Profile cover photo
Profile photo
РВЦ НУХТ
5 followers
5 followers
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Якісний кольоровий друк.

Потрібно було «на вчора»? Цифровий друк - якість, швидкість, економія!
Вам потрібен швидкий, економічний друк високої якості? Ви знайшли, те, що шукали!
Друкарсько-виробничий сектор РВЦ НУХТ пропонує клієнтам найсучасніший і популярний спосіб відтворення зображень - цифровий друк! Дана технологія дозволяє безпосередньо, без будь-яких проміжних етапів, перенести зображення з комп'ютера на папір!

Переваги цифрового друку

Цифровий друк це швидко - відсутність додрукарської підготовки скорочує час виконання замовлення до мінімуму. Ви купуєте тираж, який був потрібен «ще на вчора», у найкоротші терміни. А головне, в процесі оформлення замовлення ви отримуєте точну інформацію про те, коли він буде готовий. Більше не потрібно чекати і хвилюватися, чи настане результат вчасно - запізнення виключено!

Цифровий друк це економно - не менш популярний офсетний друк для випуску малих або середніх тиражів задоволення недешеве, в той час як послуги цифрового друку дозволяють з максимальною економією виготовити не дуже великий тираж. Цей нюанс здобув особливу популярність у представників середнього та великого бізнесу.

Цифровий друк це різноманітно - плівка або самоклеючий папір для реклами, дизайнерський картон - зображення можна нанести практично на будь-який матеріал. Створіть свій власний, винятковий фірмовий стиль!

Цифровий друк це якісно - ви можете внести зміни в макет безпосередньо перед друком, наприклад, змінити колір окремих деталей або контури. Крім того, можливе заповнення порожніх областей будь-якими необхідними деталями. Таким чином, ви отримуєте по-справжньому якісне зображення, яке повністю відповідає вашому смаку і перевагам.

Цифровий друк це точність - суть технології можна було б описати розхожою цитатою «що бачу, то співаю». Більше не потрібно гадати, що саме ви отримаєте в якості результату. На обраному вами матеріалі буде відтворено в точності те зображення, яке ви бачили на екрані і затвердили для друку. У загальних рисах, це можна порівняти з роздруківкою малюнків на звичайному принтері ... дуже сучасному, високотехнологічному, професійному принтері.
Photo

Видавництво навчальної та наукової літератури Національного університету харчових технологій (НУХТ), є пріорітетним напрямком діяльності редакційно-видавничого центру (РВЦ), призначення якого полягає в здійсненні на професійному рівні видавничих і поліграфічних функцій НУХТ.

Основним завданням РВЦ НУХТ є організація і здійснення редакційно-видавничої діяльності університету, видання навчальної (підручники і навчальні посібники), наукової (монографії, збірники праць наукових конференцій, наукові журнали) і навчально-методичної літератури, що відповідає вимогам державного освітнього стандарту в інтересах забезпечення навчального процесу.
Wait while more posts are being loaded