Profile

Cover photo
Reza Javan
603,821 views
AboutPosts

Stream

Reza Javan

Shared publicly  - 
 
 
هر آنچه زیباست
در درونت خفته
بیا آرام
با بوسه بیدارت کنم ..
 ·  Translate
5

Reza Javan

Shared publicly  - 
 
 
خاطرات‌ات مگر از جنس پلاستیک‌اند؟ که در طبیعت ِ یاد ِ من تجزیه نمی‌شوند؟

[چس‌ناله علمی - آموزشی]
 ·  Translate
4

Reza Javan

Shared publicly  - 
 
 
وقتی از یکی دروغ می شنوین همش تقصیر اون طرف نیست. برخورد بد شما با حقیقت های قبلی، عامل اصلی دروغ شنیدنتون است.
توییت یازده ریشتری
 ·  Translate
4

Reza Javan

Shared publicly  - 
 
 
یک نفر دوست که وردپرس خوب بدونه و وقت داشته باشه برای این سایت جدید من (smartlab.ir) یه پوسته خوب طراحی کنه و مناسب هم حساب کنه (حتا مرامی حساب کنه که من هم ازش در سایت تقدیر و تشکر کنم!) می شناسید؟

+نی یاز مندیها 
 ·  Translate
2

Reza Javan

Shared publicly  - 
 
 
ربنا آتنا فی الدنیا حسنه و فی الآخرة حسنه و قنا عذاب النار. یه چاییم واسمون بریز بیار حالا که سرپایی.
 ·  Translate
Connect with your friends — and other fascinating people. Get in-the-moment updates on the things that interest you. And watch events unfold, in real time, from every angle.
4

Reza Javan

Shared publicly  - 
 
 
گفتگو
با خویش را
آغاز و
با زندگی
وداعی جاودانه کن
که دارد این روزگار ؛

نيش می زند
مانندِ ماری در کمین ..
 ·  Translate
2

Reza Javan

Shared publicly  - 
 
 
ولی عصر پایین تر از پارک ساعی روبروی شهر کتاب.
امروز ساعت هفت صبح.
اینجا همونجائيه که چند روز پیش دختر جام در دست رو کشیده بودن. من از جلوش رد شدم ولی جدی نگرفتمش ... بعد از ظهر پاک شده بود.
این یکی رو از دست ندادم
 ·  Translate
5

Reza Javan

Shared publicly  - 
 
 
زن همسادمون با ۴۰ سال بدون هیچ عارضه و مریضی یهویی سکته کرد و مرد،بعد یجوری داریم زندگی و با دیگران برخورد میکنیم انگار صد سال تضمینی زندگی میکنیم...


 ·  Translate
2

Reza Javan

Shared publicly  - 
 
 
Best mates on tour.
There were no limits when Todor Todorov got together with his BMW X5 to discover new perspectives in Bulgaria. – #BMWstories #active
2

Reza Javan

Shared publicly  - 
 
 
درخواست انتقال خون از مردم: "اهدای خون" را به شب‌های قدر موکول نکنید
"سازمان انتقال خون" با توجه به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و کاهش ذخایر خونی از مردم سراسر کشور خواست تا برای کمک به بیماران به پایگاه‌های اهدای خون مراجعه کنند.

ماه مبارک رمضان ماه نزول برکات از جانب خداوند است، ماه نیکی و احسان و
ماهی که همه در پی کمک به نیازمندانند و تلاش می‌کنند به آنها کمک کنند. اما در این میان بیماران نیازمند به خون نیز از این قائده مستثنی نیستند.

نیاز به خون و فرآورده‌های خونی درخواست روزانه بیمارستان‌ها و مراکز درمانی از سازمان انتقال خون است. درخواستی که با اهدای داوطلبانه مردم شریف و نوعدوست کشور تامین می‌شود.

حال که در ماه برکت و رحمت قرار داریم ثواب و رحمت این کار خیر دو چندان می‌شود اما نکته قابل تامل این است که اهدای خون را نباید به شبهای قدر محدود کرد. نیاز به خون و فراورده‌های خونی نیازی همیشگی است و مختص زمان خاصی نیست.

بیماران هموفیلی، دیالیزی، تالاسمی، تصادفی‌ها، مبتلایان به سرطان و حتی نوزادان و مادران باردار در اتاق زایمان برای ادامه زندگی به خون و فراورده‌های خونی نیاز دارند و این نیاز فقط مختص لیالی قدر نیست.

زاهدی معاون اداره کل انتقال خون تهران در این خصوص گفت: در ماه مبارک رمضان به دلیل روزه‌داری میزان مراجعه مردم نیز برای اهدای خون کاهش پیدا می‌کند به علاوه اینکه امسال گرمای هوا نیز این مراجعه را کمتر کرده است.

وی افزود: روزانه 3000 درخواست خون و فراورده‌های خونی به انتقال خون تهران از سوی بیمارستان‌ها و مراکز درمانی تهران ارسال می‌شود که متاسفانه باوجود کاهش ذخایر خونی با احتیاط درخواست‌ها را در اختیار بیمارستان‌ها قرار می‌دهیم.

وی ضمن بیان این مطالب افزود: از مردم شریف و نوع‌دوست کشور درخواست می‌کنیم اهدای خون را به شب‌های قدر محدود نکنند چرا که بیماران همیشه نیازمند اهدای خون هستند به‌ علاوه اینکه مراجعه یکباره مردم در این شب‌ها هم باعث معطل شدن خودشان در صف‌های طولانی خواهد شد و هم روند کار ما را کند خواهد کرد. بنابراین از اهدا کنندگان تقاضا می‌کنیم در طول ماه مبارک رمضان به پایگاه‌های اهدای خون که آدرس آنها در سایت انتقال خون تهران به آدرس Tehranbtc.ir قرار داده شده مراجعه و به این امر خداپسندانه اقدام کنند.

زاهدی همچنین در مورد بهترین زمان برای اهدای خون تصریح کرد: بعد از افطار تا حدود نیمه شب که پایگاه‌های انتقال خون نیز پذیرای اهدا کننده‌ها هستند بهترین زمان برای اهدای خون است و علاوه بر آن مردم نیکوکار ما باید سعی کنند صبح‌ها قبل از ظهر و تا جایی که ممکن است ساعاتی که از زمان خوردن وعده سحری زیاد گذشته باشد اقدام به اهدای خون کنند و در طول روز در معرض نور آفتاب نباشند و فعالیت سنگین هم انجام ندهند.
#اهداء_خون  
| منبـع : عصـــرایران  ؛  https://goo.gl/AF1N0G |
 ·  Translate
2

Reza Javan

Shared publicly  - 
 
 
یک ماه اداره برق کل شهر بیلبرد زده ساعت اوج مصرف برق 1 تا 5 و 7 تا 11 شب 
امار گرفتن تو این یک ماه مصرف برق بندرعباس 3 برابر میانگین کل کشور بوده 
پ.ن مردم اشتباه برداشت کردن منظورشونو :)))
 ·  Translate
1
Basic Information
Gender
Male