Profile cover photo
Profile photo
foum iran
About
Posts

Post has attachment
تولید چیست؟

به وجود آوردن یا تهیه یک کالا ی مورد نیاز با استفاده از منابع را تولید یا فرآوری و یا زایش گویند و می توان گفت که تولید اولین صنعت بشر می باشد که نیاز جامع و انسان ها باعث شد تا بشر دست به تولید بزند و با این کار به پیشرفت در تمام زمینه های مهندسی برسد.
با تولید تمام مواد و منابع مورد نیاز انسان ها که در بهبود و پیشرفت موثر می باشد در دسترس انسان ها قرار می گیرد .
در تولید یک محصول باید هزینه های تولید را که در فعالیت های اقتصادی نقش موثری دارند را در نظر گرفت زیرا که تولید بخش عمده ای از علم اقتصاد را تشکیل می دهد .
در تولید محصول باید کیفییت محصول و مرغوبیت جنسی که برای تولید استفاده می شود و همچنین کاربردهایی که محصول تولید شده باید داشته باشد و تمام عوامل مفید و موثر دیگر از قبیل زیبایی و تنوع رنگی و کیفییت از تولید به مصرف در نظر گرفته شود تا تولید کننده با جنس مورد نظر بتواند مشتری را جذب کنند.

تولید کننده فوم پلی اتیلن

تولید کنندگان فوم پلی اتیلن نیز باید در روند تولید عواملی را در نظر بگیرند تا جنس بهتری را نسبت به رقیبان خود تحویل مشتری نمایند و رضایت مصرف کنندگان را جذب کنند.
یک تولید کننده فوم پلی اتیلن باید در نظر داشته باشد که فوم پلی اتیلن باید سبک باشد و مقاوم در برابر سرما و گرما باشند و همچنین با دوام باشند و بتوان آن ها را به راحتی در محل های مورد نیاز نصب و اجرا کرد، زیرا همین خصوصیات باعث شده که فوم پلی اتیلن جایگاه ویژه ای در صنعت داشته باشد .
تولید کننده فوم پلی اتیلن باید بداند که فوم تولیدی را برای چه مواردی تولید می کنند مثلا فوم پلی اتیلن در ساختمان ها به عنوان عایق های حرارتی و رطوبتی و عایق صدا به کار برده می شوند و در خودرو سازی ها برای درب خودرو ها و داشبورد و سقف اتومبیل و پشت چراغ خودرو به کار برده می شوند علاوه بر این ها در تولید قوطی های شوینده و همچنین به عنوان ضربه گیر در صنایع بسته بندی و تولید تشک های طبی ورزشی و تزیینات و دکوراسیون و بسیاری از موارد دیگر نیز استفاده می شوند و مسلما برای همه ی این موارد از یک نوع فوم پلی اتیلن استفاده نمی شود و نوع فوم پلی اتیلن و ضخامت و ابعاد هر کدام از آن ها متفاومت می باشد بنابرین یک تولید کننده فوم پلی اتیلن باید همه ی این موارد را در نظر بگیرد و برای هر کاری فوم پلی اتیلن مخصوص به همان کار تولید کنند.
فوم ها دارای انواع مختلفی از قبل توری و ورقه ای و رولی و لوله ای می باشند و موارد استفاده هر کدام از این ها متفاوت می باشد.
کیفیت و زیبایی و تنوع جنس تولید شده و رنگ بندی از مهمترین خصوصیت کاری یک تولید کننده فوم پلی اتیلن می باشد .
فوم پلی اتیلن امروزه یکی از رایج ترین فوم های بسته بندی تلقی می شوند و تولید کنندگان با ابتکار تولید این محصول به دلیل راندمان بالای ایزولاسیونی که دارد و همچنین کیفیت و دوام بالای این محصول وخاصیت ضد آب بودن آن و مقاومت شیمیایی بالای آن و قابلیت چسبندگی به هرماده ای که دارند و همچنین به دلیل سبک وزن بودن و سهولت و آسانی در حمل و نصب آن ها و عدم آلوده سازی محیط زیست توانسته اند این محصول ارزان قیمت را جایگزین بسیاری از عایق های دیگر نمایند و باعث پیشرفت صنعت شوند و در این میان تولید کننده ای موفق بوده که خود را در جای مصرف کننده قرار داده و بنا به نیاز مشتری بهترین و با کیفیت ترین جنس را در اختیار مصرف کننده قرار داده است.

جهت اطلاعات بیشتر در مورد انواع فوم ساختمانی و فوم بسته بندی با تیم فوم برتر ایرانیان تماس حاصل فرمایید.
http://foamiranian.com/%D8%AA%D9%88%D9%84%DB%8C%D8%AF-%DA%A9%D9%86%D9%86%D8%AF%D9%87-%D9%81%D9%88%D9%85-%D9%BE%D9%84%DB%8C-%D8%A7%D8%AA%DB%8C%D9%84%D9%86/
Add a comment...

Post has attachment
فوم پلی اتیلن دارای کاربرد های زیادی می باشد بنابرین از آن جایی که می توان فوم های پلی اتیلنی را در تنوع های زیاد از قبیل رنگ و سایز دلخواه و به شکل های لوله ای و ورقه ای و توری و رولی تهیه کرد مورد توجه صنعت های بیشتری واقع شده است . امروزه بسیاری از مردم که ساختمان هایشان در هنگام ساخت و ساز نسبت به صدا و گرما عایق کاری نشده است برای ورود و خروج صدا و همچنین برای صرفه جویی در مصرف انرژی و جلو گیری از اتلاف گرما رو به عایق کاری بعد از ساخت و ساز آورده اند که در این میان محصولات و موادی همچون فوم پلی اتیلن به علت قیمت مناسب و مزیت های دیگر که نسبت به سایر فوم ها و عایق ها دارد مورد توجه واقع شده است .
فوم های پلی اتیلن رولی ضخامت هایی از قبل 0.9 میلی متر تا 75 میلی متر دارند و همچنین قطرهای ان نیز بین 5 میلی متر تا 30 میلی متر متغییر می باشد و به صورت رول می باشد که بنا به خواسته ی خریدار در سایز دلخواهشان ارائه می شود .
فوم پلی اتیلن قابلیت این را دارد تا به صورت های چسبی و حرارتی بر روی پارچه و چرم و الومنیوم و … لمینت شوند و به دو صورت ساده و روکش الومنیومی به خرید و فروش برسند .
فوم پلی اتیلن را می توان از ضخامت 1 میل به بالا و با رول هایی به طول 50 متری تا عرض حداکثر 150 سانتی متری در بازار تهیه و خرید کرد.
فوم پلی اتیلن به دلیل اینکه علاوه بر عایق کاری در صنایع دیگری همچون صنعت کیف و کفش سازی و تشک سازی و همچنین صنعت خودرو سازی و سراجی و مخابرات نیز کاربرد دارد و مورد استفاده قرار می گیرند خواهان زیادی دارند و این صنایع از مشتری های دائمی فوم های پلی اتیلنی به شمار می آیند .
از جمله خصوصیت دیگری که فوم پلی اتیلن دارد و خرید و فروش آن را نسبت به سایر فوم ها افزایش می دهد می توان به سبکی و زیبایی و مقاومت بالا و ضربه گیری و قابلیت بازیافت وهمچنین قیمت مناسب و تنوع در رنگ ها و سایز آن ها دانست. اکثر فوم های پلی اتیلن معمولا ساختاری با سلول های بسته دارند که کاربرد آن ها را برای مواردی که نیاز به وزن کم و سبکی دارند الزامی می کند و این سبکی و وزن کم باعث حمل ونقل راحت تر و نصب آسان تر می باشد و چون موادی که استفاده می شود قابل بازیافت می باشند و آلودگی ندارند بنابرین خریدار با در نظر گرفتن همه این خصوصیات فوم پلی اتیلن را برای عایق کاری در نظر می گیرد.

جهت اطلاعات بیشتر در مورد انواع فوم ساختمانی و فوم بسته بندی با تیم فوم برتر ایرانیان تماس حاصل فرمایید.
http://foamiranian.com/%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D9%88-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D9%81%D9%88%D9%85-%D9%BE%D9%84%DB%8C-%D8%A7%D8%AA%DB%8C%D9%84%D9%86/
Add a comment...

Post has attachment
صنایع تولید فوم برتر ایرانیان

صنایع تولید فوم برتر ایرانیان تولید و فروشنده انواع فوم های پلی اتیلن ( پلی فوم ) EPE محصولات ذیل را در سایز های مختلف ارائه می نماید:

تولید ، فروشنده خرد ، عمده انواع فوم های پلی اتیلن ( پلی فوم ) EPE و لوازم فومی جهت محافظ کالا یرای بسته بندی:
تولید و فروشنده ورق فوم پلی اتیلن ( پلی فوم ) در ضخامت 1 میلیمتر تا 35 میلیمتر
تولید و فروشنده تخته فوم پلی اتیلن ( پلی فوم ) در ضخامت 40 میلیمتر تا 120 میلیمتر
تولید و فروشنده لوله فوم پلی اتیلن ( پلی فوم ) در قطر 12 میلیمتر تا 75 میلیمتر
تولید و فروشنده میله فوم پلی اتیلن ( پلی فوم ) در قطر 10 میلیمتر تا 50 میلیمتر
تولید و فروشنده توری فوم پلی اتیلن ( پلی فوم ) با عرض 8 سانتیمتر و 12 سانتیمتر
تولید و فروشنده قطعات فومی بسته بندی کالا جهت استفاده در بسته بندی در کارتن
تولید و فروشنده پاکت های فومی در سایزهای مختلف فوم های پلی اتیلن در شکل های مختلف و رنگ های متنوع همگام با نیاز خریداران به شکل های لوله، رول، ورق، میله و توری تولید می گردد.
http://foamiranian.com/
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded