Profile cover photo
Profile photo
Alfalin Yazılım
About
Posts

Post has attachment
MONTAJ İŞLEMLERİ BÜTÜN SÜREÇLERİ VE ÜRÜN SİPARİŞLERİ İLE KAYIT ALTINA ALINIYOR VE ÖZEL RAPORLAR İLE İŞLERİNİZİ DAHA HIZLI VE DOĞRU TAKİP EDİYORSUNUZ.

Mobil Uygulama ile Montaj İşlemlerini sahadan yürütmekte mümkün.

http://www.asansorprogrami.com/index.php?sayfa=montaj_islemleri&dil=tr
Asansör Programı
Asansör Programı
asansor-programi.blogspot.com
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
ASANSÖR PERİYODİK BAKIM İŞLEMLERİ 
Asansör Programı
Asansör Programı
asansor-programi.blogspot.com
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Asansör Programı
Asansör Programı
asansor-programi.blogspot.com
Add a comment...

Post has attachment

Post has shared content
Periyodik Bakım
Bakım İşlemleri Modülü ile sistemde kayıtlı olan bakım müşterilerine periyodik bakım planlanabilir ve bu bakımların takibi yapılabilir. Bakımı yapılan ,yapılacak olan ve gecikmiş olan binalar ayrı ayrı listelenebilir.

Arıza İşlemleri
Arıza İşlemleri Modülünde binalara ait arızaların kaydı yapılabilir.Arızalarda kullanılan ürünler için stok çıkışı yapılabilir. Ve kaydedilen arızlara ilişkin Arıza Formu sistem üzerinden yazdırılabilir.

Montaj İşlemleri
Yapılan montaj tekliflerinin kaydı tutulabilir ve bu tekliflerin değerlendirilme süreçleri takip edilebilir. Montaja ait stok çıkışı yapılabilir ve sözleşme dosyaları sisteme yüklenebilir Ve Montaj Takip Formu kolayca yazdırılabilir.

Revizyon İşlemleri
Bu modülde yapılan revizyon tekliflerinin kaydı tutulabilir ve bu tekliflerin değerlendirilme süreçleri takip edilebilir. Onaylanan revizyonlarda kullanılan ürünler için stok çıkışı yapılabilir.

Stok Takibi
Stok İşlemleri modülü ile ürünlerin markasının, alış ve satış fiyatının bulunduğu stok kartları tanımlanabilir.Bu stok kartlarına ilişkin stok girişleri yapılabilir. Ve stok çıkış hareketleri listelenebilir.

Cari İşlemler
Personel maaş ve sigorta ödemeleri, kredi ödemeleri, şirket genel gider ödemeleri gibi giderlerin kayıtları listelenebilir, Bakım ,montaj, revizyon ve arıza işlemlerinden gelen müşteri ödemeleri sisteme işlenebilir ve listelenebilir.

Kasa
Şirkette yapılan bütün gelir ve giderlerin kaydı listelenebilir. Ayrıca sistemde bulunan grafikler sayesinde toplam ödenen ve kalan para analizi kolayca yapılabilir.

SMS Entegrasyonu
Sisteme entegre edilen sms modülü ile bakım müşterilerine kalan borcu sistem üzerinden iletebilirsiniz.

Raporlama
Yazılımımız, Asansör Bakım Ve İşletme Yönetmeliginde zorunlu olan Periyodik Kontrol Raporu ile arıza formu, revizyon takip formu, tahsilat ve borç bildirim makbuzları gibi evrakları kolayca yazdırma imkanı sunmaktadır.

Mobil Modülü
Mobil modülü ile bakımlarınızı mobil cihazınız üzerinden yapabilir, modülde bulunanan sms entegrasyonu ile bakımı tamamladıktan sonra müşterilerinize bakım borcunu iletebilirsiniz.

Barkod İle Asansör Bakımı
Barkod modülü ile sistemde kayıtlı her bir asansör için bir barkod oluşturabilir, burada oluşturulan barkodlar asansörlere yapıştırıldıktan sonra mobil cihaz ile okutularak bakım işlemi kolayca tamamlanabilir.

Lokasyon Bilgisi
Lokasyon bilgisi kaydı ile sisteme yapılan kullanıcı girişlerinin harita bilgisi ve giriş zamanı ile personelin bakımı tamamladığı andaki lokasyon bilgisi kayıt altına alınabilmektedir.

Montaj Teknik Doküman
Asansörün autocad projesinden, ray-kuyu-kabin ölçülerine kadar bütün teknik dosyalar arşivlenebilmektedir.

Sipariş Takibi
Sipariş takip modülü ile tüm asansör tiplerinde (hidrolik,elektrikli) kullanılan ray, kapı, makine motor gibi malzemelerin takibi yapılarak alınan siparişlere göre malzeme yeterlilik durumu hesaplanarak iş aksaklıklarının önüne önceden geçilebilmektedir.

Web Sitesinden Bilgilendirme Paneli
Bakım ve montaj işletmeleri, web sitesinden üzerinden erişebilecekleri bilgilendirme ile kendi ödemelerini, stok ve sipariş durumlarını, iş süreçlerini anlık olarak takip edebilmektedir.
Add a comment...

Post has attachment
Montaj işlemleri modülü , yapılan montaj tekliflerini kayıt altına alabileceğiniz ve bu tekliflerin değerlendirilme süreçlerini takip edebileceğiniz, onaylanan montaj tekliflerinde kullanılan ürünler için stok çıkışı yapabileceğiniz bir modüldür.

Bu modülde teklif aşamasından asansör yeşil etiket alana kadar ki bütün süreçler kayıt alına alınır ve size özel raporlamalar,grafikler sunulur.

Montaj işlemleri modülü ile;
Montaj teklifi verilecek olan müteahhit firmalarının tanımlaması yapılabilir.
Tanımlı montaj müşterilerine yapılan montaj tekliflerinin kaydı tutulabilir.
Bekleyen, reddedilen, onaylanan, tamamlanan montaj tekliflerinin listesi görülebilir, tarihe göre filtrelenebilir ve yazdırılabilir.
Onaylanan montaj tekliflerinde kullanılan ürünler için stok çıkışı yapılabilir, sözleşme dosyaları yüklenebilir.
Montaj sırasında yapılan işler başlangıç bitiş tarihleri ve işi yapan personeller ile birlikte kayıt altına alınabilir.
Asansörün adının, seri numarasının , montajı kontrol eden yetkilinin ve yapılan işlerin yer aldığı montaj takip formu yazdırılabilir.
Yapılan stok çıkışları ilgili müteahhitin hesabına borç olarak yansıtılır.
Müteahhitin yaptığı ödemeler kayıt altına alınabilir.
Her bir müşterinin toplam borcu, toplam ödemeleri ve kalan borcu kontrol edilebilir.
Modülde bulunan grafikler ile bekleyen, reddedilen, onaylanan, tamamlanan montaj tekliflerinin tespiti kolayca yapılabilir.
Modül stok ve kasa modülü ile birebir entegreli olarak çalışır.
Farklı para birimi ile işlem yapılabilir.
Add a comment...

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded