Profile cover photo
Profile photo
Pom Sztum Sp. z o.o. Przesiębiorstwo wielobranżowe
3 followers
3 followers
About
Pom Sztum Sp. z o.o. Przesiębiorstwo wielobranżowe's posts

Post has attachment
Stosowane technologie wytwarzania oraz atestowanych i sprawdzonych materiałów, a także nowoczesny park maszynowy, pozwalają utrzymywać najwyższy poziom jakości oferowanych wyrobów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://pom-sztum.pl/osprzet-kontenerowy/.

Photo

Post has attachment
Wytwarzamy elementy do mocowania i ustawiania kontenerów oraz naczep samochodowych. Nasze produkty wytwarzamy jedynie z najwyższej jakości materiałów, dzięki temu możemy zagwarantować, iż będą one dobrze służyły naszym Klientom. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://pom-sztum.pl/osprzet-kontenerowy/.
Photo

Post has attachment
Wszystkie zlecenia realizujemy kompleksowo i z uwzględnieniem potrzeb Klienta, dlatego zapraszamy Państwa do kontaktu w celu przedstawienia nam swoich potrzeb. Oferujemy pomoc i służymy informacją na każdym etapie realizacji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: http://pom-sztum.pl/oferta/.
Photo

Post has attachment
Nowoczesny park maszynowy pozwala nam realizować zamówienia dla wielu gałęzi przemysłu. Dzięki wykorzystaniu profesjonalnego oprogramowania oraz obrabiarek cyfrowych możemy wykonywać nietypowe części o bardzo skomplikowanych kształtach zgodnie z dostarczoną dokumentacją techniczną klienta. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: http://pom-sztum.pl/oferta/.
Photo

Post has attachment
Tokarstwem oraz frezowaniem nazywamy obrabianie materiału do pożądanego kształtu oraz rozmiaru. Przedmioty toczone są przy pomocy specjalistycznego sprzętu. Powierzchnię przedmiotu skrawa się za pomocą narzędzia obróbczego. Jest to proces, w którym fachowiec musi wykazać się dużą precyzją oraz dokładnością. Zapraszamy do zapoznania się z stroną: www.pom-sztum.pl.
Photo

Post has attachment
Firma Pom-Sztum oferuje usługi tokarskie oraz frezarskie. Dzięki nowym, specjalistycznym maszynom, w które jesteśmy wyposażeni, wszelkie zlecenia w tym zakresie wykonujemy sprawnie, szybko oraz z największą precyzją. Obsługujemy zarówno duże jak i mniejsze firmy oraz wykonujemy zlecenia osób indywidualnych. Zapraszamy do zapoznania się z stroną: www.pom-sztum.pl.
Photo

Post has attachment
Pom-Sztum zajmuje się kompleksowym projektowaniem modeli w CAD 3D oraz przekształcaniem ich na kod NC (zrozumiały dla maszyn CNC) w programie CAM. Dzięki doświadczeniu naszych projektantów, nasi klienci mają pewność, że zamówione wyroby będą dokładnie odpowiadały przedłożonej przez nich dokumentacji technicznej. Zapraszamy do zapoznania się z stroną: www.pom-sztum.pl.
Photo

Post has attachment
Posiadamy urządzenia mechaniczne i ręczne pozwalające produkować konstrukcje stalowe (stal czarna i nierdzewna), aluminiowe oraz z mosiądzu – wykonywane na podstawie powierzonej nam dokumentacji. Mamy możliwości techniczne umożliwiające wykonanie jednorodnej konstrukcji dochodzącej do 12-13 metrów. Zapraszamy do zapoznania się z stroną: www.pom-sztum.pl.
Photo

Post has attachment
Na wydziale tłoczni wykonuje się przede wszystkim obróbkę plastyczną blach (wykrawanie, tłoczenie, okrawanie, doginanie, przeginanie itp.). Wszystkie wyroby naszych klientów poddawane są kontroli jakościowej. Jeżeli istnieje taka potrzeba, konstruujemy i wykonujemy przyrządy i urządzenia kontrolno-pomiarowe pomagające w ocenie jakości wyrobu gotowego według procedur uzgodnionych z Klientem. Zapraszamy również do zapoznania się z stroną: www.pom-sztum.pl.
Photo

Post has attachment
Zajmujemy się produkcją elementów do mocowania i ustawiania kontenerów oraz naczep samochodowych na statkach. W swojej ofercie posiadamy osprzęt kontenerowy taki jak gniazda, stożki, ślizgi mocowania kontenerów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: www.pom-sztum.pl.
Photo
Wait while more posts are being loaded