Profile cover photo
Profile photo
Kószka I Gospodarstwo Pasieczne Konrad Fujarski
About
Posts

Post has attachment
Niezależnie od Państwa wyboru, do każdego zamówienia dołączamy miły dodatek – mini poradnik zawierający informacje o zbawiennych właściwościach miodów nektarowych. Ponadto, za zakupy w wysokości 180 zł nie doliczamy kosztów przesyłki: http://miodyfujarskich.pl/promocje.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferowane przez nas produkty pszczelarskie to owoc naszej pasji. Dzielimy się z Państwem tym co najlepsze – naturalne, zdrowe i pyszne. Szczegóły dotyczące poszczególnych pozycji ofertowych znajdą Państwo w zakładce „Produkty”: http://miodyfujarskich.pl/produkty.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jako członek Ogólnopolskiej Sieci Zagród Edukacyjnych, jesteśmy organizatorem zajęć edukacyjnych dla Gości w każdym wieku. Pozostajemy otwarci zarówno na Klientów indywidualnych, jak i na grupy zorganizowane, o czym piszemy więcej po adresem: http://miodyfujarskich.pl/wycieczki-edukacyjne.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Podstawą diety pszczół jest miód, stanowiący ich podstawowe źródło energii. Równie ważny jest także pyłek kwiatowy, dostarczający niezbędne dla prawidłowego rozwoju pierwiastki. Naszym Klientom oferujemy dwie gramatury pyłku do wyboru: http://miodyfujarskich.pl/produkty/pylek-kwiatowy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Aby nasze niepowtarzalne produkty mogły dotrzeć do jak najszerszego grona Odbiorców, obok punktu sprzedaży stacjonarnej, prowadzonego w Kluczewie, uruchomiliśmy sklepik internetowy. Obsługujemy zamówienia zarówno detaliczne, jak i hurtowe, o czym piszemy obszerniej na stronie: http://miodyfujarskich.pl/#/o-nas.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
U źródeł naszej działalności, rozpoczętej w 1971 roku leży trzypokoleniowa tradycja pszczelarska. O jakości i unikatowym charakterze produkowanego w naszych pasiekach miodu świadczy m.in. wpis oferowanych produktów w Rejestr Chronionych Oznaczeń Geograficznych, dokonany przez Komisję Europejską: http://miodyfujarskich.pl/#/o-nas.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej promocji! Przy złożeniu zamówienia w naszym sklepie, do zakupu dołączamy mydełko z woskiem pszczelim. Mydełko ma właściwości natłuszczające i pielęgnujące, a także tworzy na skórze filtr ochronny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://miodyfujarskich.pl/promocje.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jedną z pozycji w naszej ofercie jest miód drahimski wielokwiatowy, lipowy, gryczany i rzepakowy. To wpisany na Listę Produktów Tradycyjnych produkt, który jest perłą naszego regionu – województwa zachodniopomorskiego. Najwyższa jakość i wyjątkowy smak, to tylko niektóre atuty miodu drahimskiego: http://miodyfujarskich.pl/produkty/miod-drahimski.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pasieka Fujarskich działa w poczuciu misji. Jako członek Ogólnopolskiej Sieci Zagród Edukacyjnych, organizujemy spotkania edukacyjne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Obok Klientów indywidualnych, do naszego Gospodarstwa Pasiecznego zapraszamy również grupy zorganizowane: http://miodyfujarskich.pl/#/wycieczki.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy Państwa na zakupy w naszym sklepiku, gdzie czekają takie specjały, jak miody drahimskie, pierzga, pyłek kwiatowy, faceliowy miód pszczeli, a także atrakcyjne zestawy upominkowe. Dodatkowo przygotowaliśmy dla Państwa krótki poradnik o niezwykłych właściwościach miodów nektarowych, dołączany do każdego zamówienia: http://miodyfujarskich.pl/#/sklep.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded