Profile cover photo
Profile photo
Sinoma. Skup surowców wtórnych
About
Posts

Uprzejmie przypominamy, że siedzibę naszej firmy znajdą Państwo w Krakowie przy ulicy Brzeskiej 2. Dokładne dane teleadresowe umieszczone zostały pod adresem: http://sinoma.pl/kontakt/. Serdecznie zapraszamy!
Add a comment...

Jeżeli w trakcie przeglądania naszej oferty nasunęły się Państwu jakiekolwiek pytania, to zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego. Pracownicy firmy SINOMA odpowiedzą na każde z nich i pomogą w wyborze najlepszego rozwiązania. Nie czekajcie i sprawdźcie sami, dlaczego warto nam zaufać: http://sinoma.pl/.
Add a comment...

Post has attachment
Wszystkich naszych klientów zachęcamy do brania udziału w efektywnym zagospodarowaniu odpadów. Troska o środowisko naturalne na pewno przyniesie wymierne efekty w przyszłości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą: http://sinoma.pl/.
Photo
Add a comment...

Dzięki pomocy naszej krakowskiej firmy recykling odpadów przestanie być dla Państwa jakimkolwiek problemem. Zajmujemy się m.in. odbiorem złomu, makulatury, odpadów sztucznych i budowlanych na terenie Krakowa i okolic. Szczegółowy opis oferty umieszczony został na stronie internetowej: http://sinoma.pl/.
Add a comment...

Post has attachment
Posiadamy nie tylko wieloletnie doświadczenie w branży, ale również doskonale rozwiniętą infrastrukturę transportową i magazynową oraz rozbudowaną sieć jednostek recyklingowych. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej. Znajdziecie na niej szczegółowy opis oferty: http://sinoma.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeżeli interesujecie się Państwo zagadnieniami związanymi z ekologią, to zapraszamy do zapoznania się z działaniami naszej firmy. Jesteśmy profesjonalistami, dla których najważniejsze jest dobro klienta oraz środowiska naturalnego. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na stronie internetowe: http://sinoma.pl/.
Photo
Add a comment...

Pamiętajcie, że podczas wytwarzania różnych dóbr powstają odpady, które należy odpowiednio utylizować. Najlepszym rozwiązaniem jest ich ponowne wykorzystanie na drodze recyklingu. Nasza firma zajmuje się zagospodarowaniem odpadów powstałych na drodze produkcji mebli, włókiennictwa i wielu innych branż. Po więcej informacji zapraszamy na: http://sinoma.pl/.
Add a comment...

Post has attachment
Odpady remontowe i budowlane to problem, z którym niewiadomo co zrobić. Jeżeli na Waszej działce zalega kupa gruzu, to zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Szybko i skutecznie pozbędziemy się odpadów. Szczegółowy opis oferty umieszczony został na naszej oficjalnej stronie internetowej: http://sinoma.pl/budownictwo/. Serdecznie zapraszamy!
Photo
Add a comment...

Oferujemy Państwu kompleksowy wywóz odpadów budowlanych i poremontowych na terenie Krakowa i okolic. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są pod adresem: http://sinoma.pl/budownictwo/. Zapraszamy!
Add a comment...

Post has attachment
Przypominamy, że zajmujemy się profesjonalnym odbiorem elektrośmieci. Jeżeli jesteście w posiadaniu zbędnego sprzętu RTV i AGD, to zapraszamy do kontaktu. Szczegółowy opis oferty dostępny jest pod adresem: http://sinoma.pl/odbior-elektrosmieci/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded