Profile cover photo
Profile photo
Geomap. Usługi geodezyjne i kartograficzne. Bezdzietny J., inż.
About
Posts

Post has attachment
Usługi świadczone przez naszą firmę geodezyjną z Wrocławia obejmują także niwelacje terenu. Niwelacja w znaczeniu geodezyjnym to wyznaczanie różnicy między dwoma lub więcej punktami z wykorzystaniem różnych technik i narzędzi. W ten sposób można np. uzyskać dane dotyczące profilu budowanej drogi. Zachęcamy do współpracy - http://geomapgeodezja.com.pl/uslugi-geodezyjne-wroclaw/niwelacja-terenu/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wykonujemy także pomiary powykonawcze. Pomiary te przeprowadza się po zakończeniu realizacji projektu, który wymagał uzyskania pozwolenia na budowę, a przed oddaniem obiektu do użytku. Warto wiedzieć, że odbiór budynku bez mapy powykonawczej nie jest możliwy. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług geodezyjnych - http://geomapgeodezja.com.pl/uslugi-geodezyjne-wroclaw/pomiary-powykonawcze/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Firma Geomap z Wrocławia świadczy usługi geodezyjnego podziału nieruchomości. Podział wykonywany jest w celu wydzielenia części nieruchomości bez zmiany jej właściciela. Na podział nieruchomości składa się kilka etapów, m.in. wstępny projekt podziału działki, złożenie wniosku o opinię na temat projektu oraz wyznaczenie przez geodetę nowych granic. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo pod tym linkiem - http://geomapgeodezja.com.pl/uslugi-geodezyjne-wroclaw/podzialy-nieruchomosci/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W zakres naszych usług wchodzi także tyczenie budynków i budowli. Tyczenie wykonuje się przed przystąpieniem do budowy budynku. Zadaniem geodety jest wyznaczenie miejsca, w którym stanie budowla. Tyczenie gwarantuje zachowane odpowiedniej odległości od innych obiektów oraz od granic nieruchomości. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług geodezyjnych - http://geomapgeodezja.com.pl/uslugi-geodezyjne-wroclaw/tyczenie-budynkow-budowli/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W zakres naszych usług geodezyjnych wchodzi także sporządzanie map do celów projektowych. Mapy te są niezbędne, jeśli chcemy ubiegać się o pozwolenie na budowę. Mapy tego typu dołącza się do projektu architektoniczno-budowlanego. Więcej informacji na temat naszych usług znajdą Państwo pod tym linkiem - http://geomapgeodezja.com.pl/uslugi-geodezyjne-wroclaw/sporzadzanie-map-wroclaw/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiecie, że w naszej firmie pracuje wyłącznie wykwalifikowana kadra geodetów? Posiadają oni niezbędną wiedzę i doświadczenie w zakresie geodezji! Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą! Szczegóły dostępne na http://geomapgeodezja.com.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Z największą przyjemnością rozmawiamy z naszymi klientami! Chętnie odpowiadamy na Wasze pytania! Chcecie porozmawiać na temat naszej oferty? Chętnie odpowiemy na nie! Dane kontaktowe dostępne na http://geomapgeodezja.com.pl/kontakt/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zajmujemy się podziałem działek budowlanych. Jest to jedna z podstawowych naszych usług. Wykonujemy wszystkie potrzebne pomiary geodezyjne. W ich skład wchodzą wszystkie pomiary działek oraz pomiary nieruchomości. Dokonujemy rakże podziałów na specjalne życzenie naszych klientów. Szczegóły znajdziecie na naszej stronie internetowej! Zapraszamy serdecznie!
http://geomapgeodezja.com.pl/uslugi-geodezyjne-wroclaw/podzialy-dzialek-budowlanych-wroclaw/
Add a comment...

Post has attachment
Możemy pochwalić się ogromnym doświadczeniem w naszym fachu! Potwierdza to już ponad 750 zadowolonych klientów, którzy w razie potrzeby – chętnie do nas wracają! Cieszymy się, że możemy Wam pomagać i z Wami współpracować! Zapraszamy serdecznie!
http://geomapgeodezja.com.pl/
Add a comment...

Post has attachment
Zajmujemy się między innymi podziałem działek budowlanych. Zapewniamy kompleksowe pomiary geodezyjne. Możemy pochwalić się także 15letnim doświadczeniem w tej dziedzinie! Szczegóły znajdziecie na http://geomapgeodezja.com.pl/uslugi-geodezyjne-wroclaw/podzialy-dzialek-budowlanych-wroclaw/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded