Profile cover photo
Profile photo
Kindergeld, Rozliczenie Podatku, Niemieckie Ubezpieczenie
22 followers -
Pomoc w uzyskaniu Kindergeld - zasiłku dla dzieci w Niemczech
Pomoc w uzyskaniu Kindergeld - zasiłku dla dzieci w Niemczech

22 followers
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Wszystkim naszym klientom Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku!
Photo
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Pracujesz w Niemczech? Masz dzieci? Pamiętaj o Steuernummer!
Add a comment...

Post has attachment
Co o tym myśleć?
Hände hoch, obywatelu!
Hände hoch, obywatelu!
wybranowski.dorzeczy.pl
Add a comment...

Post has attachment
Niemieckie ubezpieczenie - Rejestracja w kasie chorych DAK

Nasza firma jako oficjalny partner niemieckiej kasy chorych DAK proponuje Państwu bezpłatną usługę rejestracji. Serdecznie zapraszamy zarówno tych którzy dopiero zaczynają pracę w Niemczech jak i tych, którzy już zostali zapisani do innej kasy a chcieliby skorzystać z przywilejów bycia członkiem kasy DAK.
Zalety i korzyści z rejestracji w kasie chorych DAK:

§ Bezpłatna Elektroniczna Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego – to karta ze zdjęciem, która jest ważna w całej Unii Europejskiej i z nią mogą Państwo skorzystać z opieki medycznej bez ograniczeń (również w Polsce). Więcej informacji na temat karty Kliknij tutaj.

§ Wystarczy że będą Państwo pracować w Niemczech przez okres 5 lat (niekoniecznie ciągły) nabywacie Państwo prawo do niemieckiej emerytury po ukończeniu 67 roku życia.

§ Podczas ubezpieczenia w kasie DAK nabywają Państwo prawa do zasiłku w razie następstw nieszczęśliwych wypadków i braku możliwości podjęcia pracy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Z pomocą naszych partnerów prowadzących licencjonowane biura rachunkowe, proponujemy Państwu przygotowanie kompletnej dokumentacji niezbędnej do rozliczenia podatkowego z tytułu pracy na terenie Niemiec.
Nasze wynagrodzenie wynosi od 120 Euro, ustalane jest indywidualnie. Po dokonaniu rozliczenia, wysyłamy je w imieniu klienta do Urzędu Skarbowego, który wydaje decyzję o wymiarze podatku dochodowego. Jeśli przysługuje Ci zwrot podatku, po wydaniu decyzji środki zostaną przelane bezpośrednio na Twoje konto. Po otrzymaniu wszystkich prawidłowo wypełnionych formularzy, czas oczekiwania na zwrot podatku wynosi minimum 4 miesiące. Deklaracje podatkowe można składać w Urzędzie Skarbowym za 4 ostatnie lata.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
http://www.biznesniemcy24.pl

Do kogo skierowana jest nasza oferta?

Ofertę kierujemy do przedsiębiorców zainteresowanych ekspansją sprzedaży swoich towarów i usług na terenie Niemiec oraz do osób zainteresowanych rozpoczęciem działalności, której odbiorcami będą kontrahenci z Niemiec.

Jakie usługi oferujemy?

Oferujemy pomoc przy rozpoczęciu działalności, bieżącej obsłudze a także przy zakończeniu działalności gospodarczej w Niemczech. Zapewnimy Twojej firmie biuro i adres w Niemczech. W ramach naszej oferty zapewniamy wsparcie m.in. przy:

- rejestracji działalności,

- bieżącej obsłudze,

- wynajmie siedziby firmy,

- rozliczeniach podatkowych,

- zawarciu polis ubezpieczeniowych,

- obsłudze kontrahentów niemieckojęzycznych.

Na życzenie pomożemy przy załatwianiu wszelkich innych spraw związanych z Twoją działalnością gospodarczą w Niemczech. Współpraca Współpracujemy ze sprawdzonymi kancelariami prawnymi, księgowymi oraz notariuszami.

Zapraszamy do współpracy!

Kontakt:

Polska:
Niemcy:
tel: +48713412353

tel: +48793926508 tel: +491637313759

fax: +493067929991
Add a comment...

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded