Profile cover photo
Profile photo
ІКІТ МАУП
15 followers -
ІНСТИТУТ КОМП'ЮТЕРНО-ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
ІНСТИТУТ КОМП'ЮТЕРНО-ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

15 followers
About
Posts

Post has attachment


В ІКІТ начался набор на подготовительный курсы Java програмирования
Начало занятий – 28.11.2016.
Преподаватель: Java-программист практик.


Немного статистики:

25% необходимой теории и 75% практики;
Длительность курса I уровень = 1 месяц;
40 ак.ч = 20 пар по 90 мин.;
Занятия 2 раза в неделю;
1 занятие 3 часа;
В группе до 10 человек;
В каждом классе 12 современных компьютеров и 1 проектор.


Программа обучения:

І уровень: Java SE7: Основы программирования

Модуль 1. Введение в Java технологии
Модуль 2. Введение в язык программирования Java
Модуль 3. Методы и операторы Java
Модуль 4. Создание и использование массивов Java
Модуль 5. Работа со строками в Java
Модуль б. Разработка классов на Java
Модуль 7. Наследование и полиморфизм
Модуль 8. Абстрактные классы и интерфейсы
Модуль 9. Пакет lang
Модуль 10. Обработка ошибок в Java
Модуль 11. Потоки данных в Java
Модуль 12. Работа с файловой системой в NIO2
Модуль 13. Пакет util
Модуль 14. Коллекции в Java
Модуль 15. Вложенные классы в Java
Модуль 16. Паттерны проектирования


II уровень: Java SE7. Разработка клиент-серверных приложений

Модуль 1. Многопоточное программирование
Модуль 2. Компонентная модель JavaBeans
Модуль 3. Разработка современного пользовательского интерфейса на JavaFX
Модуль 4. Приложения Java с использованием СУБД
Модуль 5. Web-приложения Java


III уровень: Технология Enterprise Java Beans 3.0

Модуль Обзор технологии Java Enterprise Edition
Модуль Session Bean компоненты
Модуль Приложения на основе EJB
Модуль 4. Entity Bean компоненты
Модуль 5. Entity Bean компоненты
Модуль 6. Message Driven Bean компоненты
Модуль 7. Транзакции в EJB-компонентах
Модуль 8. Практикум — распределенная системаСтоимость I уровня: 1300 грн.

При прохождении І уровня, скидка на ІІ и III — 10%

Кнопка Запись на курс

Контактные данные:

+38(044) 490-95-19 и +38(066) 017-92-16. Адрес: г. Киев, ул. Фрометовская, 2, корп. 24, ауд. 7.

Детальная информация на сайте: http://it.maup.com.ua/computerkurs/java.html

По окончании выдается сертификат

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
В університеті ім. Т. Шевченка відбулася Восьма науково-практична конференція «Новітні інформаційні технології в освіті», що проводиться за сприяння компанії «1С». Співробітники Інстититу комп'ютерно-інформаційних технологій МАУП теж брали у ній участь. Зокрема директор Рябцев В. В., завідувач кафедри КІСТ Дуднік А. С., викладач Яценко М. М. та системний адміністратор Суський Г. Також у цій конференції взяли участь слухачі курсів «Програміст 1С», що за програмою Вищої школи управління проходили підвищення кваліфікації від центру зайнятості, під керівництвом Дудніка А. С. На конференції слухачі отримали пам’ятні свідоцтва та здавали безкоштовний сертифікаційний екзамен «Професіонал з платформи 1С». 
Цей захід послугував вдалим логічним завершенням курсів для слухачів та справив на них загальне приємне враження. Слухачі залишились задоволеними як курсами, так і конференцією.
Photo
Photo
2015-03-04
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Майбутні ІТ-професіонали

Студенти Економіко-правового технікума МАУП, які навчаються на відділенні «Економіка та інформаційні технології» вже давно відвідують пари саме у навчальних аудиторіях Інституту комп’ютерно-інформаційних технологій МАУП. Профільні дисципліни для них читають викладачі-практики ІКІТ.

Адміністрація Інституту традиційно запрошує студентів технікума на навчання, проводить для них різноманітні профорієнтаційні заходи, аби вони могли з легкістю обрати свою майбутню спеціальність та професію.

Інституту комп’ютерно-інформаційних технологій МАУП завжди радий вітати у своїх стінах хлопців та дівчат, які прагнуть обрати професію ІТ-фахівця – одну з найпрестижніших, високооплачуваних та перспективних на ринку праці України.
PhotoPhotoPhoto
2015-02-09
3 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Інтеграли Ми теж опанували!

Інститут комп’ютерно-інформаційних технологій МАУП у 2015 році відкрив новий сезон майстер-класів для майбутніх абітурієнтів.

Майстер-клас з математики на тему: «Площа криволінійної трапеції. Визначений інтеграл» для учнів 11-х класів СЗШ №247 Деснянського району м. Києва прочитав доцент кафедри Вищої та прикладної математики, кандидат фізико-математичних наук Стєклов Олексій Федорович.

Разом з Олексієм Федоровичем учні не тільки познайомилися з новими математичними поняттями, а й відкрили для себе таємниці зв’язків математики з такими науками як астрономія, геометрія, алгебра. Викладач ІКІТ також детально розповів школярам як їх захоплення вищезазначеними шкільними дисциплінами після навчання в Інституті комп’ютерно-інформаційних технологій МАУП може трансформуватися в улюблену роботу з гідною заробітною платнею.

Цикл майстер-класів з профільних дисциплін (Інформатика, Математика, Астрономія, Фізика, Інформаційні технології) від викладачів-практиків Інституту комп’ютерно-інформаційних технологій МАУП для майбутніх абітурієнтів розпочався у листопаді 2014 року. Цей захід проводиться безкоштовно за бажанням учнів у навчальній аудиторії школи. Учні обирають предмет майстер-класу, а між вчителем школи та викладачем ІКІТ узгоджується тема.

Інститут комп’ютерно-інформаційних технологій МАУП висловлює подяку адміністрації СЗШ №247 Деснянського району за допомогу в організації та проведенні майстер-класу.
PhotoPhotoPhoto
2015-02-04
3 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ти - учень 11-го класу та майбутній абітурієнт???

Тоді Олімпіада з напрямку «Інформатика та інформаційні технології» від Інституту комп’ютерно-інформаційних технологій МАУП саме для Тебе!

Змагання проходить у 2 етапи. Зареєструватися на участь у І етапі необхідно до 28 лютого 2015 р. (реєстраційна форма https://docs.google.com/forms/d/1ypYhX1R9UkCx8MjDNGgfhvYlR5aoNUwDjHwRbh5RRdI/viewform) Завдання І етапу виконуються дистанційно. Учасники отримують завдання на електронну адресу одразу після реєстрації. Виконані завдання надсилаються до 20 березня 2015 р. на електронну пошту ikit.maup@gmail.com

Оцінювання робіт здійснюється за 100-бальною системою. Учасники, які набрали менше, ніж 51 бал зі 100 можливих не можуть перейти до другого етапу олімпіади.
Другий етап Олімпіади проводиться в очній формі з 1 по 20 квітня 2015 р.  на території Інституту комп’ютерно-інформаційних технологій. Дата та час проведення визначається оргкомітетом (інформація розміщується на офіційному сайті (http://it.maup.com.ua/) та на сторінках у Facebook (https://www.facebook.com/it.maup) та ВКонтакте (https://vk.com/maupit). На виконання завдання другого етапу відводиться 1,5 години.

За результатами другого (фінального) етапу кожен учасник отримує диплом Олімпіади та заохочувальні призи.
Переможцям Олімпіади за I місце надається грошова винагорода у сумі 20000 гривень та знижка 20% від оплати всього терміну навчання в МАУП, за II місце − грошова винагорода у сумі 10000 гривень. та знижка 10% від оплати всього терміну навчання, за III місце − грошова винагорода у сумі 5000 гривень та знижка 5 % від оплати всього терміну навчання.

Нині робота фахівця у ІТ – сфері - одна з найпрестижніших та прибуткових. Рекрутингові агенти щодня полюють на майбутнього Марка Цукерберга чи Біла Гейтса. Тож перемагай разом з ІКІТ та отримай профільну вищу освіту в навчальному закладі нової формації!!!

За детальною інформацією звертатися:
Контактний телефон: (044) 490-95-19 Ксенія
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded