Profile cover photo
Profile photo
Markaz s.c.
About
Posts

Post has attachment
Dzięki posiadanemu przez naszych mechaników doświadczeniu, umiejętnościach oraz odpowiednich kwalifikacjach, Markaz to warsztat samochodowy, który gwarantuje profesjonalne podejście do każdego powierzonego nam zadania. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy: www.markaz.pl. Jesteśmy do Państwa dyspozycji!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W Markaz nasi fachowcy mają ogromne doświadczenie. Nasza firma powstała po latach działalności w branży motoryzacyjnej, w trakcie których zdobywaliśmy wiedzę, umiejętności i doświadczenie. W ten sposób udało nam się zdobyć odpowiednie kompetencje i kwalifikacje, by dziś stać się cenionym warsztatem samochodowym: www.markaz.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W momencie nadejścia pierwszych przymrozków wiele silników samochodowych potrafi odmówić posłuszeństwa i nie chcą odpalić. Być może przyczyną tego jest zbyt słaby akumulator. Żeby sprawdzić, czy akumulator ma wystarczającą moc, radzimy udać się do profesjonalnego serwisu samochodowego, jakim jest Markaz: http://markaz.pl/. Zapraszamy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiedzą Państwo, że o opony letnie należy zadbać w chwili ich demontażu? Ze względu na gumę użytą do ich produkcji, opony letnie na mrozie szybko twardnieją, przez co mogą nawet popękać. Dlatego już w momencie ich wymiany należy je odpowiednio przygotować do oczekiwania na ponowny sezon letni. Nasi klienci nie muszą się przejmować dodatkową konserwacją opon, wystarczy zlecić to Markaz: http://markaz.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wyważanie kół to nasza specjalność! Każde koła, bez względu na to, czy są nowe, czy też używane już jakiś czas, należy wyważać minimum raz w sezonie. Moment wymiany opon jest dobrym czasem, by połączyć go właśnie z wyważaniem. Jeżeli koła nie będą wyważane regularnie opony będą się nierównomiernie niszczyć oraz znacznie pogorszy się komfort jazdy: http://markaz.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Drodzy Państwo, nadszedł właśnie sezon na wymianę opon z letnich na zimowe. Prosimy pamiętać o tym niezbędnym zabiegu! Dzięki temu zyskujemy większe bezpieczeństwo podróży w trakcie przymrozków i w każdej chwili gdy nawierzchnia drogi jest śliska. W Markaz znajdą Państwo profesjonalne usługi z zakresu serwisu opon: http://markaz.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pamiętaj, że według badań warto dwa razy do roku dokonać serwisu klimatyzacji. Należy ją dokładnie wyczyścić, dlatego też warto w tym celu udać się do serwisu samochodowego. Jesień to bardzo dobry czas na czyszczenie klimatyzacji w samochodzie, gdyż właśnie w tym okresie przestajemy korzystać z chłodniejszych nawiewów na rzecz ciepłego powietrza. Zapraszamy do Markaz: http://markaz.pl/oferta/, my profesjonalnie zajmiemy się tą czynnością.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Serwis kół i opon przed sezonem zimowym przyda się każdemu. Nie zwlekaj do czasu, aż zaczną się opady śniegu! Odwiedź nasz salon samochodowy już dziś: http://markaz.pl/ i bądź spokojny o przyszły sezon zimowy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasz serwis samochodowy ma swoją siedzibę w Gdyni na ul. Admirała Józefa Unruga 111. Łatwo nas znaleźć dzięki zamieszczonej na naszej stronie internetowej poglądowej mapce. Zapraszamy do Markaz: http://markaz.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W Markaz oferujemy profesjonalne usługi wulkanizacyjne. Nie ważne, co się dzieje z Twoimi oponami, my zrobimy je tak, że będą jak nowe! Zapraszamy do naszego serwisu w Gdyni: http://markaz.pl/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded