Profile cover photo
Profile photo
Ebru Sener
37 followers -
Thetahealing Terapisti, Ebruli Hisler His Bileklikleri, ruhsal, zihinsel, duygusal dönüşüm rehberi
Thetahealing Terapisti, Ebruli Hisler His Bileklikleri, ruhsal, zihinsel, duygusal dönüşüm rehberi

37 followers
About
Posts

Post has attachment
Eski yılı uğurlarken,

Uzun yıllardır, kişisel gelişim ve bilinç, biliçaltı, düşünce ve insan ve davranışları üzerine eğitinler alıyorum, okuyorum, çalışıyorum, deniyorum deneyimliyorum…Gördüğüm tek bir gerçek var….


Yaşam Buda’nın da dediği gibi zordur ve acılar ile doludur.

Buda’nın öğrettiği “Dört Soylu Gerçek ”’ten birincisi “Dukkha - Yaşam acı dolu dur.

Doğum acıdır, yaşlanmak acıdır, ölüm acıdır; sevmediğin ile birlikte olmak acıdır ; sevdiğinden uzak kalmak acıdır; istediğini almamak acıdır;."

Çoğumuzun günlük yaşam içinde sürekli şikayet ettiği konular, sorunlar, trafik, maaş, iş tatminsizliği, aradığı aşkı bulamamak, kayıplar, aldatımalar, yalnızlık, güvensizlik, otorite sorunları vb…..Bunlardan an ve an yakınır dururlar. Bunu yaparken de sanki yaşam içinde bunlar olmamalıymış gibi yaparlar.

Bende uzun yıllar söyledim durdum, hayata ve olaylara karşı, en mükemmel resmi çizerdim her yeni yıl geldiğinde. Kendim için her şeyi isterdim, şans, başarı, mutluluk, para vb,,,bir dizi dilekler listesi. Ama yıl bittiğinde pek çok olay yaşar ve bunları ben istemedim, yeni yıl listemde yoktunuz siz nerden geldiniz diye hayıflanırdım…

Sonra anladım ki, yaşamı zor kılan aslında gerçekler ile yüzleşme cesaretimin olmamasıymış, her durum ve koşulda kendi merkezimde kalarak en yüksek bilinçten olayları geçmeyi bilememmiş. Hayallerimin gerçekleme olasılığana bağımlı kalarak hayal kırıklıkları yaşamammış…..

Kendi adıma çok yol kat ettim ve artık yeni yıl dileklerimin çoğuna sahip olabiliyorum çok şükür. Çünkü gerçekten bakış açımı değiştirdim.

Modunu Sen Seç derken, gerçekten her birimiz en karanlık anımızda bile en üst modu seçebilme özgürlüğüne sahibiz ve özgürlük bizi en kısa sürede yukarıya taşıyacaktır. Her sabah uyandığımda kendime sahip olduklarımı hatırlatarak şükrederim, sahip olmadıklarım içinde şükrederim çünkü onların olmaması içinde Yaradan’ ın vardır bildiği derim. Güne başlarken, yaşarken, bitirirken modumu kendim seçme özgürlüğüne sahibim.

Bol şükrettiğiniz, modunuzu kendiniz seçtiğiniz, her durum ve koşulda, SEVGİ, KALİTELİ SAĞLIK VE BOLLUK dolu bir yıl olsun.

#modunusenseç #ebrusener #thetahealing #kişiselgelişim #spriktuel #marka #danışmanı
Photo
Add a comment...

Post has attachment
ENİ YILDA UZAKTAN 7 HAFTA 7 ÇAKRA ÇALIŞMASI
BAŞLANGIÇ: 21 OCAK PAZAR
ÇAKRA NEDİR?

Çakralar vücudumuzdaki enerji, yaşam gücü, hayat enerjisi merkezleridir. Çakraları küçük enerji girdaplarına ya da pervanelere benzetebilirsiniz. Çakralar kanalıyla sosyal, cinsel ve ruhsal enerjileri alıp-yayabiliriz.

KÖK ÇAKRA: 21 OCAK PAZAR 22.00
SAKRAL ÇAKRA: 28 OCAK PAZAR 22.00
SOLAR ÇAKRA: 4 ŞUBATPAZAR 22.00
KALP ÇAKRA: 11 ŞUBAT PAZAR 22.00
BOĞAZ ÇAKRA: 18 ŞUBAT PAZAR 22.00
3.GÖZ ÇAKRA: 25 ŞUBAT PAZAR. 22.00
TEPE ÇAKRA: 4 MART PAZAR 22.00

Belli dönemlerde yaptığım ve çok güzel geri dönüşler aldığım çalışmaya 21 OCAK 2018 'de tekrar başlamaya niyet ettim. Grup ile uzaktan çalışma yapıyoruz.
Çalışmanın İçeriği:

Çakralara özel kristallerden bileklik
Bileklikler Kişiye Özel 7 olumlama ile ThetaHealing ile uyumlanacak.
Herkese özel çakra, aura, meridyen analizi yapılıp hasarlı olan çakra, aura ve merdiyenler onarılacak.
Her hafta 1 çakraya uzaktan enerji gönderimi yapılacak.
Herkese 2018 yıllık Numeroloji Analizi hediye edilecek.

Katılmayı seçenler:

1-) Bilek ölçüleri
2-) Mail adresleri
3-) Kargo adresleri
4-) Numeroloji için doğum tarihlerini bildiren

bir mail ile ebruyilmazsener@gmail.com a mail atabilirler.. Sevgiler
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ben Benim
Bugün Benim Dünyaya Geldiğim Gün
Her Geçen An Aşk İle Deneyimlerimi Sevgi Ve Saygı İle Kucaklıyorum
Her Bugünü Anışımda İçim Coşku İle Dolu Oluyor
Büyüyorum, Hatırlıyorum
Biliyorum
Oluyor
Bu Gün İçin Anneme  Babama
Sevgi, Saygı Dolu Şükranlarımı Sunuyorum.

#Thetahealing #doğumgünü #olumlama #affirmasyon
Photo
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Değişim hem çok istenen, hem de çok korkulan bir konudur. İnsanın kendince oluşturduğu bir konfor alanı vardır ve oradan çıkması kendince güvenli değildir. İlk değişimi anne karnından çıkarken yaşıyoruz ve hayata doğuyoruz. Daha sonra ise hayatımızın içinde sayısız değişimden geçiyoruz.

Çoğu zaman bedenimizde tuttuğumuz kilonun altında değiştirmekten kaçtığımız sakladığımız derin bir korku vardır. Neden olduğunu bilmesek bile değişime gösterdiğimiz direnç bizim bu duygumuz ile yüzleşmemize engel olur.

Bugüne kadar yaptığınız seçimler ile bu anınızı yarattınız, hadi şimdi yeni beni yaratmak için değişim yapın…
Photo
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Tüm ilişkilerinizde pozitif anlaşmalar için Thetahealing® öğrenmek ister misiniz?
Başka kişilerle kurduğumuz tüm ilişkiler, anlaşmalar olarak kabul edilebilir. Anlaşmalar, ilişkisel davranış kalıplarını tanımlayan ve muhafaza eden sınırlar yaratırlar. Bir ilişkinin anlaşması, kişilerin birbirlerine karşı nasıl davranacaklarına, ne söyleyip ne söylemeyeceklerine ilişkin ifade edilmemiş ve genelde bilinçaltı uzlaşmalardan oluşur.
İlişki deken; aile içi, kardeşler arasında, yaşadığımız tüm
Hepimiz pozitif ve negatif anlaşmalar yaparız. Çoğu zaman bu anlaşmalar bilinçaltında yapılır ve otomatik bir şekilde ilerler. Yaşamlarımızın pürüzsüzce ilerleyen ve bizi tatmin eden alanları, başkalarıyla karşılıklı pozitif inançlara dayanan pozitif anlaşmalar yaptığımız alanlardır.
Örneğin; bir işte başkalarıyla birlikte işin tamamlanmasını sağlayacak şekilde kolaylıkla çalışma istekliliğini ve görevi tamamlamak için en iyi şekilde çalışan kişiler arasında işbirliğini ifade eden pozitif bir anlaşmaya dayanır. Bu anlaşma pozitif bir inanca ve dünyanın pozitif karşılıklılığı destekleyen bir yer olduğun inancına dayalıdır.
Sorunlu alanlarımızda, başkalarıyla negatif anlaşmalar yaparız. Sınırlı bir gerçeklik anlayışı içinde yaşarken belirli tutumlar, hayatta belirli duruşlar ve kısıtlı görüşümüzü destekleyecek belirli yaşam biçimleri benimseriz. Bunu yaparken başkalarının da bize karşı sınırlı gerçeklik anlayışımızı yansıtacak şekilde davrandığından emin olmak için negatif psikolojik anlaşmalar yaparız. Bu anlaşmaların öncelikli sebebi, yaşamak istemediğimiz belirli duygu ve deneyimleri önlemektir. Negatif anlaşmalarımızla yaşam enerjilerimizi dondurur ve dolayısıyla içimizdeki yaratıcı enerji akışını keseriz.
Negatif bir anlaşmanın altında yalnızca yaşam deneyimi korkularımız değil, aynı zamanda dünyanın nasıl bir yer olduğuna dair negatif inancımız saklıdır. Genelde bu inanç bilinçaltıdır ve çocukluk travmalarına dayanır.
Örneğin, babası tarafından şiddetli bir şekilde azarlanan veya cezalandırılan bir çocuk, tüm erkeklerin zalim olduğuna inanarak büyüyebilir. Yaşamının ilk dönemlerindeki erkek deneyimi, yani babası, ona bunu öğretir. Bir yetişkin olduğunda, negatif beklentilerine bağlı olarak erkeklerden uzak durabilir ya da onlarla olumsuz tecrübeler yaşayabilir. Erkekleri kendinden uzak tutan negatif anlaşmalar yapar ya da hep acımasız erkeklerle ilişkiler kurar. Bu ilişkiler de onun, erkeklerin zalim olduğu inancını destekler.
Anlaşmalar bir kez yapıldıklarında devreye girer ve öyle devam ederler. Ne zaman negatif bir anlaşma teyit edilse yaşam ve desteklediği gerçeklikle ilgili negatif tutumu güçlendirmeye yardımcı olur. Biz her negatif deneyime saplandıkça bu negatif inançlar da güçlenir ve bizi daha fazla kısıtlarlar.
Bunu söylemenin bir diğer yolu, negatif bir anlaşmanın negatif bir düşünce formunu veya inancı güçlendirdiğidir.
Sağlıklı pozitif ilişkiler karşılıklı bağlılık esasına dayanırlar ve açıkça ortaya konan dürüstlük, destek ve sevgi anlaşmalarıyla oluşurlar. Bu ilişkilerde özgürlüğe, yaratıcılığa, kişisel ifadeye, hatta sağlığa ve iki kişinin birbirinin sağlığı için gösterdiği endişe ve ilgiye bolca yer vardır. Bu pozitif anlaşmalar bir ilişkide taraf olan iki kişinin büyümesini teşvik eder.
Öte yandan, birbirine bağımlı ilişkiler, söz konusu tarafları sınırlayan, köşeye sıkıştıran, kullanan, kontrol eden ve hatta korkutan negatif, sağlıksız anlaşmalarla yaratılırlar. Bu ilişkiler yaratıcılığı, kişisel ifadeyi ve kişisel özgürlüğü kısıtlarken söz konusu tarafların doğal büyüme süreçlerini de engeller.
İçinde yetiştiğimiz toplum tarafından konulan sınırlamalardan, geçmişimizden, genlerimizden veya kendi sınırlarımızdan nasıl kendimizi kurtaracağımızı öğrenerek çevremizle pozitif ilişkiler yaşamak isteyenleri beklerim…
İletişim için:
ebruyilmazsener@gmail.com
Detaylı bilgi için: www.ebrusener.com
Eğitim tarihi: 7-8-9 Temmuz
Yer: İstanbul Anadolu Yakasında, Katılımcılar ile daha sonra paylaşılacaktır. Bostancı-Suadiye bölgesinde olacaktır.
ebru-sener
ebru-sener
ebrusener.com
Add a comment...

Post has attachment
ThetaHealing Basic DNA Eğitimi. Bilinçaltınızı nasıl kodlayacağınızı öğrenmek ister misiniz?
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kök Çakra Olumlaması.... Dünyaya aitim ve seviliyorum...
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded