1. Foça Uluslararası Arkeoloji ve Kültürel Mirası Film Günleri, 18 Ekim Perşembe günü başlıyor…

‘‘FOÇA FİLM GÜNLERİ” PERŞEMBE GÜNÜ BAŞLIYOR

Foça Belediyesi ve Foça TUDER (Foça Turizmciler Esnaf ve Yatırımcılar Derneği) tarafından düzenlenen ‘‘1. Foça Uluslararası Arkeoloji ve Kültürel Mirası Film Günleri’’, 18-21 Ekim 2018 tarihlerinde gerçekleşecek. 18 Ekim Perşembe günü, saat 18.00’de başlayacak açılış töreninin ardından; açılış filmleri ‘Tarihi Canlandırmak’ (Reliving History), ‘Govan Genç’ (Govan Young) ve ‘Jerash Savaşı’ (Battle of Jerash) gösterilecek.

Başkan Demirağ’dan davet
Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, Foça Film Günleri hakkında; “Foça, Akdeniz fokunun yaşam alanı ve pek çok medeniyetin yaşayıp bugün hala eserlerinin korunduğu dünya mirası niteliğinde. Bu mirasın yaşaması için kamu kurumları, üniversiteler, sivil toplum kuruluşları ve Foçalı hemşerilerimizle ile çalışıyoruz. Geçmişe ayna tutup geleceğe yön veren arkeoloji ve parçası olduğumuz doğa hakkında dünyanın farklı yerlerinden filmleri ve bu filmlerin emektarlarını bu festival ile ağırlamak, Foçalılar ve İzmirlilerle buluşturmak, bizim için onur verici. Tüm halkımızı, bütün gösterimlerini ve diğer etkinlikleri ücretsiz sunacağımız ‘1. Foça Uluslararası Arkeoloji ve Kültürel Mirası Film Günleri’mize davet ediyoruz’dedi.

On bir farklı ülkeden belgeseller
Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen arkeoloji ve kültürel mirası konulu belgesel filmlerin sunulacağı etkinlik; söyleşiler, atölye çalışmaları ve arkeolojik alan turlarını da kapsayacak. Foça Belediyesi Reha Midilli Kültür Merkezi’nde üç gün boyunca gösterilecek olan otuza yakın film, elli sekiz ülkeden üç yüz kadar film arasından değerlendirilerek seçildi. Türkiye’den on belgeselin yanında 11 farklı ülkeden (Ermenistan, Brezilya, Fransa, Almanya, İran, İtalya, Malta, Hollanda, İskoçya, İspanya, ABD) belgesel filmler gösterilecek. Ayrıca program boyunca katılımcılar ile yerli ve yabancı arkeolog ve ödül alan film yönetmenlerinin bir araya gelebileceği söyleşiler, panel, atölye çalışmaları, yirmi üç lise öğrencisi tarafından hazırlanan Foça’nın tarihsel dokusu konulu fotoğraf sergisi ve arkeologlar eşliğinde arkeolojik alan gezileri düzenlenecek.

Foça Film Günleri, önemli arkeolojik ve kültürel miras örneklerinin tanıtımının yanında; farklı kültürlerin tanıtımı, doğa ve kültür varlıklarının korunmasıyla ilgili farkındalığın arttırılması ve sürdürülebilir turizmin teşvik edilmesi amaçlıyor.

Foça Film Günleri, Türkiye’deki rap müzikten Ürdün’de turistler için Eski Roma hayatını canlandıran belgesel filmlere kadar kültür konusunu geniş bir çerçevede sunacak. Belgesel kavramına da geniş açıdan bakan program, “geleneksel” belgesellerin yanında müzik videoları, video-blogları, video sanat ve mockumentary “alaycı belgesel” örneklerini de içeriyor. Bunun nedeni, filmin icadı ve sinema sanayinin yükselmesinin ardından bir asır geçti ve bir sürü yeni teknoloji gelişti. Bugün dünyada her yerde insanlar kendi etrafındakileri belgelemek için bu teknolojileri kullanıyor. Filmleri seyretme, yaratma ve paylaşma yöntemlerimiz bir yüzyıl önceki gibi değil. Foça Film Günleri için önemli olan noktası, her iyi sinema filmi gibi hem bir hikâye anlatmalı hem de güzel, çekici olmalıdır ve hep beraber seyredebilmesidir.

Foça Film Günleri’nde gösterilecek filmler, dünyada insan kültürünün çeşitliğini ve benzerliklerini belgelemeyi çalışırken aynı zamanda kültür mirasının korunması nasıl, neden, kimin tarafından ve kim için olduğunu sorguluyor. Foça Film Günleri, kapanış etkinliği olarak bu konuyu da panelde ele alacak.

Foça Belediyesi ve Foça TUDER (Foça Turizmciler Esnaf ve Yatırımcılar Derneği)’nin organize ettiği Foça Film Günleri, İzmir Fransız Kültür Merkezi, İstanbul İtalyan Kültür Merkezi’nin işbirliği, ARES Media, Ampuria Tours, Hanedan Beach Hotel, Karacam Otel’in desteği ile gerçekleştiriliyor.

Daha fazla bilgi için, sayfamıza ziyaret edin.
www.focafilmdays.com / www.focafilmgunleri.com

İRTİBAT İÇİN: Deborah SEMEL DEMİRTAŞ Foça Film Günleri Koordinatörü
Tel. 0536 494 81 35 - Mail: focafilmdays@gmail.com
Photo
Photo
17.10.2018
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
‘‘SAĞLIKLI YAŞAM İÇİM HAREKET’’ YÜRÜYÜŞÜ ETKİNLİĞİ

Foça İlçe Sağlık Müdürlüğü Yürüyüş Etkinliğinde Buluşalım
Kronik hastalıklara zemin hazırlayarak bireylerin sağlığını olumsuz etkileyen obezitenin görülme sıklığı dünyada ve ülkemizde giderek artmaktadır. Obezite ile mücadele etmek ve fiziksel aktivite alışkanlığı kazandırmak amacıyla Türkiye Halk Sağlığı Kurumu’nun ‘‘Türkiye Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Hayat Programı’’ kapsamında Foça Kaymakamlığı, Foça Toplum Sağlığı Merkezi koordinasyonunda, Foça Belediyesi ve diğer kamu kurum ve kuruluşları işbirliği ile yürüyüş etkinliği yapılacaktır.

Sağlıklı Yaşamak İçin Birlikte Yürüyelim
Etkinliğimiz, 17 Ekim 2018 Çarşamba günü: 13.30-15.30 saatleri arasında Foça Belediyesi önünde Demokrasi Meydanı’nda toplanma sonrası Reha Midilli Caddesi ve 175 Sokak boyunca yürüyerek Mersinaki Caddesi’nden karşıya geçiyoruz. Patika yolu takip ederek, Yel Değirmenlerinde, Foça Kazı Kurulu Başkanlığı’ndan Arkeolog Murat Öğren ile Serkan Ülbeyi’nin ‘Foça Tarihi ve Arkeolojisi’ sunumu ile dinleniyoruz. İkramlar sonrası aynı güzergâhtan dönerek başladığımız yerde bitiriyoruz.

Tüm halkımızı etkinliğimize bekliyoruz
Yürüyüşe katılırken;
Yürüyüş için konforlu, sıkı olmayan, rahat hareket etmenizi engellemeyecek spor giysiler ve spor ayakkabı tercih edilmelidir. Çoraplar rahat ve terlemeyi önleyen ayağın havalanmasını sağlayacak özellikte malzemeden yapılmış olmalıdır.

Yürüyüş Buluşma Noktası: Foça Demokrasi (Belediye) Meydanı - Saat: 13.30
İletişim: 0(232) 812 1129
Photo
Photo
15.10.2018
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
BAŞKANIMIZ GÖKHAN DEMİRAĞ’IN AFET HAFTASI MESAJI

Doğal ve doğal olmayan afetler yaşamsal önemli bir tehlikedir.
Ancak gerekli önlemler ve afet konusunda bilinçlenme afetin zararlı etkisini yok eder veya en aza indirebilir.
Afetlere karşı duyarlı ve tedbirli olmamız gerekliliğini ifade eder, Afet Haftasının önemini vurgulamak ister, sağlıklı günler dilerim.

Gökhan DEMİRAĞ
Foça Belediye Başkanı
Photo
Add a comment...

Post has attachment
FOÇA BELEDİYESPOR’DAN 3 GOLLÜ GALİBİYET

İzmir Süper Amatör Lig Kırmızı Grup 2. Hafta mücadelesinde Bornova 1881 Spor’u 3-1 yenen Foça Belediyespor, puanını 6’ya yükseltip averajla lider oldu.

*Maçın özet görüntüleri: https://youtu.be/8Zo4BpXitVI

Foça Belediyesi Nihat Hüsenay Stadı’nda oynanan maçın ilk yarısı, 26. dakikada Yağız Kasar’ın golü ve Foça Belediyespor 1-0’lık üstünlüğüyle tamamlandı.

Foça kaptanı Erkan Akbal, 49. dakikada farkı 2’ye çıkardı. Foça Belediyespor, maçı erken koparacak 3’üncü gol için yakaladığı fırsatları cömertçe harcadı. Bornova 1881 Spor kaptanı Emre Arpacı, 68. dakikada attığı golle durumu 2-1’e getirip takımını beraberlik için umutlandırdı. Bu golün ardından Bornova, eşitlik sayısı için baskı kurdu. Foça kalecisi Tayfun Malatya, kritik kurtarışlarıyla eşitliğe izin vermedi. 88. dakikada kendisinin 2. ve takımının 3. golünü atan Foça golcüsü Yağız Kasar, maçın skorunu ilan etti:
Foça Belediyespor 3 - Bornova 1881 Spor 1

Foça Belediyespor’lu futbolcular, Başkan Gökhan Demirağ, kulüp yöneticileri ve taraftarlarıyla birlikte galibiyeti kutladı.

Foça Belediyespor gelecek hafta, 20 Ekim 2018 Cumartesi günü Kınık Belediyespor ile karşılaşacak. Kınık Sahası’nda oynanacak olan maç, saat 15.00’da başlayacak.

FOÇA BELEDİYESPOR 3 - BORNOVA 1881 SPOR 1
Stad: Foça Belediyesi Nihat Hüsenay Stadı - Tarih: 14 Ekim 2018, Pazar - Başlama Saati: 15.00
Hakem: Aykut Çetinkaya
Foça Belediyespor: Tayfun Malatya, Gökhan Güneş, Berkay Bulut, Yunus Süme, Orçun Gencebay, Ayhan Işık, Muammer Güreşçi(Dk.68 Koray Kadan), Burak Beyit, Yağız Kasar(Dk.90 Alihan Er), Hakan Çetinkaya, Erkan Akbal(K)(Dk.88 Oğuz Acar) - Antrenör: Güven Beyit
Bornova 1881 Spor: Tugay Altun, M. Doğan Demir, Doğukan Zaylar, Berke Fidan, Emre Arpacı(K), Oğuzcan Demir, S. Alperen Başlar, Bora Caner Önen, Fırat Çetin, İsa Tüğü, Umutcan İbolar(Dk.43 ‘6/13’, Dk.57 ‘3/9’, Dk.83 ‘11/19’) - Teknik Direktör: Nihat Tümkaya
Sarı Kartlar: Dk.20 Ayhan Işık, Dk.67 Gökhan Güneş, Dk.73 Hakan Çetinkaya, Dk.87 Berkay Bulut (Foça) - Dk.26 ‘No 8’, Dk.82 ‘No 11’, Dk.90+6 ‘No 2’ (Bornova)
Goller: Dk.26 ve Dk.88 Yağız Kasar, Dk.49 Erkan Akbal (Foça) - Dk.68 Emre Arpacı (Bornova)
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
15.10.2018
8 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment

‘‘FOÇA FİLM GÜNLERİ” Arkeoloji ve Kültürel Mirasını Odaklıyor

Foça Belediyesi ve Foça Turizmciler, Yatırımcılar ve Esnaf Derneği tarafından düzenlenen ‘‘1. Foça Uluslararası Arkeoloji ve Kültürel Mirası Film Günleri’’, 18-21 Ekim 2018 tarihlerinde Foça’da gerçekleşecek…
‘‘Foça Film Günleri” Arkeoloji ve Kültürel Mirasını Odaklıyor
Foça Belediyesi ve Foça TUDER (Foça Turizmciler Esnaf ve Yatırımcılar Derneği) tarafından düzenlenen ‘‘1. Foça Uluslararası Arkeoloji ve Kültürel Mirası Film Günleri’’, 18-21 Ekim 2018 tarihlerinde gerçekleşecek.
Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen arkeoloji ve kültürel mirası konulu belgesel filmlerin sunulacağı etkinlik; söyleşiler, atölye çalışmaları ve arkeolojik alan turlarını da kapsayacak. Foça Belediyesi Reha Midilli Kültür Merkezi’nde üç gün boyunca gösterilecek olan otuza yakın film, elli sekiz ülkeden üç yüz kadar film arasından değerlendirilerek seçildi. Türkiye’den on belgeselin yanında 11 farklı ülkeden (Ermenistan, Brezilya, Fransa, Almanya, İran, İtalya, Malta, Hollanda, İskoçya, İspanya, ABD) belgesel filmler gösterilecek. Ayrıca program boyunca katılımcılar ile yerli ve yabancı arkeolog ve ödül alan film yönetmenlerinin bir araya gelebileceği söyleşiler, panel, atölye çalışmaları, yirmi üç lise öğrencisi tarafından hazırlanan Foça’nın tarihsel dokusu konulu fotoğraf sergisi ve arkeologlar eşliğinde arkeolojik alan gezileri düzenlenecek.
Foça Film Günleri, önemli arkeolojik ve kültürel miras örneklerinin tanıtımının yanında; farklı kültürlerin tanıtımı, doğa ve kültür varlıklarının korunmasıyla ilgili farkındalığın arttırılması ve sürdürülebilir turizmin teşvik edilmesi amaçlıyor.

Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, Foça Film Günleri hakkında; “Foça, Akdeniz fokunun yaşam alanı ve pek çok medeniyetin yaşayıp bugün hala eserlerinin korunduğu dünya mirası niteliğinde. Bu mirasın yaşaması için kamu kurumları, üniversiteler, sivil toplum kuruluşları ve Foçalı hemşerilerimizle ile çalışıyoruz. Geçmişe ayna tutup geleceğe yön veren arkeoloji ve parçası olduğumuz doğa hakkında dünyanın farklı yerlerinden filmleri ve bu filmlerin emektarlarını bu festival ile ağırlamak, Foçalılar ve İzmirlilerle buluşturmak, bizim için onur verici. Tüm halkımızı, bütün gösterimlerini ve diğer etkinlikleri ücretsiz sunacağımız ‘1. Foça Uluslararası Arkeoloji ve Kültürel Mirası Film Günleri’mize davet ediyoruz’dedi.

Foça Film Günleri, Türkiye’deki rap müzikten Ürdün’de turistler için Eski Roma hayatını canlandıran belgesel filmlere kadar kültür konusunu geniş bir çerçevede sunacak. Belgesel kavramına da geniş açıdan bakan program, “geleneksel” belgesellerin yanında müzik videoları, video-blogları, video sanat ve mockumentary “alaycı belgesel” örneklerini de içeriyor. Bunun nedeni, filmin icadı ve sinema sanayinin yükselmesinin ardından bir asır geçti ve bir sürü yeni teknoloji gelişti. Bugün dünyada her yerde insanlar kendi etrafındakileri belgelemek için bu teknolojileri kullanıyor. Filmleri seyretme, yaratma ve paylaşma yöntemlerimiz bir yüzyıl önceki gibi değil. Foça Film Günleri için önemli olan noktası, her iyi sinema filmi gibi hem bir hikâye anlatmalı hem de güzel, çekici olmalıdır ve hep beraber seyredebilmesidir.
Foça Film Günleri’nde gösterilecek filmler, dünyada insan kültürünün çeşitliğini ve benzerliklerini belgelemeyi çalışırken aynı zamanda kültür mirasının korunması nasıl, neden, kimin tarafından ve kim için olduğunu sorguluyor. Foça Film Günleri, kapanış etkinliği olarak bu konuyu da panelde ele alacak.
Foça Belediyesi ve Foça TUDER (Foça Turizmciler Esnaf ve Yatırımcılar Derneği)’nin organize ettiği Foça Film Günleri, İzmir Fransız Kültür Merkezi, İstanbul İtalyan Kültür Merkezi’nin işbirliği, ARES Media, Ampuria Tours, Hanedan Beach Hotel, Karacam Otel’in desteği ile gerçekleştiriliyor.

Daha fazla bilgi için, sayfamıza ziyaret edin.
www.focafilmdays.com / www.focafilmgunleri.com

İRTİBAT İÇİN : Deborah SEMEL DEMİRTAŞ Foça Film Günleri Koordinatörü
Tel. 0536 494 81 35 - Mail: focafilmdays@gmail.com
Foça Film Günleri
Foça Film Günleri
focafilmgunleri.com
Add a comment...

Post has attachment

‘‘FOÇA FİLM GÜNLERİ” Arkeoloji ve Kültürel Mirasını Odaklıyor

Foça Belediyesi ve Foça Turizmciler, Yatırımcılar ve Esnaf Derneği tarafından düzenlenen ‘‘1. Foça Uluslararası Arkeoloji ve Kültürel Mirası Film Günleri’’, 18-21 Ekim 2018 tarihlerinde Foça’da gerçekleşecek…
‘‘Foça Film Günleri” Arkeoloji ve Kültürel Mirasını Odaklıyor
Foça Belediyesi ve Foça TUDER (Foça Turizmciler Esnaf ve Yatırımcılar Derneği) tarafından düzenlenen ‘‘1. Foça Uluslararası Arkeoloji ve Kültürel Mirası Film Günleri’’, 18-21 Ekim 2018 tarihlerinde gerçekleşecek.
Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen arkeoloji ve kültürel mirası konulu belgesel filmlerin sunulacağı etkinlik; söyleşiler, atölye çalışmaları ve arkeolojik alan turlarını da kapsayacak. Foça Belediyesi Reha Midilli Kültür Merkezi’nde üç gün boyunca gösterilecek olan otuza yakın film, elli sekiz ülkeden üç yüz kadar film arasından değerlendirilerek seçildi. Türkiye’den on belgeselin yanında 11 farklı ülkeden (Ermenistan, Brezilya, Fransa, Almanya, İran, İtalya, Malta, Hollanda, İskoçya, İspanya, ABD) belgesel filmler gösterilecek. Ayrıca program boyunca katılımcılar ile yerli ve yabancı arkeolog ve ödül alan film yönetmenlerinin bir araya gelebileceği söyleşiler, panel, atölye çalışmaları, yirmi üç lise öğrencisi tarafından hazırlanan Foça’nın tarihsel dokusu konulu fotoğraf sergisi ve arkeologlar eşliğinde arkeolojik alan gezileri düzenlenecek.
Foça Film Günleri, önemli arkeolojik ve kültürel miras örneklerinin tanıtımının yanında; farklı kültürlerin tanıtımı, doğa ve kültür varlıklarının korunmasıyla ilgili farkındalığın arttırılması ve sürdürülebilir turizmin teşvik edilmesi amaçlıyor.

Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, Foça Film Günleri hakkında; “Foça, Akdeniz fokunun yaşam alanı ve pek çok medeniyetin yaşayıp bugün hala eserlerinin korunduğu dünya mirası niteliğinde. Bu mirasın yaşaması için kamu kurumları, üniversiteler, sivil toplum kuruluşları ve Foçalı hemşerilerimizle ile çalışıyoruz. Geçmişe ayna tutup geleceğe yön veren arkeoloji ve parçası olduğumuz doğa hakkında dünyanın farklı yerlerinden filmleri ve bu filmlerin emektarlarını bu festival ile ağırlamak, Foçalılar ve İzmirlilerle buluşturmak, bizim için onur verici. Tüm halkımızı, bütün gösterimlerini ve diğer etkinlikleri ücretsiz sunacağımız ‘1. Foça Uluslararası Arkeoloji ve Kültürel Mirası Film Günleri’mize davet ediyoruz’dedi.

Foça Film Günleri, Türkiye’deki rap müzikten Ürdün’de turistler için Eski Roma hayatını canlandıran belgesel filmlere kadar kültür konusunu geniş bir çerçevede sunacak. Belgesel kavramına da geniş açıdan bakan program, “geleneksel” belgesellerin yanında müzik videoları, video-blogları, video sanat ve mockumentary “alaycı belgesel” örneklerini de içeriyor. Bunun nedeni, filmin icadı ve sinema sanayinin yükselmesinin ardından bir asır geçti ve bir sürü yeni teknoloji gelişti. Bugün dünyada her yerde insanlar kendi etrafındakileri belgelemek için bu teknolojileri kullanıyor. Filmleri seyretme, yaratma ve paylaşma yöntemlerimiz bir yüzyıl önceki gibi değil. Foça Film Günleri için önemli olan noktası, her iyi sinema filmi gibi hem bir hikâye anlatmalı hem de güzel, çekici olmalıdır ve hep beraber seyredebilmesidir.
Foça Film Günleri’nde gösterilecek filmler, dünyada insan kültürünün çeşitliğini ve benzerliklerini belgelemeyi çalışırken aynı zamanda kültür mirasının korunması nasıl, neden, kimin tarafından ve kim için olduğunu sorguluyor. Foça Film Günleri, kapanış etkinliği olarak bu konuyu da panelde ele alacak.
Foça Belediyesi ve Foça TUDER (Foça Turizmciler Esnaf ve Yatırımcılar Derneği)’nin organize ettiği Foça Film Günleri, İzmir Fransız Kültür Merkezi, İstanbul İtalyan Kültür Merkezi’nin işbirliği, ARES Media, Ampuria Tours, Hanedan Beach Hotel, Karacam Otel’in desteği ile gerçekleştiriliyor.

Daha fazla bilgi için, sayfamıza ziyaret edin.
www.focafilmdays.com / www.focafilmgunleri.com

İRTİBAT İÇİN : Deborah SEMEL DEMİRTAŞ Foça Film Günleri Koordinatörü
Tel. 0536 494 81 35 - Mail: focafilmdays@gmail.com
PhotoPhotoPhoto
12.10.2018
3 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
BOCCİA ANTRENÖRÜMÜZ MİLLİ TAKIM KAMPINDA
İzmir’de kampa giren Boccia Milli Takımımızın teknik kadrosunda, Foça Belediyesi Boccia Antrenörümüz Şebnem Sezer’de yer aldı.
Boccia Milli Takımımızın Bölgesel Açık Uluslararası Turnuva öncesi yaptığı kamp, 12 Ekim’e dek sürecek. Mustafa Kemal Atatürk Karşıyaka Spor Salonu’nda gerçekleşen kamp, 10’u Milli sporcumuz olmak üzere 26 kişiden oluşuyor.
Tekerlekli Sandalye Boccia Bölgesel Açık Uluslararası Turnuvası’nın, 21-27 Ekim 2018 tarihlerinde İtalya'nın Olbia şehrinde düzenleneceğini ifade eden Foça Belediyesi Boccia Antrenörümüz Şebnem Sezer; ‘Tüm ekip için keyifli bir kamp süreci, başarılı bir yarışma olmasını diliyorum’dedi.
Antrenör Şebnem Sezer’in Milli Takımda görev almasından büyük onur duyduklarını ifade eden Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ; ‘‘Türkiye Boccia Milli Takımımıza başarılar diliyoruz’’ dedi.
PhotoPhotoPhoto
9.10.2018
3 Photos - View album
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded