Profile cover photo
Profile photo
Rzeczoznawca Majątkowy Marzena Tęcza
About
Rzeczoznawca Majątkowy Marzena Tęcza's posts

Post has attachment
Aktualizacja opłat za użytkowanie wieczyste to nasza specjalność! Posiadamy niezbędną wiedzę, a ponadto regularnie podnosimy swoje kwalifikacje. Specjalnie dla Was zajmujemy się również ustalaniem odszkodowań za nieruchomości wywłaszczone. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie: http://rzeczoznawcamajatkowytorun.pl/. 
Photo

Post has attachment
Nasza działalność prowadzona jest głównie w Toruniu. Ofertę kierujemy również do mieszkańców pobliskich miejscowości. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego Klienta, najwyższą jakość usług oraz terminowość! Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej kompleksowej oferty dostępnej na stronie: http://rzeczoznawcamajatkowytorun.pl/.
Photo

Zaufało nam już wielu Klientów! Z naszych usług skorzystały zarówno osoby prawne, jak i podmioty instytucjonalne czy klienci indywidualni. Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom regularnie podnosimy swoje kwalifikacje, ponieważ Wasza satysfakcja jest dla nas najważniejsza. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług: http://rzeczoznawcamajatkowytorun.pl/.

Czy macie Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty? Chętnie udzielimy wszystkich niezbędnych informacji telefonicznie oraz mailowo. Specjalnie dla Was na stronie: http://rzeczoznawcamajatkowytorun.pl/ dostępny jest również formularz kontaktowy. 

Post has attachment
Naszą działalność prowadzimy przede wszystkim na terenie Torunia. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług Klientów również z okolic. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz najwyższą jakość usług, zapraszamy! http://rzeczoznawcamajatkowytorun.pl/ 
Photo

Post has attachment
Posiadamy szeroką wiedzę oraz bogate doświadczenie dotyczące wyceny nieruchomości. Ponadto chętnie uczestniczymy w różnych kursach, ponieważ chcemy sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów! Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej kompleksowej oferty dostępnej na stronie: http://rzeczoznawcamajatkowytorun.pl/ oraz skorzystania z naszych usług.
Photo

Post has attachment
W naszej pracy stawiamy przede wszystkim na zaufanie między doradcą, a Klientem. Dlatego nasza oferta poszerzona została o wycenę służebności, a także podziału majątku wspólnego. Indywidualne podejście do każdego Klienta, najwyższa jakość usług i konkurencyjne ceny to tylko nieliczne cechy naszej działalności! Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty dostępnej na stronie: http://rzeczoznawcamajatkowytorun.pl/ oraz skorzystania z naszych usług.
Photo

Post has attachment
Czy wiecie Państwo, że zaufało nam już wielu Klientów przy ponad kilkuset projektach? Jesteśmy przekonani, że decydując się na usługi naszej firmy będziecie w pełni usatysfakcjonowani! Praca jest naszą pasją, dlatego cieszymy się tak licznym gronem zadowolonych Klientów. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług: http://rzeczoznawcamajatkowytorun.pl/.
Photo

Post has attachment
Specjalnie dla Państwa przygotujemy ekspertyzę dotyczącą efektywności inwestowania w nieruchomości. Specjalizujemy się również w skutkach finansowych uchwalania czy też zmiany planów miejscowych. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie: http://rzeczoznawcamajatkowytorun.pl/. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.
Photo

Post has attachment
Czy chcielibyście sprzedać nieruchomość rolną? A może posiadacie nieruchomość leśną i chcielibyście ją wycenić? W takim razie skontaktujcie się z nami! Oferujemy profesjonalne porady dotyczące wyceny nie tylko nieruchomości leśnych czy rolnych. Chętnie podejmiemy się również oceny innych gruntów. Zapraszamy! http://rzeczoznawcamajatkowytorun.pl/
Photo
Wait while more posts are being loaded