Profile cover photo
Profile photo
Pom Sztum Sp. z o.o. Przesiębiorstwo wielobranżowe
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Szukają Państwo firmy zajmującej się spawaniem i obróbką metali w województwie pomorskim? Przedsiębiorstwo POM-Sztum jest do Waszej dyspozycji! Produkcja konstrukcji stalowych, elementów osprzętu kontenerowego oraz obróbka metalu na maszynach CNC nie stanowi dla nas problemu. Zachęcamy do skorzystania z usług profesjonalistów: http://pom-sztum.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Usługi tokarskie, spawanie stali czy też projektowanie modeli w CAD – tak właśnie wygląda nasza codzienna praca. To jednak nie wszystko czym się zajmujemy. Jesteście ciekawi co jeszcze możemy Wam zaproponować? Zapraszamy na stronę, gdzie zamieściliśmy szczegółową ofertę naszej firmy: http://pom-sztum.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiedzą Państwo czym jest CAD? To najprościej mówiąc projektowanie techniczne wspomagane komputerowo. W wyniku tego procesu otrzymujemy cyfrowy model konstrukcji, który następnie przekształcamy na kod NC, tak aby był zrozumiały dla maszyn CNC. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat usługi projektowania modeli w CAD 3D, zajrzyjcie na naszą stronę: http://pom-sztum.pl/projektowanie-modeli-w-cad/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W trosce o utrzymanie wysokiej pozycji na rynku nieprzerwanie doskonalimy nasze usługi. Pracujemy nad ulepszeniem linii produkcyjnej, by zwiększyć jej wydajność. Produkcja konstrukcji spawanych odbywa się według międzynarodowych standardów. Wszystko to pozwala nam oferować solidne, wysokojakościowe wyroby. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w miejscowości Sztum w województwie pomorskim: http://pom-sztum.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasze przedsiębiorstwo świadczy szeroki zakres usług związanych z obróbką metali. Możemy poszczycić się dużym doświadczeniem w tym zakresie, ponieważ profesjonalną obróbką elementów ze stali na maszynach CNC zajmujemy się już od 27 lat. Ponadto tworzymy konstrukcje stalowe na podstawie dostarczonej nam przez Klientów dokumentacji. Zapraszamy do współpracy: http://pom-sztum.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza wysoko wykwalifikowana kadra inżynierska oraz doświadczona załoga produkcyjna pozwala na podejmowanie się technologicznie trudnych wyzwań. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://pom-sztum.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Opracowujemy technologię, wdrażamy i produkujemy części metalowe dla różnych branż, miedzy innymi: maszynowej, elektrotechnicznej, energetycznej, agd, medycznej i innych. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym pozwalającym na ekonomiczną, dokładną i powtarzalną produkcję komponentów metalowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://pom-sztum.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jedną z metod obróbki skrawaniem, którą proponujemy naszym klientom, jest dłutowanie. Polega ono na skrawaniu materiału nożem umocowanym do suwaka wykonującego pionowy lub poziomy ruch posuwisto-zwrotny. Stosuje się je do obróbki różnego rodzaju kształtów nieobrotowych jak krzywki, rowki pod wpusty czy uzębienie kół zębatych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://pom-sztum.pl/uslugi/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasi specjaliści produkują małe, średnie i duże serie dla przemysłu i branży budowlanej. Spektrum naszych usług obejmuje produkcję wysokiej jakości elementów giętych, wykrawanych, wytłaczanych i formowanych, a także produkcję paneli, elementów fasadowych i kaset z blachy oraz płyt warstwowych do zastosowań w budownictwie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://pom-sztum.pl/obrobka-cnc/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Podstawą naszej działalności jest obróbka metali kolorowych, drewna, stali, tworzyw sztucznych i innych materiałów. Wykorzystujemy do tego nowoczesne maszyny sterowane numerycznie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: www.pom-sztum.pl.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded