Profile cover photo
Profile photo
Automatyka s.c. Bramy, automaty,stolarka PCV,drzwi
About
Posts

Post has attachment
Zautomatyzowanie bramy skrzydłowej pomaga w zwiększeniu jej funkcjonalności. Ręczne otwieranie przy każdym wjeździe i wyjeździe z posesji jest mało praktyczne i czasochłonne. Wybierając napęd do bramy, należy dobrać siłownik o odpowiedniej mocy. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór siłowników o różnej mocy od polskich oddziałów dwóch międzynarodowych korporacji firm NICE i KINGgates - http://sklep-automatykadobram.pl/kategoria-produktu/napedy-do-bram/automatyka-do-bram-skrzydlowych/.
Add a comment...

Post has attachment
Semafor sygnalizacyjny Nice jest lekki i bardzo wytrzymały. Do jego zalet należy także to, że jest łatwy w instalacji oraz późniejszym demontażu. Warto też dodać, że został tak zaprojektowany, że dostęp do połączeń elektrycznych i wnętrza obudowy jest ułatwiony. Więcej informacji zamieściliśmy pod tym linkiem - http://sklep-automatykadobram.pl/sklep/semafor-sygnalizacyjny-nice-230v/.
Semafor sygnalizacyjny NICE 230V
Semafor sygnalizacyjny NICE 230V
sklep-automatykadobram.pl
Add a comment...

Post has attachment
Centrale sterujące do bram zapewniają prawidłowe funkcjonowanie automatyki. Posiadają wiele przydatnych funkcji, które pozwalają dopasować działanie nabytych mechanizmów do własnych potrzeb. W naszej ofercie mamy centrale sterujące do bram przesuwnych, garażowych i skrzydłowych. Zapraszamy - http://sklep-automatykadobram.pl/kategoria-produktu/akcesoria/centrale-sterujace/.
Add a comment...

Post has attachment
Zadaniem fotokomórki jest natychmiastowe przerwanie pracy bramy, gdy w polu widzenia pojawi się jakaś przeszkoda. To świetne rozwiązanie, które chroni w szczególności dzieci lub zwierzęta przebywające w pobliżu bramy wjazdowej bądź garażowej. Szeroki wybór fotokomórek znajdą Państwo w naszej ofercie - http://sklep-automatykadobram.pl/kategoria-produktu/akcesoria/fotokomorki/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszym sklepie internetowym oferujemy również systemy alarmowe dla domu. Znajdą Państwo u nas wszystkie potrzebne elementy, aby uczynić Wasze mieszkanie bardziej bezpiecznym. Zadbaj o spokojny sen dla siebie i rodziny. Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą - http://sklep-automatykadobram.pl/kategoria-produktu/alarmy/.
Add a comment...

Post has attachment
Zajmujemy się sprzedażą akcesoriów oraz automatów do bram automatycznych wszelkiego rodzaju. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania odnośnie naszej oferty, zachęcamy do kontaktu. Pytania o dostępność dowolnego produktu w naszym sklepie online prosimy kierować poprzez formularz kontaktowy - http://sklep-automatykadobram.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasz asortyment obejmuje także karty dostępu. Świetnie sprawdzą się w budynkach publicznych bądź parkingach, z których korzysta duża ilość osób. Karty posiadają specjalny mikroprocesor i antenę, dzięki czemu łatwo można otwierać zautomatyzowane drzwi lub szlabany, wyposażone w specjalne czytniki. Polecamy - http://sklep-automatykadobram.pl/kategoria-produktu/akcesoria/karty-zblizeniowe/.
Add a comment...

Post has attachment
W naszym sklepie znajdą Państwo bogaty wybór pilotów do bram od najlepszych producentów. Oferowane przez nas piloty to wielofunkcyjne urządzenia, które pozwalają w łatwy sposób korzystać nie tylko z bram, lecz także wielu innych urządzeń, jak choćby rolety czy markizy. Polecamy - http://sklep-automatykadobram.pl/kategoria-produktu/akcesoria/sterowanie-radiowe-piloty/.
Add a comment...

Post has attachment
Nasz asortyment jest na tyle bogaty, że całe oprzyrządowanie znajdą Państwo w jednym miejscu. Nie ma potrzeby dokonywać kilku zamówień u różnych producentów. Mamy centrale sterujące do bram, zestawy alarmowe, fotokomórki, piloty do bram oraz wiele innych przydatnych akcesoriów. Zapraszamy - http://sklep-automatykadobram.pl/sklep/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Domofony i wideofony to bardzo przydatne urządzenia, które umożliwiają nie tylko wpuszczanie Gości bez wychodzenia z domu, lecz także przyczyniają się do zwiększenia bezpieczeństwa. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo zarówno domofony, jak i wyposażone w kamerę i wyświetlacz – wideofony. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą - http://sklep-automatykadobram.pl/kategoria-produktu/wideodomofony-domofony/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded