Profile cover photo
Profile photo
خانه مدرن پاسارگاد
30 followers
30 followers
About
Posts

Post has attachment
حضور خانه مدرن پاسارگاد در نمایشگاه معماری، دکوراسیون داخلی و خانه مدرن تهران

پنجمین نمایشگاه بین‌المللی معماری، دکوراسیون داخلی و خانه مدرن در فضایی به وسعت بیش از15000 متر مربع و با حضور بیش از 320 شرکت‌کننده داخلی و خارجی از 16 کشور جهان در نمایشگاه بین المللی تهران آغاز شد که در آن انواع دکوراسیون داخلی، معماری و طراحی، وسایل الکترونیکی خانگی، سازه و مصالح و تاسیسات به معرض نمایش گذاشته شد.
 
سید جمال شوشتری مدیر توسعه بازار «خانه مدرن پاسارگاد» گفت: در این نمایشگاه نوین‌ترین و جدید‌ترین توانمندی‌ها در حوزه‌های مختلف طراحی و مشاوره معماری و دکوراسیون داخلی و صنایع وابسته به نمایش درآمد.
 
وی افزود: با افزایش سطح رفاه زندگی شهری و افزایش تقاضاهای مردم برای استفاده از جدید‌ترین تکنولوژی‌ها، وجود نمایشگاه‌های دائمی یا مجتمع‌های تخصصی خانه مدرن و دکوراسیون در مناطق مختلف کشور الزامی است و خانه مدرن پاسارگاد با درک این نیاز اقدام به ساخت بزرگ‌ترین مجتمع تخصصی خانه مدرن و دکوراسیون ایران در مشهد مقدس کرده است.
 
گفتنی‌است پنجمین نمایشگاه بین‌المللی معماری، دکوراسیون داخلی و خانه مدرن از روز دوشنبه 15 دی ماه تا روز پنجشنبه 18 دی ماه از ساعت 9 صبح تا 16 بعد از ظهر در نمایشگاه بین‌المللی تهران آماده برگزار گردید.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
رشد 20 درصدی استقبال مردم از نمایشگاه مبلمان و دکوراسیون
پانزدهمین نمایشگاه بین المللی مبلمان و دکوراسیون از 25 اذرماه تا 28 آذرماه در نمایشگاه بین المللی مشهد در حالی برگزار شد که به زعم غرفه داران با استقبال خوب مردم مواجه بود.
احد هرمززاده، رئیس هیئت مدیره انجمن کارفرمایان صنایع چوب، مبلمان و دکوراسیون داخلی استان خراسان رضوی در گفتگو با ما دراین‌باره اظهار کرد: امسال بازتاب بازدیدکنندگان نمایشگاه بین‌المللی بسیار عالی بود به طوری که می‌توان گفت نسبت به سال گذشته با رشد 20درصدی استقبال شهروندان همراه بود.
وی ادامه داد: یکی از عوامل اصلی کیفیت بالای نمایشگاه مبلمان و دکوراسیون در مشهد، حضور برند خانه مدرن پاسارگاد بود که به عنوان اسپانسر اصلی نمایسگاه بین المللی حضور پیدا کرد و رونق خاصی به نمایشگاه داد.
هرمززاده ضمن تشکر از دست‌اندرکاران برگزاری این نمایشگاه و همچنین خانه مدرن پاسارگاد گفت: انجمن صنفی کارفرمایی صنایع چوب، مبلمان و دکوراسیون خراسان رضوی به استناد اصل 26 قانون اساسی کشور و در اجرای ماده 131 قانون کار با هدف حفظ و دفاع از منافع مشروع کارفرمایان فعال در صنعت چوب و بهبود وضع اقتصادی جامعه در اردیبهشت سال 1391 تشکیل شده است.
وی ادامه داد: این انجمن با استراتژی انسجام گروهی مدیران، کارفرمایان و کار آفرینان صنعت چوب و کسب جایگاه‌های قانونی در مجامع تصمیم‌ساز و تصمیم‌گیری جهت رفع موانع و مشکلات فرا روی این قشر عظیم و تلاشگر عرصه صنعت، اقتصاد خصوصی استان و همکاری با نهادها و دستگاه های اجرایی کشور در راستای اسناد بالادستی توسعه اقتصادی و فرهنگی و اجتماعی در نیل و تحقق سند چشم انداز کشور با استفاده از توان بالای کارشناسی و تخصصی اعضای خود توانسته است ضمن تقویت ارتباطات عمودی با تشکل های فراگیر کشوری و مجامع بین المللی (ILO) سازمان بین المللی کار، به صورت افقی با دیگر تشکل های همسو استانی همکاری های موثر و مفیدی در بهبود شرایط کسب و کار واحدهای تولیدی این صنعت به عمل آورد.
هرمززاده به اهم وظایف قانونی این انجمن اشاره کرد و افزود: کوشش در جهت استیفای حقوق صنفی و خواست‌های مشروع و قانونی اعضا، جمع‌آوری اطلاعات، بررسی و تحقیق درباره مشکلات، شناخت نیازها و اولویت‌ها، کوشش در ارتقا ظرفیت تولید، انتقال و نوآوری تکنولوژیک، سعی در بهبود کیفیت تولید، با بررسی، شناخت و استقرار روش‌های نوین کنترل کیفیت، کوشش در جهت هماهنگی در آموزش و تامین نیروی انسانی مورد نیاز، همکاری با وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و سایر دستگاه‌ها و نهادهای ذیربط برای انجام آموزش‌های مربوط به حفاظن فنی و بهداشت کار، ارائه نظر مشورتی و حقوقی در خصوص تهیه لوایح و طرح های مربوط به قوانین کار و تامین اجتماعی و مسائل رفاهی و حقوق قانونی کارفرمایان به مراجع ذیربط از جمله وظایف انجمن صنفی می‌باشد.
رئیس هیئت مدیره انجمن صنایع چوب، مبلمان و دکوراسیون داخلی استان خراسان رضوی در ادامه خاطرنشان کرد: هیئت موسس انجمن که قریب به اتفاق چهره‌های جوان لیکن شاخصو مشتاق به همگرایی به منظور رونق اقتصادی و اعتلای این صنعت بودند آقایان احد هرمززاده مدیریت مبلمان ماد، محمد عباسیان مدیریت شرکت تولیکا و جلال قوسی مدیریت تعاونی مینافام هستند که توانستند علی رغم موانع و مشکلات و چالش‌های جدی فراروی شکل‌گیری انجمن با تلاش و جدیت شبانه‌روزی در مهلت قانونی و وفق مقررات و دستور العمل‌های اجرایی با دعوت از اکثریت اتفاقی صاحبان صنعت چوب جلسه عمومی را تشکیل و با تصویب اساسنامه و برگزاری انتخابات اولین هیات مدیره انجمن با نظر و رای اعضای مجمع را مشخص نمایند.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
رئیس اتحادیه صوت و تصویر مشهد عنوان کرد؛
رئیس اتحادیه صوت و تصویر مشهد، حضور صاحبان صنوف را در خانه مدرن پاسارگاد را کسب و کار در کنار داشتن ارزش افزوده دانست.
ناصر سلیمان زاده در گفتگو با خراسان گفت: پروژه‌های تجاری مختلفی در شهرستان مشهد ساخته و به بهره برداری رسیده است و ما نیز در ۹۰ درصد این پروژه‌ها حضور پیدا کرده‌ایم و خوشبختانه می‌توان گفت روند اجرای پروژه‌های تجاری‌در مشهد خوب بوده است، اما بین خانه مدرن پاسارگاد با سایر پروژه‌ها تفاوتی زیادی وجود دارد.
وی ادامه داد: در مرکز شهر و شرق مشهد پروژه‌های تجاری زیادی وجود دارد اما در غرب مشهد خلاء در این حوزه احساس می‌شد که با وجود مسافت طولانی با این مراکز و وجود مشکلات ترافیکی ایجاد مجتمع‌های تخصصی مانند خانه مدرن پاسارگاد ضرورت بود تا بتواند به نیاز این بخش از شهر پاسخ دهد.
سلیمان‌زاده درخصوص ویژگی‌های خاص خانه مدرن پاسارگاد اظهار کرد: این مجتمع یک مجموعه متمایز از سایر مجموعه‌هاست و به خاطر اسکلت، سقف بلند و معماری خاص‌اش برای مردم دارای جذابیت خواهد داشت و با توجه به وجود فضای تفریحی در مجتمع، بیشترین جمعیت در روزهای تعطیل به این سمت روانه خواهد شد که مردم علاوه بر خرید، تفریح هم خواهد داشت.
وی ویژگی مثبت دیگر این پروژه را حضور صنوف مرتبط به یکدیگر مانند مبلمان، دکوراسیون، صوت و تصویر و... را در یک مجتمع بیان کرد و گفت: در این محدوده از شهر صاحبان غرفه‌ها علاوه بر داشتن کاسبی، باارزش افزوده ای که خواهند داشت، از آرامش خاطری برای سرمایه‌گذاری برخوردار خواهند بود.
سلیمان‌زاده ادامه داد: در مرحله اول شاید وقتی نام خانه مدرن را بشنویم، احساس کنیم منظور خانه‌ای لوکس و مجلل است، اما مفهوم ادبی آن خریدی با آرامش در یک مجموعه است. در این مجتمع محیط به نحوی است که علاوه بر خرید آسایش برای خانواده نیز فراهم شده و کسانی که برای خرید آمده‌اند خسته نخواهند شد.
رئیس اتحادیه صوت و تصویر مشهد با بیان اینکه من تمام مسائل حضور در خانه مدرن را بررسی کرده و با توجه به اینکه می‌تواند ارزش‌افزوده داشته باشد خود نیز اقدام به خرید کرده‌ام؛ افزود: به سایر اعضای اتحادیه نیز توصیه کرده‌ایم که حضور پیدا کنند چرا که خانه مدرن پاسارگاد بهترین‌های صنوف را جمع کرده است و حضور در این مجتمع تخصصی مفید خواهد بود.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
مدیر عامل شرکت توسعه انبوه سازی پاسارگاد
مدیر عامل شرکت توسعه انبوه سازی پاسارگاد وابسته به بانک پاسارگاد گفت: این بانک رسالتش کمک به تولید کنندگان، سازندگان و سرمایه گذاری است از آنجا که در عقود اسلامی عقد مشارکت واقع یکی از بهترین عقود محسوب می شود، بانک پاسارگاد با خانه مدرن پاسارگاد که مالکان آن ایده پردازی خوبی در آن پروژه کرده بودند، اما نیاز به تامین کننده مالی داشتند، مشارکت واقعی را انجام داده است.
مهندس کاظم مکرم،‌ شریک پروژه خانه مدرن پاسارگاد در گفتگو با خبرنگار ما افزود: شرکت توسعه انبوه سازی پاسارگاد به نیابت از بانک پاسارگاد در مجتمع تخصصی خانه مدرن پاسارگاد سرمایه گذاری کرده است، این پروژه یکی از بهترین مجتمع‌های است که امروزه توسط سرمایه گذار خصوصی در حال ساخت است و معماری آن نیز توسط یک شرکت معتبر صورت گرفته است.
وی ادامه داد: ایده طراحی خانه مدرن، از سنگ فیروز گرفته شده است و مجتمع به صورت تخصصی برای تجهیز خانه در نظر گرفته شده است البته ما مجتمع‌های مختلفی در کشور داریم اما اینکه همه آنچه در خانه موردنیاز است یکجا گرد آمده باشد، وجود نداشته است.
مکرم با بیان اینکه مشارکت در پروژه خانه مدرن پاسارگاد افتخاری بود که حاصل شد، خاطرنشان کرد: این طرح با وسعتی که به انضمام پارکینگ و الزامات طراحی دارد، می‌تواند نیازهای بهره‌برداران و خریداران را به‌خوبی برآورده کند. وقتی شخصی وارد این مجتمع می‌شود گویی به نمایشگاهی از دکوراسیون منزل وارد شده است و می‌تواند انتخاب‌های خود را انجام بدهد.
شریک پروژه خانه مدرن پاسارگاد افزود: مجتمع خانه مدرن، به عبارتی نمایشگاه دائمی دکوراسیون منزل است که با توجه به مرز بودن مشهد با کشورهای آسیای میانه و افغانستان ونزدیکی با پاکستان، برای صادرات نیز زمینه خوبی می تواند داشته باشد.
مکرم با بیان اینکه بهترین و مجرب‌ترین تیم‌های ساخت و اجرای پروژه در خانه مدرن پاسارگاد دورهم جمع شده‌اند، اظهار کرد: این ترکیب با استقبال خوبی از سوی صنوف مواجه شده است. در حال حاضر طرح در حال اجراست و امیدواریم تا دو سال آینده به بهره‌برداری برسد.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
خانه مدرن پاسارگاد؛ پروژه‌ای آبرومند برای شهر مشهد
پانزدهمین نمایشگاه بین المللی مبلمان و دکوراسیون در روزهای پایانی خودمیزبان اعضای هیئت مدیره و بازرسان اتحادیه تولید کنندگان و صادرکنندگان مبل ایران بود که در خانه مدرن پاسارگاد نیز حضور یافتند و از نزدیک با این پروژه آشنا شدند.
پاشا باقر پور عضو هیئت مدیره اتحادیه تولید کنندگان و صادرکنندگان مبل ایران در گفتگو با خبرنگارما در این خصوص گفت: اطلاعاتی که قبلاً نسبت به خانه مدرن داشتیم با بازدیدی که امروز ازنزدیک با پروژه بدست آوردیم، بسیار متفاوت بود. این پروژه از آنچه فکر می‌کردیم فراتربوده و پروژه ای آبرومند برای شهر مشهد محسوب می شود.
وی بااشاره به اینکه ما به عنوان اعضای اتحادیه تولید کنندگان و صادرکنندگان به مدیران پروژه خانه مدرن پاسارگاد برای احداث چنین مجتمعی در مشهد تبریک می گوییم، افزود: ایجاد چنین فضایی برای استفاده مردم و دسترسی آسان تر آنان به هر آنچه که مربوط به خانه است، خدمتی بزرگ به حساب می آید.
باقر پور خاطرنشان کرد: با وجود ساخت خانه مدرن پاسارگاد ما پیشنهاد داده‌ایم که بهترین مبلمان تهران که برند هستند با این مجتمع تخصصی همکاری تنگاتنگی داشته باشند تا خریداران مبلمان در مشهد با آمدن به خانه مدرن بتوانند انواع مبلمان برندهای معتبر را تهیه کنند.
وی در باره اهمیت ساخت چنین مجتمع‌های تخصصی و صرفه جویی ارزی که می‌تواند به دنبال داشته باشد، اظهار کرد: وقتی بهترین برندهای ایران اینجا جمع شوند، دیگر نیازی به واردات صنایع چوب ودکوراسیون نیست که این خود علاوه بر مزایای دیگر باعث صرفه جویی ارزی می‌شود. در زمینه صادرات نیز می‌توان برنامه ریزی کرد. البته ابتدامصرف داخلی را بایدتامین نمود و بعد به سمت صادرات رفت که خوشبختانه خانه مدرن می‌تواند این مهم را تکافو کند.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
تیزر دعوت به نمایشگاه بین المللی خانه مدرن، دکوراسیون تهران
Add a comment...

Post has attachment
خانه مدرن پاسارگاد ، خانه ای با 40.000 متر مربع پارکینگ
Add a comment...

Post has attachment
کلیپ خانه ای با 7500 متر مربع سقف شیشه ای
Add a comment...

Post has attachment
کلیپ خانه ای با 2 پل معلق
Add a comment...

Post has attachment
کلیپ خانه ای با 60 پله برقی
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded