Akcja organizowana przez http://l4.net.pl

Mamy do rozdania szablon do oprogramowania Zennoposter, którego zadaniem jest sprawdzenie czy na naszej stronie znajdują się powielone treści. Szablon doskonale sprawdza się w przypadku sklepów internetowych, w których znajduje się kilka tysięcy produktów.  Do pełnego wykorzystania szablonu wystarczy, że:

1. Znasz wyrażenia regularne na tyle, aby móc, że swojej strony z kodu wyseparować treść, bądź jej część/części, które chcesz poddać weryfikacji. Niestety nie znamy struktury kodu wszystkich stron na świecie, dlatego napisanie z naszej strony uniwersalnego wyrażenia jest nie możliwe. Jeżeli będziesz miał z tym problem za nie wielką opłatą możemy pomóc. Wyrażenie należy umieścić w 4 kafelku.
2. Posiadasz prywatne proxy w pełni działające w wyszukiwarce Google w ilości nie mniejszej niż 10. Listę proxy należy umieścić w pliku "proxy.txt". Format prywatnego proxy w Zennoposterze to login:hasło@IP:port.
3. Potrafisz wylistować wszystkie podstrony, które chcesz poddać weryfikacji. Nawet jeżeli masz sklep z 10 tysiącami produktów możesz wykonać to za darmo wykorzystując programy; XENU, Notepad ++ oraz Screaming Frog (darmowa wersja, tryb "Mode --> List"). Więcej informacji na temat obsługi tych trzech programów znajdziesz tutaj - http://l4.net.pl/pozycjonowanie-sklepu-internetowego/#xenu Listę adresów należy umieścić w pliku "product.txt".

Aby otrzymać szablon wystarczy, że zaplusikujesz ten post oraz w komentarzu pozostawisz swój adres email na który chcesz, aby szablon został wysłany. Będzie on otwarty, także będziesz mógł dopasować jego precyzyjność oraz szybkość wedle własnego uznania. 
#duplicatcontent   #zennoposter   #seo  
Shared publiclyView activity