Profile cover photo
Profile photo
AROMATYZACJA
About
Posts

Post has attachment
Zapachy na eventy, spotkania i szkolenia to co raz częściej wykorzystywany chwyt marketingowy. Zachęcamy do korzystania z usług Aromatyzacji oraz korzystania z zapachów poprzez wentylację: http://aromatyzacja.com.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy widzieli już Państwo naszą nową funkcję na stronie WWW: http://aromatyzacja.com.pl/aromatyzacja-konfigurator-urzadzen.php? Dzięki niej mogą Państwo sami dobrać swoje urządzenie do zapachów. Zapraszamy do korzystania!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zapachy do ciastkarni to jeden z bardziej popularnych trendów. Co raz więcej cukierni i ciastkarni wybiera możliwość wykorzystania aromatyzacji, Ajko promocji swojego biznesu. Znają Państwo zapach świeżych, chrupiących ciasteczek unoszący się w galerii? Dziki temu Klienci chętniej wybiorą Państwa ciastkarnię oraz poczują ogromną ochotę na zjedzenie czegoś słodkiego. Zapraszamy do współpracy wszystkie cukiernie: http://aromatyzacja.com.pl/oferta.php.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Aromatyzacja oferuje zapachy poprzez wentylację oraz aromatyzacje z wykorzystaniem specjalnych dyfuzorów. Chętnie pomożemy wybrać Ci odpowiedni zapach dobrany do Twoich potrzeb. Proszę pamiętać, ze przed każdą realizacją zlecenia wysyłamy zestaw bezpłatnych próbek z zapachami, tak by zapach jak najlepiej dopasować do potrzeb i gustu Klienta: http://aromatyzacja.com.pl/oferta.php.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiedzą Państwo, że dzięki wykorzystaniu aromatyzacji w sklepach wśród Klientów wzrasta chęć kontaktu z obsługą sklepu? Naukowo dowiedziono, iż wspomniana chęć kontaktu wzrasta o 19%. Ponadto w takich sklepie klienci zwykle spędzają więcej czasu. Inne wyniki badań nad wpływem aromatyzacji narachowanie Klientów w sklepie znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: http://aromatyzacja.com.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Aromatyzacja oferuje zapachy na wesela. Dzięki wykorzystaniu aromatyzacji sale weselne wydają się bardziej eleganckie i przestronne, znika unoszący się zapach jedzenia oraz alkoholu, a goście bawią lepiej. Letnie dni to piękny czas na organizację wesela. Zadbaj z nami o jego odpowiednią oprawę: http://aromatyzacja.com.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasi specjaliści chętnie pomagają w wyborze idealnego zapachu oraz dyfuzora dopasowanego do Twojego wnętrza. Przed każdą realizacją zamówienia wysyłamy zestawy darmowych próbek z zapachami. Chcemy w pełni dopasować nasz zapach do Twoich potrzeb: http://aromatyzacja.com.pl/oferta.php.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Firma Aromatyzacja w swojej ofercie, poza możliwością zakupu gotowych zapachów, posiada możliwość stworzenia własnego logotypu zapachowego. Jest to unikalny zapach tworzony na wyłączność Twojej firmy. Uważamy, iż jest to świetny sposób na tworzenie pożądanego wizerunku marki. Spróbuj: http://aromatyzacja.com.pl/zapachy.php.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W swojej ofercie posiadamy także szeroką gamę różnorodnych dyfuzorów. Dzięki czemu każdy nasz Klient może efektywnie dobrać urządzenie do potrzeb zapachowych danego wnętrza. Szczegóły na: http://aromatyzacja.com.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Swoim Klientom oferujemy ponad 400 różnych zapachów. Nasze zapachy pochodzą z dwóch firm: Reima oraz Air Aroma. Powstają w laboratoriach we Francji i w Niemczech. Do ich produkcji wykorzystywane są naturalne, starannie selekcjonowane aromaty. Każdy olejek zapachowy jest dokładnie badany i dopasowywany w celu stworzenia możliwie najciekawszej kompozycji zapachowej. Pełna oferta dostępna jest na naszej stronie internetowej: http://aromatyzacja.com.pl/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded