Profile cover photo
Profile photo
Inteso Yazılım ve Bilişim Hizmetleri
8 followers -
Web Tasarım, SEO Hizmetleri, iOS Uygulamaları, E-Ticaret, Google - Facebook Reklamları, Profesyonel Fotoğraf Çekimi,
Web Tasarım, SEO Hizmetleri, iOS Uygulamaları, E-Ticaret, Google - Facebook Reklamları, Profesyonel Fotoğraf Çekimi,

8 followers
About
Posts

Post has attachment
Web sitesi kadar önemli bir konu da bu sitenin tanıtımını yapmaktır. Ancak web sitesinin reklamını yapmak isterseniz reklam için de ayrıca bir bütçe ayırmanız dolayısıyla da bir masrafı gözden çıkarmanız gerekmekte. Bunun yerine web siteniz daima üst sıralarda reklamsız şekilde yer alsa nasıl olur? İnteso Yazılım ve Bilişim Hizmetleri olarak web sitenizin arama motoru optimizasyonunu yaparak istediğiniz sonuçlara reklamsız gelmenizi sağlıyoruz.

Seo yani arama motoru optimizasyonu web sitenizin itibarına katkı sağlayabileceği gibi zarar da verebilecek önemli bir konudur. Başarılı bir seo çalışması ile web siteniz arama motorlarında üst sıralarda görünebileceği gibi, başarısız bir seo çalışması sonunda web sitesi bulunduğundan kötü konumlara da gelebilir. Bu durum telafisi zor durumlara yol açabilir. Bu sebepten seo çalışması yaptırma kararı verdikten sonra, firmanızın kalitesiyle orantılı bir firmayla çalışmalısınız.
Add a comment...

Post has attachment
Günümüz dünyasında internetin rolünü azımsamak imkansız. Gelişen bu teknolojiyle birlikte web sitelerinin önemi de bir o kadar arttı. Firmanızın internet dünyasındaki kartviziti olan web siteleriniz, kurumsal kimliğinizi yansıtmakla birlikte aynı zamanda potansiyel reklam aracınızdır. Kaliteli bir web sitesi hem firmanıza müşteri getirecek hem de doğal yollardan reklamınızı yapacak bir araçtır.

İnteso Yazılım ve Bilişim Hizmetleri olarak kurumsal prestijinizi önemsiyoruz. Sizi ve kurumunuzu en iyi ve doğru şekilde tanıtacak web siteleri hazırlıyoruz. Başarılı ve kaliteli bir web sitesi kurumsal kimliğinizi yansıtırken teknik anlamda da sorunsuz bir şekilde çalışmalıdır. Web siteniz sadece bir cihaz üzerinde değil tablet, bilgisayar, android ve ios tüm cihazlarda doğru biçimde görüntülenebilir bir mobil uyumluluğa(responsive) sahip olmalıdır.

Görsel açıdan karşılıklı fikir alışverişinde bulunarak tasarımını hazırladığımız web sitesini ihtiyaçlarınıza uygun bir şekilde düzenleyip kullanımınıza sunuyoruz. İnteso Yazılım ve Bilişim Hizmetleri olarak projenin şekillenme sürecini sizlerle tamamladıktan sonra ivedi şekilde teknik çalışmalarımıza başlıyoruz. Web sitesinin teknik sürecinin tamamlanmasından sonra mobil uyumluluk testlerini gerçekleştirip, sitenin her platformda sorunsuz bir şekilde çalıştığından emin oluyoruz.
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
web tasarım izmir, izmir mobil uygulama, web tasarım firmaları, yazılım firmaları, izmir web tasarım firmaları, izmir yazılım firmaları, web sitesi fiyatları, web sitesi firmaları, izmir web sitesi, izmir web sitesi fiyatları, kurumsal web sitesi, kurumsal web tasarım, mobil uygulama, internet sitesi fiyatları, profesyonel web tasarım, web tasarım fiyatları, izmir web tasarım, en iyi yazılım firmaları, web tasarım ücretleri, web sitesi açmak istiyorum. https://www.intesoyazilim.com
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Inteso Yazılım web tasarım firması 7 yıldır, İzmir 'de tüm sektörlerin önde gelen firmalarına web tasarım, e ticaret, seo hizmetleri, domain, hosting, arama motoru optimizasyonu ve mobil uygulama konusunda hizmet vermektedir. https://www.intesoyazilim.com

web tasarım izmir, web tasarım, web tasarımı, e-ticaret, mobil uygulama, seo, web site tasarımı, web yazılım, kurumsal web tasarım, izmir web tasarım, izmir mobil uygulama, web tasarım firmaları, web tasarım fiyatları, seo optimizasyonu, internet sitesi fiyatları, internet sitesi yapan firmalar, web sitesi kurulumu, web sitesi fiyatları, web site yapan firmalar, ucuz web tasarım, google adwords reklamları, facebook reklamları, web yazılım firmaları, yazılım firmaları, izmir yazılım firması, mobil uygulama fiyatları, kurumsal web sitesi fiyatları, web sitesi yaptırmak istiyorum, kurumsal web tasarım fiyatları, izmir yazılım, arama motoru optimizasyonu, izmir, domain, hosting, ssl sertifikası, yazılım geliştirme, web sitesi, web sayfası, destek, eticaret, proje.

2009 yılında İzmir'de kurulan Inteso Yazılım ve Bilişim Hizmetleri, İzmir`in önde gelen ajanslarından biridir. Misyonu, her geçen gün değişen ve gelişen bilişim sektöründe, yaratıcılığın sınırlarını zorlayarak müşterilerine profesyonel hizmet sağlamaktır.

Inteso Yazılım; müşterilerinin gerçek yaşamdaki ticari pozisyonlarını internet dünyasına taşıyarak, firmanın prestij kazanması ve kazancını arttırması için müşterilerine profesyonel çözümler sunar. Başta Türkiye olmak üzere çeşitli ülkelerde de bilişim sektöründe hizmetler sunan Inteso Yazılım, müşteri odaklı ve %100 müşteri memnuniyetini ilke olarak benimsemiştir. Müşterilerinin ihtiyaçlarını analiz edip, onlara artı değer katmak için gereksinimleri belirler ve müşterilerine sunar.

Yapılan çalışmalarda müşterilerine ilk andan itibaren farklı kimlik yaratmayı hedefleyen Inteso Yazılım yaptığı çalışmalarda titizlikle ilerlemektedir. Deneyimli kadrosu ile kendisini sürekli geliştirerek yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Biz düşlerinizi ve düşüncelerinizi önemsiyoruz ve tecrübemizi de ekleyerek tam olarak istediğiniz şeyin ortaya çıkmasına yardımcı oluyoruz.
Add a comment...

Post has attachment
web tasarım izmir, izmir web tasarım, logo tasarım, profesyonel web tasarım.
0232 469 37 60
Add a comment...

Post has attachment
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun. #23nisançocukbayramı  
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ulu Önder, Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, şehitlerimizi saygı ve rahmetle anıyoruz.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ofisimizin en değerli çiçeği, günün her anında bizlere gülümsüyor.
www.intesoyazilim.com
#WebTasarım
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Bi yaşımıza daha girdik :) #webtasarimizmir
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded