Profile cover photo
Profile photo
Histamed s.c. NZOZ. Badania histopatologiczne, cytologiczne, biopsje
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Na naszej stronie internetowej przedstawiamy naszą galerię fotograficzną. Na zdjęciach mogą Państwo obejrzeć naszą Pracownię Badań Cytologicznych i Histopatologicznych w Gliwicach. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który umożliwia nam dokładne i badania, zwiększając tym samym efektywność naszej pracy: http://histamed.pl/galeria/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Biopsja aspiracyjna cienkoigłowa wykonywana jest w przypadku wykrycia zmian ogniskowych narządów. Pozwala potwierdzić lub wykluczyć podejrzenie występowania zmian nowotworowych, a jej skuteczność waha się od 50 do 100% - w zależności od typu zmiany i jej umiejscowienia. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: http://histamed.pl/biopsje-aspiracyjne-cienkoiglowe-najwazniejsze-informacje/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Od 2007 roku posiadamy akredytację Polskiego Towarzystwa Patologów – to wyróżnienie dostaliśmy jako jedna z pierwszych pozaakademickich pracowni. W naszym Laboratorium został wdrożony System Zarządzania Jakością według normy ISO/IEC 17025:1999, co było możliwe dzięki dotacji PHARE z programu: „Wstęp do jakości”. Zapraszamy na naszą stronę, gdzie szczegółowo wypisaliśmy wszystkie informacje potwierdzające nasze kompetencje: http://histamed.pl/certyfikaty/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W ramach oferty naszej firmy proponujemy między innymi: punkcję cienkoigłową sutka, węzłów chłonnych, ślinianek, języka, powłok skórnych i wiele innych. Materiał oceniamy z zachowaniem obowiązujących w europejskich pracowniach histopatologicznych zasad. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące naszej działalności, zachęcamy do skontaktowania się z naszymi pracownikami: http://histamed.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Cytologia ginekologiczna, czyli kolejny punkt specjalistycznej oferty Gabinetu Lekarskiego Diagnostyki Mikroskopowej Histamed. Na naszej stronie internetowej piszemy m. in. o przygotowaniu do pobrania rozmazu cytologicznego oraz o zalecanej częstotliwości badań profilaktycznych: http://histamed.pl/cytologia-ginekologiczna/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Histamed – pracownia badań histopatologicznych zlokalizowana jest w Gliwicach, przy ulicy Wielickiej 16. Na naszej stronie internetowej zamieściliśmy dane teleadresowe do naszej firmy oraz formularz kontaktowy. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące naszej działalności, zachęcamy do skorzystania z pośrednictwa naszej strony: http://histamed.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wyniki wykonanych przez nas badań histopatologicznych dostarczamy zleceniodawcy w terminie do 5 dni. Jeśli badanie musi zostać wykonane bezzwłocznie, wynik uzyskujemy wciągu 48 godzin. Badania cytologiczne wykonane metodą biopsji cienkoigłowej oceniamy w razie potrzeby tego samego lub najpóźniej następnego dnia. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, nasi pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów, które podaliśmy na stronie: http://histamed.pl/oferta/czas-oczekiwania-na-wyniki/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W ramach usług Gabinetu Lekarskiej Diagnostyki Mikroskopowej oferuje również transport. Przewozimy materiał oligobiopsyjny i tkanki podczas badań śródoperacyjnych. Współpracując z naszymi partnerami dostarczamy także wyniki badań. Dzięki przystosowanej flocie samochodowej i doświadczonym kierowcom, mają Państwo pewność, że każdy materiał dotrze na miejsce bezpiecznie i na czas: http://histamed.pl/transport/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli są Państwo ciekawi, jak prezentuje się nasza pracownia badań cytologicznych i histopatologicznych w Gliwicach, zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć. Przedstawiamy nowoczesny sprzęt medyczny, dzięki któremu możemy zaoferować usługi na wysokim poziomie, wnętrza pracowni, a także naszych pracowników podczas czynności zawodowych. Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć pod adresem: http://histamed.pl/galeria/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Po wykonaniu badań histopatologicznych wyniki dostarczamy w terminie do 5 dni. W przypadku badań “cito” oceniamy materiał histopatologiczny w przeciągu 48 godzin. Badania cytologiczne oceniane są (w razie potrzeby) w dniu nadesłania materiału (wykonania biopsji cienkoigłowej) lub w dniu następnym.

Wyniki badań „cito” przekazujemy bezzwłocznie faxem lub za pośrednictwem skanera szczelinowego.

http://histamed.pl/oferta/czas-oczekiwania-na-wyniki/
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded