Profile cover photo
Profile photo
Wrzeciono Andrzej, adwokat. Kancelaria
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Rozwód to jeden z najtrudniejszych etapów w życiu. Może przebiec on trochę lżej jeśli odpowiednio się do niego Państwo przygotujecie. Przede wszystkim najpierw trzeba się zastanowić czy będzie to rozwód z orzekaniem o winie czy też nie. Rozwody bez orzekania o winie trwają zazwyczaj jedną lub dwie rozprawy. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do kontaktu z http://www.adwokat-rudaslaska.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dla klientów indywidualnych świadczymy porady z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, pracy, egzekucyjnego, administracyjnego i podatkowego. Jeśli mają Państwo kłopot i nie wiedzą jak rozstrzygnąć pewnie sprawy - lepiej zdać się na specjalistów, którzy przeprowadzą Państwa przez labirynt przepisów i kodeksów. Zapraszamy na http://www.adwokat-rudaslaska.pl/klienci_indywidualni!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli poszukują Państwo adwokata, a oferta naszej Kancelarii wydała się Państwu atrakcyjna to zapraszamy do kontaktu. Nasza placówka mieści się na ulicy 1-go Maja 244 w Rudzie Śląskiej i jest otwarta od poniedziałku do czwartku w godzinach 15.00-17.30. Można się z nami również skontaktować telefonicznie bądź mailowo, a niezbędne dane teleadresowe znajdą Państwo na stronie http://www.adwokat-rudaslaska.pl/kontakt.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Naszym klientom często pomagamy w sprawach z zakresu prawa cywilnego. Są to m.in. roszczenia z umów cywilnoprawnych. Działamy na rzecz klientów, którzy są poszkodowani ze względu na złamanie warunków umowy zlecenia, o dzieło czy o świadczenie usług. Więcej informacji znajdziecie na stronie - http://www.adwokat-rudaslaska.pl/klienci_indywidualni.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Naszych klientów firmowych w razie potrzeby reprezentujemy przed organami administracji państwowej i samorządowej. Zajmujemy się uzyskiwaniem różnego rodzaju decyzji administracyjnych. Prowadzimy sprawy z zakresu gospodarki nieruchomościami, a także sprawy o zwrot wywłaszczonych nieruchomości. Więcej o zakresie naszych usług przeczytacie na stronie - http://www.adwokat-rudaslaska.pl/dla_firm.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zdarza się, że prawo pracy jest łamane. Jeżeli uważasz, że zostałeś/zostałaś nieuczciwie potraktowana, warto zainterweniować. Tym bardziej, że posiadanie pracy ma bezpośredni wpływ na poziom naszego życia. Naszym klientom pomagamy np. w przywróceniu do pracy, prowadzimy też sprawy o wynagrodzenie za pracę. Więcej informacji znajdziesz na stronie - http://www.adwokat-rudaslaska.pl/klienci_indywidualni.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Firmy, które nie zatrudniają prawnika, chętnie korzystają ze stałej obsługi prawnej. Naszym klientom oferujemy też stały nadzór prawny nad działalnością przedsiębiorstwa. Pomoc Kancelarii Adwokackiej pozwala uniknąć różnych problemów, które mogą się pojawić podczas robienia interesów. Sprawdźcie naszą ofertę na stronie - http://www.adwokat-rudaslaska.pl/oferta.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Naszym klientom oferujemy pomoc m.in. z zakresu prawa spadkowego. Zajmujemy się sprawami o: stwierdzenie nabycia spadku, zabezpieczenie spadku, podział spadku. Zachęcamy wszystkich do kontaktu z naszą kancelarią. Więcej informacji o naszej ofercie, znajdziecie na stronie - http://www.adwokat-rudaslaska.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Firmom oferujemy szeroki zakres usług - http://www.adwokat-rudaslaska.pl/dla_firm. Prowadzimy np. sprawy przeciwko dłużnikom naszych klientów. Udowadniamy, że można skutecznie ściągać długi. Chcemy, by nasi klienci nie byli stratni z powodu swoich dłużników.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Często udzielamy porad prawnych z zakresu prawa rodzinnego. Nasza Kancelaria - http://www.adwokat-rudaslaska.pl/ - pomaga klientom, którzy zdecydowali się na rozwód, separację. Wspieramy ich też w sprawach o podział majątku oraz w sprawach o alimenty.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded