Profile cover photo
Profile photo
Propeller, usługi informatyczne, oprogramowanie dla firm
4 followers
4 followers
About
Posts

Post has attachment
 
OFERTA BASIC4YOU
Abonament tylko 29 zł netto + telefon za 1zł netto
Nie sposób znaleźć niższego, wartościowego abonamentu: tylko 29 zł netto/miesiąc. Idealne rozwiązanie dla małych firm, dla których telefon nie jest głównym narzędziem pracy.
Photo
Add a comment...

Miło nam poinformować, iż nasza firma rozpoczęła sprzedaż telefonii VoIP-owej.
Na początek kilka informacji na temat telefonii internetowej:
Telefonia internetowa (VoIP - voice over internet protocol) to technologia polegająca na przesyłaniu dźwięku przez internet.
To nowoczesna usługa służąca komunikacji głosowej tak jak w telefonii tradycyjnej, jednak posiadająca w stosunku do niej kilka istotnych zalet.
Telefonia internetowa jest dostępna wszędzie, gdzie jest dostęp do internetu, również za granicą.
Przewagą telefonii internetowej jest zamiana głosu na postać cyfrową, jej kompresja oraz autoryzacja,  co praktycznie uniemożliwia osobom niepowołanym podsłuch.
Add a comment...

Post has attachment
Potrzebujesz małej i lekkiej kasy fiskalnej? Perła to idealna kasa do zastosowań mobilnych. Ta kasa fiskalna może pracować w trudnych warunkach (także mokrych i brudnych), dzięki hermetycznej, dotykowej klawiaturze. A jednoliniowy wyświetlacz zapewnia duże i czytelne literki, nawet przy niekorzystnym oświetleniu – a to oznacza mniej pomyłek. Perła może być trzymana w dłoniach podczas sprzedaży, pozwalając szybko, w dwóch ruchach, wystawić paragon jedną ręką.
Kasa fiskalna Perła znajduje szerokie zastosowanie na bazarach, handlu obwoźnym, usługach transportowych i różnych punktach usługowych. Perła opakowana jest w nowe, ekologiczne opakowanie.
http://propeller.pl/oferta/kasy-fiskalne

Pozdrawiamy
www.propeller.pl
Add a comment...

Post has attachment
Budujesz lub remontujesz dom?
Pamiętaj o sieci teleinformatycznej! Zgłoś się do nas!
Oferujemy projektowanie i wykonanie instalacji sieciowej w całym domu.
Zbudujemy Ci sieć w domu!
513 641 993
501 444 885

#sieć #siećkomputerowa #internet #instalacje  
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy nowoczesne rozwiązania informatyczne, które zwiększają efektywność działania przedsiębiorstwa, pomagając mu w budowaniu silnej przewagi rynkowej. W ofercie posiadamy oprogramowane dla dużych średnich oraz małych firm.

#oprogramowanie
Add a comment...

Świadczymy kompleksową usługę z zakresu instalacji kamer i monitoringu. Oferujemy kompletną obsługę, doradztwo oraz dobór urządzeń w oparciu o wcześniejsze rozpoznanie terenu.
Możliwość podglądu za pośrednictwem sieci na urządzeniach stacjonarnych i mobilnych (komputery, smartfony, tablety).
Zapraszamy!
501 444 885

#monitoring, #kamery
Add a comment...

Post has attachment
PROPELLER współpracuje z przedstawicielem producenta pętli indukcyjnych dla osób niedosłyszących.
Pętle indukcyjne (lub induktofoniczne) to systemy, które poprawiają komfort słyszenia oraz jakość dźwięku osobie słabosłyszącej korzystającej z aparatu słuchowego, zapewniając tym samym znacznie lepszą zrozumiałość mowy.
Doświadczony i wykwalifikowany personel wyposażony w sprzęt pomiarowy zapewnia pełną obsługę - począwszy od prezentacji, testów, pomiarów i projektu, poprzez symulację komputerową, dostawę, instalację i regulację, a skończywszy na sporządzeniu dokumentacji, oznakowaniu obszarów i przeszkoleniu użytkowników.
#pętle, #pętle-indukcyjne
Add a comment...

Post has attachment
Miło jest nam poinformować Państwa, że od dnia dzisiejszego w naszej ofercie są dostępne urządzenia fiskalne firmy FAREX. Są to jedne z najtańszych, jeśli nie najtańsze kasy na polskim rynku, jednak mimo to zapewniają użytkownikom przyzwoitą jakość wykonania i prostotę obsługi.
Jesteś fryzjerem? Taksówkarzem? Lekarzem?  Prawnikiem? Posiadasz własny punkt gastronomiczny lub sklep? Pośród produktów firmy FAREX na pewno znajdziesz kasę fiskalną spełniającą Twoje oczekiwania.
#kasy, #kasyfiskalne, #drukarkifiskalne
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded