Profile cover photo
Profile photo
AKINROBOTICS
15 followers
15 followers
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment
ADA GH6 ve mini ADA Satışımız Başlamıştır.
İlkler arasında olun, siz de dijital dönüşümü yakalayın...
Satın alma ve ayrıntılar için: www.akinoid.com

#ADAGH6 #miniADA #robot #satış #pazarlama #akinrobotics #akinsoft #akinoid #dijitaldonusum #ADAGH5 #ARAT #robotlarhayatimizda #robotics #robotteknolojisi #yerliuretim #humanoid #millirobot #turkiyeninvizyonu #insanadeger Akınsoft Akinrobotics
Photo
Add a comment...

Post has attachment
İGA ve AKINROBOTICS Teknoloji Devriminde Ülkemiz İçin Güzel Adımlar Atmakta.

Ülke olarak yerli üretimin öneminin vurgulandığı, iki büyük projenin bir çatı altında güzel gelişmeleri konuşuyor olması ülkemiz ve milletimiz için gurur verici.

3. Havalimanımız, 200 milyon yolcuya hizmet sunarak dünyanın en yüksek yolcu kapasiteli havalimanı olma yolunda ilerlemekte.

Konya menşeli AKINROBOTICS Fabrikamız, 9 yıldır robotik teknolojiler üzerine çalışmalar yürütmekte olup, % 100 yerli ve yüksek teknolojisini geliştirmiş dünyada yalın üretim hattına sahip insansı robot üreten tek fabrikadır. AKINROBOTICS Fabrikası, 23 yıldır Konya'da yazılım üzerine faaliyet gösteren AKINSOFT'un yan kuruluşudur.
14 Mayıs günü AKINROBOTICS fabrikamızda, gurur duyduğumuz 3. Havalimanı projesinin yetkililerini ağırladık. Karşılıklı kurum tanıtımlarımızı yaparak nasıl bir iş birlikteliği oluşturabiliriz konuları görüşüldü. Bundan önceki görüşmemize istinaden tarafımızdan istenilen prototipimizin testini gerçekleştirdik. Kendi teknolojilerimiz ile ürettiğimiz havalimanın’ da hizmet verecek olan insansı robotumuz MİNİ ADA testleri başarılı geçti. Robotumuzun kabiliyetlerinin bu kadar kısa sürede hazırlanmış olması, yetkililer tarafından beğenildi. Bir sonra ki toplantı tarihine karar verildi. Fabrikamızın üretim sahalarını ve ar-ge’leri tamamlanmış, ür-ge noktasındaki geliştirilmekte olan diğer projelerimizi de yakından inceleme imkanı buldular.

İGA Yetkilileri İnsansı Robot MİNİ Ada’yı ve yerli olarak ürettiğimiz yüksek teknolojilerimizi beğendiklerini, yanımızda olduklarını, desteklediklerini belirttiler.

Geç olmadan yerli teknolojimizin geldiği noktayı tüm dünya ile paylaşma gayesindeyiz. Türkiye de hatta Anadolu’da yüksek teknolojilerin üretilebildiğini tüm Dünya’ya ispatlamamız gerekmekte.

#igairport #İga #3Havalimanı #yenihavalimanı #millirobot #MiniAda #humanoid #Akinrobotics #insanadeger #Akinsoft #turkiyeninvizyonu
Photo
Photo
17.05.2018
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Tarihi ve Kültürel zenginlikleriyle ATA toprağımız KIRGIZİSTAN’ da, “Büyük Veri’yi, Dijital Dönüşüm’ü ve İnsansı Robotları” anlattık. Dostluklarımızı pekiştirdik ve güzel anlar biriktirdik.
Тарыхы терең, маданияты бай ата-журтубуз Кыргызстанда "чоң маалымат, санарипке өтүү жолдору, гуманоид роботтор" туралуу сөз кылдык. Достугубузду бекемдеп, эсте калаар көз ирмемдер жыйнадык.

#Bishkek #Kyrgyzstan #ManasUniversity #KyrgyzNationalUniversity #CusupBalasagunKırgızMilliÜniversitesi #InternationalCongressonEntrepreneurship #BigData #digital #robotics #Humanoid #technology #Turkey #ozgurakin #akinsoft #akinrobotics #turkiyeninvizyonu #konya
PhotoPhotoPhotoPhoto
15.05.2018
4 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
KIRGIZİSTAN MANAS ÜNİVERSİTESİ'nde BULUŞALIM.
Dr.Özgür AKIN; Kırgızistan'ın Başkenti Bişkek'te düzenlenecek olan Uluslararası Girişimcilik Kongresi'nin TÜRKİYE konuğu olacak.
Dr. AKIN'ın gerçekleştireceği "Büyük Veri'nin Kılcal Damarları; İnsansı Robotlar" konulu konferansta görüşmek üzere...

КЫРГЫЗ-ТҮРК МАНАС УНИВЕРСИТЕТИНДЕ ЖОЛУГАЛЫ.
Др.Ɵзгүр Акын Кыргызстандын борбору Бишкек шаарында өткөрүлө турган Эл аралык Демилгечилик конгрессинде конок болот.Др. Ɵзгүрдүн жасай турган “Ири кɵлɵмдɵгү маалыматтардын түйүнү: Гуманоид роботтор” деп аталган жыйында көрүшкөнчө…

#Bishkek #Kyrgyzstan #ManasUniversity #InternationalCongressonEntrepreneurship #BigData #Humanoid #technology #Turkey #ozgurakin #akinsoft #akinrobotics #turkiyeninvizyonu
Photo
Add a comment...

Post has attachment
AKINSOFT YILIN ŞİRKETİ SEÇİLDİ !
AKINSOFT - AKINROBOTICS Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Özgür AKIN, Süleyman Demirel Üniversitesi İİBF tarafından 02 Mayıs Çarşamba günü düzenlenen 3.Kariyer Zirvesi etkinliğinde, "Büyük Verinin Kılcal Damarları; İnsansı Robotlar" konulu konferans gerçekleştirdi. Katılımın yoğun olduğu konferansın ardından, Dr. Özgür AKIN' a "Yılın Şirketi" plaketi takdim edildi.

#yilinsirketi #suleymandemireluniversitesi #kariyerzirvesi #isparta #dijitalcag #Sdu #iibf #iibfsdu #akinsoft #akinrobotics #humanoid #robot #robotik #yapayzeka #insansırobot #digitaldonusum #robotikteknoloji
PhotoPhotoPhotoPhoto
4.05.2018
4 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
"TALKS TURKEY GELECEK"
AKINSOFT - AKINROBOTICS Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Özgür AKIN, Konya Selçuklu Kongre Merkezinde düzenlenen 'TALKS TURKEY Gelecek' etkinliğinde, 'Geleceği ve İnsansı robotları' anlattığı keyifli bir konferans gerçekleştirdi.
#talksturkey #gelecek #future #egitim #akinsoft #akinrobotics #robot #robotics
PhotoPhotoPhotoPhoto
4.05.2018
4 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded