Profile cover photo
Profile photo
بازرگانی صارش
1 follower
1 follower
About
بازرگانی's posts

Post has attachment
خرید کالا از چین پس از سفر به چین ! روش های اخذ ویزا تجاری چین نوع M

خرید کالا از چین پس از سفر به چین ! روش های اخذ ویزا تجاری چین نوع M , پیش از سفارش کالا در چین می توانید ویزا چین اخذ کنید , در صورتی که قصد عقد قرارداد با یک شرکت چینی دارید و می خواهید وارد یک معامله تجارت بین المللی در زمینه خرید خارجی از چین شوید یکی از بهترین روش ها سفر به چین می باشد که اولین مرحله آن اخذ ویزا تجاری چین و سپس رزرو بلیط هواپیما به مقصد چین و اقامت و رزرو هتل در چین می باشد .

برای مطالعه ی ادامه مطلب به لینک زیر مراجعه کنید.

https://saresh.org/%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%da%a9%d8%a7%d…/

www.saresh.org

#صادرات #واردات #بازرگانی #تجارت
Photo

Post has attachment
قبل خرید کالا از چین فروشنده های چینی با بیابید و همواره لیست فروشنده های چینی را داشته باشید .


قبل خرید کالا از چین فروشنده های چینی با بیابید و همواره لیست فروشنده های چینی را داشته باشید , یکی از اصول واردات کالا از چین این است که لیست تامین کننده های چینی را همیشه به همراه داشته باشید و همواره تلاش در آپدیت کردن این لیست داشته باشید , هر روز صد ها کارخانه جدید و فروشنده های متنوع در چین پا به عرصه می گذارند که این باعث می شود بازار چین دائما بین فروشنده ها و صادرکنندگان چینی رقابتی باشد , با این ترفند شما می توانید همیشه ارزانترین نرخ فروش کالا در چین را داشته باشید .

برای مطالعه ی ادامه مطلب به لینک زیر مراجعه کنید.

https://saresh.org/%d9%82%d8%a8%d9%84-%d8%ae%d8%b1%db%8c%d…/

www.saresh.org

#صادرات #واردات #بازرگانی #تجارت
Photo

Post has attachment
چگونه از چین مواد اولیه وارد کنیم ؟ مطمئن شوید محصول و مواد اولیه ای که قصد واردات از چین دارید اجازه واردات دارد.

چگونه از چین مواد اولیه وارد کنیم ؟ مطمئن شوید محصول و مواد اولیه ای که قصد واردات از چین دارید اجازه واردات دارد . روش های واردات از چین به ایران مختص مواد اولیه و کالا های اساسی ؛ در این مقاله کارشناس بازرگانی صارش سعی بر این دارد که با توجه به این که چین خود نیز یکی از بزرگترین تامین کنندگان وصادرکنندگان مواد اولیه به سراسر دنیا می باشد , شما را از طرق صحیح و تجربی به فروشندگان چینی متصل کند و روش های واردات مواد اولیه از چین را بیاموزید , قطعا شروع هر کاری در صورت عدم داشتن تجربه کافی با سختی هایی مواجه خواهید شد , اما نهایتا با سعی و کوشش خودتان می توانید در عرصه واردات مواد اولیه از چین و حتی واردات دیگر کالا ها از سراسر چین به درآمد مناسبی در این زمینه برسید.

برای مطالعه ی ادامه مطلب به لینک زیر مراجعه کنید.

https://saresh.org/%da%86%da%af%d9%88%d9%86%d9%87-%d8%a7%d8%b2-%da%86%db%8c%d9%86-%d9%85%d9%88%d8%a7%d8%af-%d8%a7%d9%88%d9%84%db%8c%d9%87-%d9%88%d8%a7%d8%b1%d8%af-%da%a9%d9%86%db%8c%d9%85-%d8%9f-%d8%b1%d9%88%d8%b4/

saresh.org

#صادرات #واردات #تجارت #بازرگانی
Photo

حداقل سرمایه برای واردات از چین چقدر است ؟ برای واردات از چین و دبی و دیگر کشور ها چه مقدار سرمایه موثر نیاز داریم؟

حداقل سرمایه برای واردات از چین چقدر است ؟ برای واردات از چین و دبی و دیگر کشور ها چه مقدار سرمایه موثر نیاز داریم؟ در این مقاله قصد داریم چالش های سرمایه برای واردات از چین و دبی را بررسی کنیم , هر تاجری برای شروع تجارت با چین نیازمند برنامه ریزی بر روی سرمایه خود و نحوه و روش های تامین مالی سرمایه واردات از چین بایستی نماید , خیلی اوقات افرادی که قصد ورود به حرفه تجارت با چین را دارند این سوال را از خود می پرسند , حداقل سرمایه برای واردات از چین چه قدر است ؟ این سوال بسیار کلی است و نمی توان جوابی کلیشه ای که برای همه به کار بیاید داد , این که واردات از چین چقدر سرمایه نیاز دارد بستگی به نوع کالا , نوع بازار و مصرف و فصل ورود کالا و مقدار تبحر و تجربه تاجر به هنگام واردات از چین را دارد .

برای مطالعه ی ادامه مطلب به لینک زیر مراجعه کنید.

https://saresh.org/%d8%ad%d8%af%d8%a7%d9%82%d9%84-%d8%b3%d…/

www.saresh.org

#صادرات #واردات #بازرگانی #تجارت

Post has attachment
بازار های خرید شنزن , پاساژ ها و آدرس ها در شنزن برای خرید عمده و مکان کارخانجات بخش



بازار های خرید شنزن , پاساژ ها و آدرس ها در شنزن برای خرید عمده و مکان کارخانجات با راهنمایی کارشناسان بازرگانی صارش یاد بگیرید تا در اولین سفر و سفر های آتی به شنزن بتوانید از این اطلاعات نهایت استفاده برای واردات از چین و حمل و ترخیص و حواله یوان را ببرید .

برای مطالعه ی ادامه مطلب به لینک زیر مراجعه کنید.

https://saresh.org/%d8%a8%d8%a7%d8%b2%d8%a7%d8%b1-%d9%87%d…/

www.saresh.org

#صادرات #واردات #بازرگانی #تجارت
Photo

Post has attachment
توصیه های ضروری برای خرید کالا از چین , رعایت قطعی مواردی که باعث گسترش تجارتتان با چین خواهد شد

توصیه های ضروری برای خرید کالا از چین , رعایت قطعی مواردی که باعث گسترش تجارتتان با چین خواهد شد . , همانطور که میدانید هر تجارت یا بیزنسی روش ها و به اصطلاح قلق های خودش را دارد , در صورتی که در حال تجارت با چین و امور صادرات و واردات از چین می باشید با رعایت اصولی ضرروی می توانید به تجارت خودتان گستره بدهید و البته در صورتی رعایت نکردن این نکات , شکست خوردن در تجارتتان بی دلیل نخواهد بود , با ما باشید با مقاله ای دیگر از بازرگانی صارش در راستای گسترش تجارت و واردات از چین مخصوص تجار محترم .

برای مطالعه ی ادامه مطلب به لینک زیر مراجعه کنید.

https://saresh.org/%d8%aa%d9%88%d8%b5%db%8c%d9%87-%d9%87%d…/

www.saresh.org

#صادرات #واردات #بازرگانی #تجارت
Image may contain: crowd
Photo

Post has attachment
خدمات #حمل_و_ترخیص_کالا از #چین و #دبی بصورت DOOR TO DOOR :
#دفتر_بازرگانی_صارش_در_شنزن , گوانجو و دبی آماده تحویل بار های شما در چین 🇨🇳 و دبی 🇦🇪 و انجام حمل و ترخیص از چین بصورت هوایی✈️ 10 روزه و دریایی 30-50⛴ روزه

حمل و ترخیص کلیه کالا های مجاز از چین از طریق حمل هوایی ✈️✈️✈️ و حمل دریایی ⛴⛴⛴ با نازلترین نرخ , تحویل کالا درب انبار بازرگانی صارش در مشهد یا تهران

برای #استعلام_هزینه_حمل_و_ترخیص لطفا پکینگ لیست و اینوویس را به این شماره تلگرام کنید 👈👈👈 @saresh_tarkhis


وب سایت : 🌎www.saresh.org

🆔@saresh
Photo

Post has attachment
10 قانون طلایی موفقیت در تجارت با چین , چگونه موفقیت بیشتری در زمینه واردات و صادرات کسب کنیم ؟

10 قانون طلایی موفقیت در تجارت با چین , چگونه موفقیت بیشتری در زمینه واردات و صادرات کسب کنیم ؟ قطعا برای موفقیت در زمینه تجارت با چین می توانید با استفاده از راهکار های عملی و آموزش واردات و روش های برتر تجارت خارجه نتایج بهتری را کسب کنید , در این مقاله کارشناسان بازرگانی صارش به بررسی 10 قانون طلایی موفقیت در تجارت با چین را بررسی کرده و به باز کردن مسائل مربوط به واردات از چین رسیدگی می کنند , سعی شده در مقاله قوانین طلایی موفقتی در تجارت با چین با زبانی سلیس و روان که برای همگان مفید باشد صحبت شود , امیدواریم با مطالعه این مقاله بتوانید راهکار های بهتری برای کسب سود و یافتن مشتری های بیشتری در زمینه تجارت خود بیابید.

برای مطالعه ی ادامه مطلب به لینک زیر مراجعه کنید.

https://saresh.org/10-%d9%82%d8%a7%d9%86%d9%88%d9%86-%d8%b…/

.www.saresh.org

#صادرات #واردات #حمل_و_ترخیص #بازرگانی #تجارت
Photo

شروع صادرات کالا , چگونه کالای خود را به کشور های دیگر صادر کنیم ؟ راهکار های صادرات به چین و هونگ کونگ

شروع صادرات کالا , چگونه کالای خود را به کشور های دیگر صادر کنیم ؟ راهکار های صادرات به چین و هونگ کونگ در این مقاله بررسی می کنیم , سعی شده با ساده ترین زبان راهکار های صادرات کالا به چین و هونگ کونگ را بررسی کرده و به علاقمندان اطلاعات مورد نیاز صادرات را اطلاع رسانی کنیم , به اعتقاد کارشناس بازرگانی صارش صادرات کالا از پیچیدگی های برخوردار است که در مواردی حتی از واردات کالا نیز سخت تر است , اما اگر بتوانید در صادرات کالا به چین توانمند شوید , نتیجه بسیار خوبی را در پی خواهد داشت.

برای مطالعه ی ادامه مطلب به لینک زیر مراجعه کنید.

https://saresh.org/%d8%b4%d8%b1%d9%88%d8%b9-%d8%b5%d8%a7%d…/

www.saresh.org

#بازرگانی #صادرات #واردات #تجارت

Post has attachment
تخمین هزینه های واردات کالا از چین , چگونه هزینه تمام شده واردات را مشخص کنیم ؟ هزینه ترخیص کالا چقدر است ؟

تخمین هزینه های واردات کالا از چین , چگونه هزینه تمام شده واردات را مشخص کنیم ؟ هزینه ترخیص کالا چقدر است ؟ هر تاجری که قصد واردات از چین یا دیگر کشور ها را دارد بایستی بداند که نرخ هزینه های تمام شده کالا از چین چقدر است , شاید واردات کالا از چین برای نوعی از کالا ها واقعا صرف نداشته باشد و شما را مجبور به فراموشی تجارت با چین کند , اما شاید هم واقعا صرف داشته باشد و به دلایلی شما نمی توانید کاهش هزینه های واردات از چین را اجرا کنید که البته این مسئله روش های مختلفی دارد که در مقالات قبلی به بررسی آن رسیدگی کردیم .

برای مطالعه ی ادامه مطلب به لینک زیر مرتجعه کنید.

https://saresh.org/%d8%aa%d8%ae%d9%85%db%8c%d9%86-%d9%87%d8%b2%db%8c%d9%86%d9%87-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%88%d8%a7%d8%b1%d8%af%d8%a7%d8%aa-%da%a9%d8%a7%d9%84%d8%a7-%d8%a7%d8%b2-%da%86%db%8c%d9%86-%da%86%da%af%d9%88/

www.saresh.org


#بازرگانی #صادرات #واردات #تجارت
Photo
Wait while more posts are being loaded