Profile

Cover photo
Verified local business
Kancelaria Radcy Prawnego r. pr. Łukasz Wydro
Attorney
Today 8AM–8PM
16 followers|41,800 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

 
Zapraszamy do lektury artykułu radcy prawnego Łukasza Wydro dot.  bezprawnej windykacji na:

http://poradyprawne.tarnobrzeg.info/uncategorized/bezprawna-windykacja/


Znajdź nas na Facebooku:
www.facebook.com/KancelariaRadcyPrawnegoLukaszWydro/ 
 ·  Translate
2
Add a comment...
 
SERDECZNIE ZAPRASZAM RÓWNIEŻ NA FANPAGE KANCELARII NA FACEBOOKU. 

https://www.facebook.com/Kancelaria-Radcy-Prawnego-%C5%81ukasz-Wydro-1503042850015980/
 ·  Translate
3
Add a comment...
 
Zapraszamy do lektury artykułu radcy prawnego Łukasza Wydro dot. podsumowania obowiązywania przepisów o upadłości konsumenckiej w ramach cyklu bezpłatnych porad prawnych na

http://www.poradyprawne.tarnobrzeg.info/uncategorized/podsumowanie-obowiazywania-przepisow-dotyczacych-liberalizacji-upadlosci-konsumenckiej/
 ·  Translate
2
Add a comment...
 
Kolejny artykuł o ogłoszeniu pierwszej upadłości konsumenckiej przez Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu V Wydział Gospodarczy. Artykuł zawiera wywiad z radcą prawnym Łukaszem Wydro dotyczący  upadłości konsumenckiej. Zapraszamy do lektury. 
#upadłośćkonsumencka   #długi   #oddłużanie  
 ·  Translate
2
Add a comment...
 
#upadłośćkonsumencka  
Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu V Wydział Gospodarczy w dniu 19.02.2015r. ogłosił pierwszą upadłość konsumencką po liberalizacji przepisów dot. upadłości konsumenckiej.

Dodam, że Kancelaria Radcy Prawnego Łukasz Wydro przygotowywała przedmiotowy wniosek o ogłoszenie upadłości konsumenckiej.   
 ·  Translate
2
Add a comment...
 
Liberalizacja przepisów dot. UPADŁOŚCI KONSUMENCKIEJ może być sposobem na „NOWY START”.

Dowiedź się więcej na bezpłatnych dyżurach w dniach:

- 12.12.2014r. w godz. 19:00 – 20:30.

- 13.12.2014r. w godz. 10:00 – 12:00.

- 19.12.2014r. w godz. 19:00 – 20:30.

- 20.12.2014r. w godz. 10:00 – 12:00.

Dyżury odbywać się będą w Kancelarii Radcy Prawnego Łukasz Wydro, ul. Piłsudskiego 8,  p. 1 , lok. 11, 39-400 Tarnobrzeg, tel. 530 870 780.
#upadłośćkonsumencka   #upadlosckonsumencka  
 ·  Translate
2
Add a comment...
 
Wniosek o wyłączenie z masy upadłości wraz ze wzorem - #Wniosek o wyłączenie z masy upadłości #Praw  #Upadłość 

Z uwagi na panujący kryzys gospodarczy coraz więcej firm prowadzących działalność na terenie Polski ogłasza upadłość. Po ogłoszeniu upadłości ustala się majątek upadłej firmy, poprzez spisanie jej majątku. Spisany majątek upadłej firmy staje się masą upadłości służącą zaspokojeniu jej wierzycieli. Co jednak zrobić, gdy majątek stanowiący naszą własność został w sposób nieuzasadniony wciągnięty na spis inwentarza i wszedł w skład masy upadłości upadłej firmy. Jakie czynności należy podjąć, aby ten majątek odzyskać? Na co należy zwrócić uwagę? Niniejszy artykuł stanowi odpowiedź na powyższe pytania przedstawioną w sposób rzeczowy i przystępny dla adresata. Ponadto artykuł zawiera wzór przykładowego wniosku o wyłączenie z masy upadłości. Po lekturze przedmiotowej porady Użytkownik powinien z łatwością samodzielnie sporządzić stosowny wniosek celem odzyskania należącego do niego mienia.
 ·  Translate
3
Add a comment...
 
Niniejszym informujemy, że Kancelarii Radcy Prawnego Łukasza Wydro udało się uzyskać prawomocny wyrok Sądu Okręgowego w Gdańsku w sprawie naszego Klienta dotyczącej przekroczenia przez organizatora turystyki terminu na rozpoznanie reklamacji zgłoszonej w związku z wadliwym wykonaniem przez organizatora turystyki umowy w trybie art. 16b ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych.

Sprawa dotyczyła zgłoszonej przez naszego Klienta reklamacji jednemu z większych organizatorów turystki, w której Klient wymienił liczne wady w zorganizowanej wycieczce i zażądał zapłaty stosownej kwoty z tego tytułu. Organizator turystyki według powyższego przepisu ma 30 dnia na ustosunkowanie się do reklamacji, a jeśli tego nie zrobi to uznaje reklamacje w całości. W omawianej sprawie nasz Klient odebrał pisemną odpowiedź biura podróży 3 dni po upływie okresu 30 dni na rozpoznanie reklamacji. W trakcie sprawy biuro podróży tłumaczyło się, że wysłało pisemną odpowiedź na reklamację w okresie 30 dni i zmieściło się w okresie przewidzianym dla rozpoznania reklamacji. 

Sąd Okręgowy w Gdańsku potwierdził stanowisko zajęte przez Kancelarię, że biuro podroży ma obowiązek ustosunkować się do złożonej reklamacji w okresie 30 dni w taki sposób, aby Klient w tym terminie mógł zapoznać się z treścią odpowiedzi na reklamacje (art. 61 kc). 

Więcej na fanpage Kancelarii na fb:

https://www.facebook.com/Kancelaria-Radcy-Prawnego-%C5%81ukasz-Wydro-1503042850015980/
 ·  Translate
2
Add a comment...
 
POMOC OBRONA ZAUFANIE 
 ·  Translate
3
Add a comment...
 
#upadłośćkonsumencka   #wniosek   #długi  
Artykuł opublikowany w dzisiejszym "Podkarpackim Echu Dnia" poświęcony pierwszej po liberalizacji przepisów upadłości konsumenckiej ogłoszonej przez Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu V Wydział Gospodarczy Sekcja Upadłościowa.
 ·  Translate
Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu ogłosił kilka dni temu pierwszą upadłość konsumencką w oparciu o nowe, obowiązujące od początku tego roku przepisów. Dzięki temu mieszkanka powiatu tarnobrzeskiego, której zadłużenie sięga blisko 600 tysięcy złotych, ma szansę wydostać się ze spirali długu.
2
Add a comment...
 
Na co należy uważać przy podpisywaniu umowy z deweloperem?
Umowy deweloperskie są coraz częściej spotykane w obrocie gospodarczym. Warto jednak zwrócić uwagę, że niektóre firmy deweloperskie w takich umowach, po to aby maksymalnie zabezpieczyć swoje interesy, posługują się niedozwolonymi klauzulami lub działają na granicy prawa.
Zawarcie umowy deweloperskiej zazwyczaj wiąże się z zaciągnięciem przez klientów kredytu na znaczne kwoty. Kredytu, który jest później spłacany przez całe życie. Co jednak zrobić, gdy deweloper w umowie deweloperskiej zastosował jednostronnie korzystne dla niego postanowienia dotyczące choćby terminu oddania lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego, odpowiedzialności za opóźnienia lub odpowiedzialności za wady fizyczne lub prawne lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego. 

Odpowiedź jest prosta klient przed związaniem się umową deweloperską powinien bardzo starannie zapoznać się z jej treścią, sprawdzić aktualny etap przedsięwzięcia deweloperskiego oraz dokumentacje, a w razie wątpliwości udać się do niezależnego prawnika. 

Niniejszy artykuł przybliża trudną problematykę postanowień umowy deweloperskiej i ma na celu przede wszystkim zwrócenie uwagi czytelnika na stosowane, przez niektórych deweloperów,  niedozwolone klauzule umowne oraz na konieczność rzetelnego sprawdzenia wszelkich informacji uzyskanych od dewelopera na temat przedsięwzięcia deweloperskiego.  

#umowadeweloperska   #umowa   #deweloper  
 ·  Translate
2
Add a comment...
 
Niniejszym zawiadamiamy, że Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu V Wydział Gospodarczy Sekcja Upadłościowa ogłosił upadłość Piekarnia Jeżowe Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej w Jeżowem. Jeżeli jesteś wierzycielem Piekarnia Jeżowe Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej w Jeżowem i chcesz brać udział w postępowaniu upadłościowym, w którym jako jego uczestnik możesz ewentualnie odzyskać należny dług, powinieneś  sporządzić i zgłosić Sędziemu – komisarzowi kwalifikowane pismo procesowe zwane zgłoszeniem wierzytelności. Jeżeli potrzebujesz pomocy przy sporządzaniu zgłoszenia wierzytelności zapraszamy do kontaktu z Kancelarią pod numerem telefonu 530 870 780. 
#upadłość  
 ·  Translate
3
Add a comment...
Contact Information
Map of the business location
Józefa Piłsudskiego 8 39-400 Tarnobrzeg Poland
Józefa Piłsudskiego 8PLTarnobrzeg
+48 530 870 780kancelariawydro.pl
Attorney, Bankruptcy Attorney
Attorney
Bankruptcy Attorney
Bankruptcy Service
Business Related
Business Service
Employment Attorney
Estate Planning Attorney
Family Law Attorney
Insurance Attorney
Justice
Legal Expert
Personal Injury Attorney
Personal Services
Today 8AM–8PM
Monday 8AM–8PMTuesday 8AM–8PMWednesday 8AM–8PMThursday 8AM–8PMFriday 8AM–8PMSaturday 9AM–1PMSunday Closed
Google+ URL

Street View

Panorama
Write a review
Review Summary
3 reviews
Photos
Scrapbook photo 2
Scrapbook photo 3
Scrapbook photo 4
Scrapbook photo 5
Upload public photo
Your Activity
All reviews
Hubert Madej's profile photo
Hubert Madej
3 years ago
Witam, gorąco polecam usługi Pana mecenasa. Szeroka wiedza prawnicza, zaangażowanie oraz pracowitość czynią go odpowiednim człowiekm na właściwym miejscu.
Krzysztof's profile photo
Krzysztof
3 years ago
Pełen profesjonalizm od początku do końca, szczerze polecam!
Mateusz Bieganowski's profile photo
Mateusz Bieganowski
3 years ago
Pełen Profesjonalizm! Gorąco Polecam Pana Łukasza !