Profile cover photo
Profile photo
EcoMS Consulting Sp. z o.o.
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
W pierwszej połowie 2018 r. w całej Polsce wybuchło ok. 70 pożarów składowisk i miejsc magazynowania odpadów. To stanęło u podstaw lipcowej nowelizacji ustawy o odpadach oraz innych ustaw, która weszła w życie 5 września 2018 r.
Zachęcamy do lektury artykułu „Nowym prawem w płonące odpady” , w którym trenerka EcoMS - Anna Pięta odnosi się do nowelizacji ustawy🧐
https://akademiaecoms.pl/nowelizacja-ustawy-o-odpadach/

Szczegółowe informacje zostaną poruszone na szkoleniu z wymagań ustawy o odpadach na przykładach praktycznych, które zostało zaplanowane w terminie 8 lutego 2019 r. Link do wydarzenia: https://akademiaecoms.pl/event/gospodarka-odpadami-po-zmianach-wymagania-ustawy-o-odpadach-na-przykladach-praktycznych-5/
Add a comment...

Post has attachment
Jakie zmiany przyniosła sierpniowa nowelizacja normy ISO 50001. Najważniejsze informacje oraz zaproszenie na specjalne szkolenie w tym zakresie znajdziecie poniżej.

https://akademiaecoms.pl/nowelizacja-normy-iso-50001/
Add a comment...

Post has attachment
Jakie czynniki wpływają na komfort i bezpieczeństwo pracy biurowej? Na co zwrócić uwagę, aby zapewnić pracownikom właściwe warunki? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w nowym tekście blogowym.

https://akademiaecoms.pl/jakie-czynniki-moga-utrudniac-prace-biurowa/
Add a comment...

Post has attachment
Systematyczne przeprowadzanie wewnętrznego audytu jakości to podstawa w funkcjonowaniu wielu przedsiębiorstw. Na czym dokładnie polega jego rola?

https://akademiaecoms.pl/audyt-jakosci-jaka-jest-jego-rola/
Add a comment...

Post has attachment
Świadoma komunikacja niewerbalna może pomóc zarówno w kontaktach prywatnych, jak i biznesowych. W dzisiejszym tekście podpowiadamy, jak można ją usprawnić.

https://akademiaecoms.pl/czy-mozna-usprawnic-komunikacje-niewerbalna/
Add a comment...

Post has attachment
Chcesz dowiedzieć się, jakie korzyści może przynieść Twojemu przedsiębiorstwu wdrożenie normy ISO 14001? Przeczytaj nasz nowy, blogowy wpis.

https://akademiaecoms.pl/najwazniejsze-zalozenia-iso-14001/
Add a comment...

Post has attachment
EcoMS Consulting na Konferencji Bezpieczeństwo Pracy — edukacja i dobre praktyki, AGH Kraków.
Podczas IV sesji, Radosław Gonet — nasz specjalista z zakresu bezpieczeństwa maszyn, poruszył ważny temat "Niebezpieczne maszyny na polskim rynku. Zagrożenia oraz prawne aspekty odpowiedzialności producenta i pracodawcy". Myślą przewodnią wystąpienia było zwrócenie uwagi na fakt, że znaczna część maszyn posiadających deklarację zgodności WE i oznakowanie CE nie spełnia technicznych wymagań w zakresie bezpieczeństwa. Powyższą tezę potwierdzają wyniki kontroli PIP.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czym są świadectwa efektywności energetycznej, które niektórzy określają mianem białych certyfikatów? Jak wygląda procedura ubiegania się o nie? Odpowiadamy w najnowszym tekście na blogu.

https://akademiaecoms.pl/swiadectwo-efektywnosci-energetycznej-czym-jest/
Add a comment...

Post has attachment
Szkolenia z zakresu BHP to nieodłączny element naszej pracy, niezależnie od branży, w jakiej jesteśmy zatrudnieni. Obowiązek uczestnictwa w tego typu kursach dotyczy nie tylko pracowników, ale także pracodawców.

https://akademiaecoms.pl/szkolenia-bhp-dla-pracodawcow-najwazniejsze-informacje/
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiesz czego dotyczy regulacja ISO 14001 i w jakich przedsiębiorstwach najczęściej jest wdrażana? Jeśli nie, zapraszamy do przeczytania naszego najnowszego artykułu.

https://akademiaecoms.pl/czego-dotyczy-norma-iso-14001/
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded