Profile cover photo
Profile photo
Firma Pogrzebowa Piotr P&G
About
Posts

Post has attachment
Dobrze wiemy, że tuż po śmierci bliskiej osoby, mało kto jest w stanie myśleć o sprawach urzędowych. Dlatego na Państwa życzenie nasz przedstawiciel może przyjechać do Państwa domu i na miejscu załatwi wszelkie formalności. Możemy też towarzyszyć Państwu w drodze do urzędów. Zachęcamy do kontaktu - http://firmapogrzebowa-piotr.pl/uslugi.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy wiele usług dodatkowych związanych z pogrzebem. Możemy zadbać o oprawę muzyczną pogrzebu, a także zająć się transportem rodziny i uczestników pogrzebu. Dzięki temu wszyscy uczestnicy pogrzebu w wygodny sposób dotrą na cmentarz. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego zakładu pogrzebowego - http://www.firmapogrzebowa-piotr.pl/uslugi.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasz asortyment obejmuje też artykuły funeralne, takie jak tabliczki, krzyże, klepsydry czy ubrania do pochówku. Wykonujemy również wiązanki pogrzebowe na zamówienie. Zachęcamy do odwiedzenia galerii na naszej stronie internetowej i zapoznania się ze zdjęciami wybranych produktów - http://www.firmapogrzebowa-piotr.pl/galeria.html.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oprócz kompleksowej pomocy w organizacji pogrzebu, nasza oferta obejmuje także sprzedaż wieńców i innych artykułów kwiatowych oraz zniczy. Prowadzimy kwiaciarnie znajdujące się w dwóch punktach Katowic: jeden przy ul. Gliwickiej 109, a drugi przy ul. Lwowskiej 2. Zapraszamy - http://www.firmapogrzebowa-piotr.pl/kwiaty.html.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
W ofercie naszego zakładu pogrzebowego znajduje się szeroki wybór asortymentu funeralnego. Posiadamy m.in. urny, krzyże, tabliczki, klepsydry, nekrologi czy ubrania do pochówku. Podejmujemy się także wykonania palm, wieńców oraz wiązanek z kwiatów ciętych. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej - http://www.firmapogrzebowa-piotr.pl/uslugi.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasz zakład pogrzebowy oferuje transport zmarłych zarówno w kraju, jak i za granicą. Podczas przewozu ciała zmarłego zawsze dbamy o zachowanie wszelkich procedur. Wyróżnia nas odpowiedzialność oraz szacunek dla zmarłego. Z pewnością nie zawiedziemy Państwa oczekiwań. Zachęcamy do kontaktu - http://www.firmapogrzebowa-piotr.pl/transport.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasz zakład mieści się w Katowicach - Szopienicach przy ul. Lwowskiej 4. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Mamy duże doświadczenie w usługach pogrzebowych. Telefony do naszego zakładu pogrzebowego znajdą Państwo pod tym linkiem - http://www.firmapogrzebowa-piotr.pl/kontakt.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kremacja czyli spopielenie zwłok zmarłego to coraz częściej wybierana metoda pochówku w naszym kraju. Spopielone zwłoki umieszczane są w urnie. Nasza oferta obejmuje wiele modeli urn o różnych kształtach. Proponujemy urny wykonane z drewna, metalu, kamienia oraz ceramiki. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem - http://www.firmapogrzebowa-piotr.pl/trumny-i-urny.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Proponujemy różne dodatkowe usługi. Nasz przedstawiciel może przyjechać do Państwa domu lub pod wskazany adres, gdzie na miejscu załatwi wszelkie formalności. Możemy również towarzyszyć Państwu w drodze do urzędów i służyć swoim doświadczeniem i radą. Zachęcamy do kontaktu - http://www.firmapogrzebowa-piotr.pl/uslugi.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Specjalnie na życzenie naszych Klientów zapewniamy oprawę muzyczną pogrzebu. Możemy także zaoferować transport rodzinie i uczestnikom pogrzebu. W ten sposób wszyscy uczestnicy pogrzebu w wygodny sposób dotrą na cmentarz. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego zakładu pogrzebowego - http://www.firmapogrzebowa-piotr.pl/uslugi.html.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded