Profile cover photo
Profile photo
Kohanpishe baner
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
بنری که به وسیله ی دستگاه چاپ بنر به چاپ می رسد باید تابلویی قابل‌ فهم برای همه باشد به‌گونه‌ای که بیننده با نگاه اول متوجه موضوع آن شود. همچنین متن بنر نباید بیش از ۱۵ الی ۲۰ کلمه باشد و باید پیام را هرچه مفیدتر و مختصرتر به بیننده منتقل کند. بر روی بنر بهتر است فقط شعار، لوگو و پیامی مختصر چاپ شود و از نوشتن متون اضافی در چاپ بنر خودداری کنید. بهترین فونت فارسی برای چاپ بنر فونت فارسی نازنین و یکان می‌باشد. بهترین فونت انگلیسی برای چاپ بنر هم Sans Seif و فونت ترافیک برای اعدادی (مثل شماره تلفن) استفاده شود زیباتر به نظر خواهد رسید.
#دستگاه_چاپ_بنر
#ارزان_ترین_دستگاه_چاپ_بنر
#قیمت_دستگاه_چاپ_بنر
http://kohanpishe.com/%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%D8%A7%D9%87-%DA%86%D8%A7%D9%BE-%D8%A8%D9%86%D8%B1/
Add a comment...

شما می توانید برای ایجاد یک کسب و کار و کسب درآمد از این دستگاه برای چاپ بنرهای مختلف و انجام سفارشات برای چاپ بنر، استفاد نمائید. به همین منظور کسانی که در چاپ متریال های مختلف هستند و می خواهند از بهترین دستگاه های چاپ استفاده کنند باید در هنگام خرید دستگاه چاپ بنر به نکات ضروری مربوط به آن توجه نمایند.

علاوه برای موارد دیگری که در سایت ذکر شد خرید دستگاه چاپ بنر یکی دیگر از موارد مهمی است که مورد بحث قرار می گیرد. در حال حاضر شما می دانید در بازار فروش دستگاه چاپ بنر بسیاری از شرکت های ارائه دهنده ی این دستگاه، انواع مختلفی از دستگاه چاپ بنر را ارائه می دهند که شامل برندهای کونیکا، سیکو، استارفایر اسپکترا و اپسون و ... می باشد. این برندها از جمله برندهایی می باشند که در کار تولید دستگاه چاپ بنر پیشرفته می باشند و کونیکا از جمله معروف ترین و شناخته شده ترین برندها در بین انواع هد دستگاه چاپ بنر می باشد که در ایران بسیار شناخته شده می باشد. البته فاکتورها و عوامل بسیاری در خرید دستگاه چاپ بنر وجود دارد که بایستی به آن توجه نمائید که شامل: قیمت دستگاه، اندازه ی آن، برند تولید کننده دستگاه، گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه و دیگر موارد جانبی که روی گزینه های انتخابی شما در هنگام خرید دستگاه چاپ بنر تاثیر می گذارد.

#دستگاه_چاپ_بنر
#ارزان_ترین_دستگاه_چاپ_بنر
http://kohanpishe.com/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%D8%A7%D9%87-%DA%86%D8%A7%D9%BE-%D8%A8%D9%86%D8%B1-%D8%AF%D8%B3%D8%AA-%D8%AF%D9%88%D9%85/
Add a comment...

Post has attachment
قبل از انجام چاپ بنر توسط دستگاه چاپ بنر بهتر است نکاتی را درباره ی طراحی گرافیکی بنر خود بدانید تا بتوانید آن ها را در بنر خود به کار ببرید. در صورتی که بنر شما دارای طرح گرافیکی مناسبی نباشد آنگاه نمی توانید مخاطبان مورد نظر خود را جذب نمائید. به همین دلیل آشنایی لازم و کافی با نرم افزار های فتوشاپ و illustrator و دیگر نرم افزارهای گرافیکی لازم می باشد. پس علاوه بر آشنایی با دستگاه چاپ بنر بهتر است با موضوع گرافیک و کار با نرم افزارهای گرافیکی آشنا گردید.

#دستگاه_چاپ_بنر
#ارزان_ترین_دستگاه_چاپ_بنر
#دستگاه_چاپ_بنر_دست_دوم

http://kohanpishe.com/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%D8%A7%D9%87-%DA%86%D8%A7%D9%BE-%D8%A8%D9%86%D8%B1-%D8%AF%D8%B3%D8%AA-%D8%AF%D9%88%D9%85
Add a comment...

Post has attachment
راه اندازی و آموزش کار با دستگاه چاپ بنر:
دستگاه چاپ بنر به وسیله ی تکنسین های حرفه ای راه اندازی شده و کار خواهند کرد و در داخل چاپخانه پس از راه اندازی دستگاه چاپ بنر توسط یک اپراتور با تجربه آموزش داده می شود و در صورتی که بخواهید می توانید در محل مورد نظر و در آموزشگاه شرکت آموزش آن را ببینید.

#دستگاه_چاپ_بنر
#دستگاه_چاپ_ارزان


http://www.kohan-pishe.ir/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
10 اصطلاح چاپی که باید بدانید:
چاپ دیجیتال نوعی از رسانه می باشد که بیشتر طراحان روی آن کار می کنند. اصطلاحات زیادی در طراحی چاپی وجود دارد.
هر طراحی باید بداند که چه اصطلاحات چاپی وجود دارد یا کارکرد دستگاه چاپ بنر به چه صورت می باشد.
1.DPI
کیفیت چاپ با dpi اندازه گیری می شود که به معنای نقطه در اینچ می باشد. بسیاری از چاپگرها با تولید نقاط کوچک و قراردادن آن ها در هر اینچ مربع باعث ایجاد یک تصویر می شوند، هرچقدر تعداد نقاط چاپی بیشتر باشد،کیفیت عکس نیز بالاتر می رود،زیرا جزییات بیشتری را شامل می شود.
اما محدودیت هایی در نقاط چاپی براساس اینچ مربع وجود دارد که چشم انسان بتواند آن را ببیند.
به طور معمول، 300 و 600 dpi استاندارد بسیاری از کارهای چاپی است که به نوع کاغذ و دستگاه چاپ بنر مورد استفاده وابسته می باشد.
2. CMYK
CMYK به چ چهار رنگ (یا صفحه) اشاره دارد. تقریبا هر نوع رسانه چاپی - مجلات ، بروشورها ،روزنامه ها ، کارت های کسب و کار و...، با استفاده از یک مدل رنگی CMYK چاپ می شود.
هر حرف به یک رنگ مورد استفاده در فرآیند اشاره دارد:
Cyan: آبی
Magenta: قرمز
Yellow: زرد
K(black) : سیاه

3. Large Format
دستگاه چاپ بنر لارج فرمت اصولا برای کارهای چاپی مورد استفاده قرار می گیرد که بسیار خاص هستند و اکثرا در اندازه های 16 در 40 سانتی متر چاپ خواهند شد که بیشتر برای بیلبوردها و پوسترها و آگهی ها به کار می رود.
چیزی که در چاپگرهای لارج فرمت متفاوت هست این است که طراحی شده اند تا محصول از فاصله ی دوردیده شوند و به همین دلیل نیاز به کیفیت بالای چاپی ندارند و از راه دور این موارد چاپ شده واضح و قابل خواندن هستند.
4. Pantone Color
پانتون یا پنتون به عنوان استاندارد جهانی رنگ شناخته می شود. این کمپانی از سال 1963 ساخته شده است و یک سیستم جهانی برای درک و تطبیق رنگ دارد. سیستم تطبیق پانتون بر پایه مجموعه ای از رنگ های استاندارد است که می تواند در ترکیبات دقیقی که به طور مداوم در میان مطبوعات مختلف چاپ می شوند مخلوط شود.


5. RIP
این پردازنده تمامی فایل های گرافیکی اعم از عکس،نوشته،لایه لایه،وکتور، و ... را به یک فایل با کیفیت که قابل اجرا در سخت افزار چاپگر باشد تبدیل می کند. RIP:raster image processor یا پردازنده تصویر لایه ای در چاپ برای تولید یک تصویر مناسب و قابل بارگذاری برای چاپ استفاده می شود . RIP از لحاظ فنی یک قطعه نرم افزاری یا سیستم عامل است که فایل ها را به bitmap تبدیک میکند که برای چاپ مناسب می باشد. تمامی فایل ها و نوشته ها و عکس ها به درستی برای RIP اهمیت دارد و نرم افزار باید بتواند تمام اطلاعات فایل مربوطه را بخواند.

6. Ink Types
همه جوهر ها یکسان نیستند. جوهر های جامد، pigment و dye به طور گسترده ای برای چاپ استفاده می شود. جوهر جامد،پایه ی رنگ ها برای چاپ می باشد.جوهر جامد می تواند برای چاپ رنگ ها به صورت درخشان، عالی باشد. جوهر رنگی که از یک پودر خوب ساخته شده است، در بالای کاغذ جای می گیرد تا به آن خیس شود.
برای چاپ پایه رنگی قرار دارد که به آن جوهر جامد گفته می شود. جوهر جامد در صورتی که برای چاپ رنگ ها به کار رود می تواند به صورت عالی و درخشان می باشد. جوهر رنگی که در بالای کاغذ قرار میگیرد از یک پودر خوب ساخته شده است تا خیس گردد.
7. Bleed
به نوعی بیشتر دستکاه های چاپی به حاشیه نیاز دارند. در صورتی که کار چاپی حاشیه مناسبی داشته باشد آنگاه دستگاه چاپ بنر در صورت چاپ تا دقیقا فایل چاپ را به گونه ای اماده کند که کاغذ با اندازه ی مناسب برش داده شود و رنگ دقیق تری به خود بگیرد.
8. Overprint
Overprint دقیقا همان چیزی است که شما از نام آن فکر می کنید.شما می توانید تنظیمات مربوط به overprint را در اکثر نرم افزارهای مربوط به طراحی پیدا کنید. در این تکنیک وقتی رنگی را Overprint انتخاب می کنید، زیر آن رنگ با رنگ پس زمینه ای که رنگ Overprint شده روی آن قرار دارد، پر می شود. چنانچه این کار صورت نگیرد با کمی جابجایی، بین رنگ بالایی و رنگ پس زمینه در زمان چاپ، سفیدی ایجاد می شود..به همین دلیل توصیه می شود که نوشته ها را با رنگ مشکی انتخاب کنید و رنگ مشکی را overprint کنید. این کار باعث می شود که در زمان چاپ با جابجایی های کوچک هم به سفیدی نزند.


9. Mono vs. Duotone Color
رنگ Monotone و duotone بسیار شبیه به هم هستند، اما در ترکیب بسیار متفاوت است. تصاویر Monotone و duotone می توانند سیاه و سفید و یا رنگی ظاهر شوند. این تکنیک اغلب برای ایجاد حس هنری یا قدیمی برای یک تصویر استفاده می شود.

10. Paper Types
نوع مدیای مورد استفاده برای چاپ از رنگ تا کیفیت کلی مدیا در شکل ظاهری چاپ بسیار تاثیر می گذارد. نوع پوشش روی انواع چاپ ها متفاوت است. پوشش داده شده و یا بدون پوشش ،مات یا براق

#دستگاه_چاپ_بنر #دستگاه_چاپ_بنر_ارزان

Add a comment...

Post has attachment
قوانین برای چاپ طرح روی بنر وجود دارد که در صورت رعایت آن می توانید بنری با کیفیت داشته باشید. اولین آن انتخاب یک دستگاه چاپ بنر با کیفیت می باشد که نوع آن می تواند در کیفیت بنر شما تاثیر گذار باشد. در زمینه ی تبلیغات و طرح بنر مدیریت رنگ و ترکیب رنگ آن بسیار تاثیرگذار می باشد. نرم افزار Rip یکی از عوامل تاثیر گذار در مدیریت رنگ ها در دستگاه چاپ بنر لارج فرمت و فلت بد می باشد.

#دستگاه_چاپ_بنر

http://kohanpishe.com/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%D8%A7%D9%87-%DA%86%D8%A7%D9%BE-%D8%A8%D9%86%D8%B1-%D8%AF%D8%B3%D8%AA-%D8%AF%D9%88%D9%85
Add a comment...

Post has attachment
قیمت های مختلفی در بازار دستگاه چاپ بنر برای این محصول با برندهای متفاوت آن وجود دارد. که این قیمت با توجه به قطعات درونی هر دستگاه و آپشن های درونی دستگاه چاپ بنر تعیین می شود. به همین روی تجهیزات و امکانات دستگاه چاپ بنر بسیار در قیمت آن نقش به سزایی دارد. به همین دلیل برای خرید آن توجه بسیار زیادی به اصل بودن محصول به خرج دهید.
#دستگاه_چاپ_بنر
http://kohanpishe.com/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%D8%A7%D9%87-%DA%86%D8%A7%D9%BE-%D8%A8%D9%86%D8%B1
Add a comment...

Post has attachment
دستگاه چاپ بنر امروزه به عنوان قطعه ای مهم برای تبلیغات در دنیای امروزه استفاده می شود و از این ابزار برای به عنوان یک ابزار مدرن و فانتزی برای چاپ بنرهای تبلیغاتی استفاده می شود . البته کار کردن با دستگاه چاپ بنر نیازمند دانش و علم بسیاری می باشد که یک اپراتور حرفه ای باید با این وسیله کار کند. از دستگاه چاپ بنر نه تنها به عنوان منبعی برای درآمد زایی بلکه به عنوان ابزاری مهم برای تبلیغات استفاده می شود. امروز دستگاه های چاپ بنر متفاوتی وجود دارد که می توان هرکدام را به نوع های مختلف تقسیم بندی کرد.

http://kohanpishe.com/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%D8%A7%D9%87-%DA%86%D8%A7%D9%BE-%D8%A8%D9%86%D8%B1
Add a comment...

Post has attachment
مدل زار 382 زار دستگاه چاپ بنر با 8 هد نیز به فروش می رسد. این دستگاه چاپ بنر سرعتی به اندازه ی 110 متر در ساعت را نیز دارد. دستگاه چاپ بنر مدل الترا 2000 از برند ویتکالر از قدرتمند ترین و بهترین مدل محصول شرکت تولید دستگاه چاپ بنر ویتکالر می باشد. و همچنین هزینه این دستگاه چاپ بنر بسیار ارزان و مقرون به صرفه می باشد. برای توضیحات بیشتر ویژگی ها و مشخصات بالا را مطالعه نمائید.
http://kohanpishe.com


Photo
Add a comment...

Post has attachment
در انتخاب دستگاه چاپ بنر به این موضوع دقت نمائید که هد دستگاه حتما سالم باشد. بدنه ی دستگاه فاکتور مهمی در انتخاب دستگاه چاپ بنر می باشد. بدنه ی دستگاه چاپ بنر پاورچت صنعتی و سنگین می باشد و دارای 4 هد سیکو 510 می باشد . این دستگاه چاپ بنر از قدرتمند ترین دستگاه چاپ بنر در ایران می باشد.

http://kohanpishe.com
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded